Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Kabaty bus
Autor: Zelazna Lejdi (IP zapamiętane)
Data: 07.09.2010 - 12:14:25

prosz Ci.....przeczytaj posty wyej. Szczegolnie Alicji, poza tym napisaam Pana a nie pana, a to rnica

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-09-07 12:14 przez Zelazna Lejdi.

--
Autor: urzdnik (IP zapamiętane)
Data: 07.09.2010 - 13:11:13

Piszesz o pajacu, ale na jakich busach - na tych do Kabat czy ztm?

Jeli na siedemsetkach, to niele nas bdzie kosztowaa ta "promocja"

--
Data: 07.09.2010 - 14:40:21

po przeczytaniu tego artykuu dzi, wywnioskowaam, z reszta tak ja mwi ktos w poprzednim pocie, e jednak nasz jak Ty go nazywasz "pajac" musia wyda zgod na to, by ten busik po naszym miecie jecha i dowozi ludzi do Kabat. Std osmieliam si przypuci, e to jego wanie zdjcia bd wisiay na szybach w busikach, ktos juz wczeniej te o tym wspomina, ale jak dotd nie widziaam busa na wasne oczy wic w 100% wypowiedzie sie nie mog...

--
Autor: korek (IP zapamiętane)
Data: 09.09.2010 - 09:12:29

bus jest ok, dowozi gdzie trzeba i mi wszystko jedno kto za tym stoi czy jedzie czy sie przykleja na szybie

--
Data: 09.09.2010 - 10:04:36

no i wasnie przez takich co im wszystko jedno, yjemy w takim a nie innym kraju

--
Autor: korek (IP zapamiętane)
Data: 09.09.2010 - 10:19:12

a sa tu na forum jacys inni ? sama zobacz, jakie "problemy" maja najgrubsze watki

--
Autor: Stabbing (IP zapamiętane)
Data: 14.09.2010 - 16:14:32

Bus jest ok, ludzie nie artujcie, to to jakie widmo!!! Czy kto go widzia? Ostatnio czekaam w dzie powszedni na przystanku 710 okoo 40 minut. Jeli bus Konstancin kursuje co 10 minut to powinny mnie min przynajmniej trzy takie pojazdy a tu nic. I tak ju trzeci tydzie si rozgldam a jescze nowego rodka lokomocji nie widziaam. Mia kto ju okazj przejecha si t zjaw? Do pracy startuje z przystanku Sienkiewicza, zgodnie z informacj podan na stronie busy powinny stawa w zasigu wzroku od przystanku ztm. Wzrok mam dobry a jescze adnego busika od pocztku wrzenia nie widziaam. Dodatkowo interesuj mnie jego poranne przejazdy przez Klarysew, kiedy natenie ruchu jest masakryczne. Czy mona liczy, e bus konstancin, podobnie jak samochody osobowe objedzie gwn ulic czy stoi w gwnym korku, gdy inni przejedaj bokami?

--
Autor: Jarek Bielawski (IP zapamiętane)
Data: 14.09.2010 - 17:41:57

Jeeli po dwch tygodniach od zapowiadanej daty startu nikt z dyskutantw nie widzia busa na oczy, a strona przewonika znika z sieci - to mona niestety zaoy, e znw by falstart i linia nie rozpocza dziaalnoci od 1 wrzenia. Czy kto zapisa telefon kontaktowy, kiedy przez krtki czas dziaaa nowa strona firmy?

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 14.09.2010 - 20:08:22

z 'informatork' ;) stabbing aziem dzisiaj jak gupi po parkingu przy tesco.. nikt tam o adnym busie nie sysza, my adnego na oczy nie widzielimy...
w efekcie zmoknici wrcilimy na wilanowsk.
ech, wida bus dziaa jak wszystko w tej gminie... :/

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.