Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
prezydent bydgoszczy pozywa bloggera
Autor: topic (IP zapamiętane)
Data: 04.09.2010 - 08:00:01

[b][url=http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,8330597,Prezydent_kontra_blogger__Spotkaja_sie_w_sadzie.html]prezydent bydgoszczy pozwie bloggera[/url][/b]

ciekawe czy dla naszych wadz bdzie to inspiracj?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-09-04 08:01 przez topic.

--
Re: prezydent bydgoszczy pozywa bloggera
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 04.09.2010 - 10:05:42

Jeli tylko prezydent Bydgoszczy wygra ( czego ja sobie osobicie nie wyobraam ) to nastpne procesy pewnie posypi si jak z rkawa.

A nasze wadze lokalne ? Zdaje mi si e lubi po sdach si......!

--
Re: prezydent bydgoszczy pozywa bloggera
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 04.09.2010 - 17:12:02

Proces w sumie tak, jakby go blogger ustnie znieway - tyle, e w internecie, wic dla mediw jest hype, bo mona przy okazji pisa mas rnych rzeczy. Ja obstawiam, e mog blogera skaza za obraz, ale raczej nie wieszcz wysypu nagych procesw "internetowych". Gdyby tak miao by, to ju od dawna by byo.

Swoj drog niemono ustalenia tosamoci blogera przez tak dugo jak dla mnie dowodzi, e nikomu nie zaleao na jej ustaleniu...

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.