Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Czy Skowroski zdradzi PiS ?
Autor: PiSiak (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 19:29:18

Wczoraj wieczorem w jednej z kawiarni spotkali si przedstawiciele PO (z powiatu) z burmistrzem Skowroskim.

Jak donosi osoba z krgu PiSu Skowroski stara si dogada z PO na temat jego przejcia do starostwa.

Po wygranych przez opozycj wyborw w Konstancinie, Skowroskiemu pozostanie funkcja w Radzie Powiatu. Dlatego star si dogada z PO na temat przehandlowania swojego gosu (oraz kolesiw) za stanowisko wicestarosty.

Zastrzegam e s to informacje z magla PiSowskiego ale dobrze poinformowanego..

--
Re: Czy Skowroski zdradzi PiS ?
Autor: Jarek Bielawski (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 19:55:21

Oficjalna strona internetowa piaseczyskiego powiatowego PO jest tu: http://www.piaseczno.platforma.org/platforma-powiatowa.html - wraz z ca list czonkw. Nie chce mi si wierzy, eby np. pan ukasz Krawczyski, ktrego poznaem z najlepszej strony podczas prac komisji rewizyjnej, zgodzi si na handel stanowiskami z panem Skowroskim. A moe chodzi o ukad ze starost Janem Dbkiem?

Tak czy inaczej, jakikolwiek ukad z panem Skowroskim w sprawie stanowiska dla niego byby kompromitacj i totaln gupot polityczn ze strony osb na taki ukad przystajcych, bez wzgldu na to, o jakie ugrupowanie by chodzio.

--
Autor: PiSiak (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 20:12:19

Podobno jeden z kandydatw na burmistrza

Wyskoczy z krzakw i zrobi kilka fotek w trakcie spotkania.

Moe kto je zdobdzie.

--
Autor: kacper8 (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 20:24:55

Syszaem , e adna partia nie chce poprzecz M. Skowroskiego w wyborach samorzdowych. zosta sam biedak taki scenariusz by do przewidzenia szkoda e tak dugo trzyma si przy wadzy a pracownicy za niego pracowali a on i tak nie docenia nikogo.

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 20:48:25

Nie ma si czym podnieca. Gdyby do mnie zadzwoni aktualnie urzdujcy burmistrz te bym przyszed. Wane, e mr Krawczyski & co nie umwili si w zaciszu jakiego gabinetu, po kryjomu, tylko z otwart przybic pacc za kaw i biorc paragon podnosz PKB.

Czy pan burmistrz co od nich uzyska? Nie wiem, szczerze wtpi.

--
Data: 21.09.2010 - 21:01:17

Klaudiuszu, a moe, skoro konkurencja robi zdjcia z burmistrzem w kawiarni, eby kompromitowa powiatowe PO, to poszkodowani sami by oficjalnie si wypowiiedzieli w tej sprawie? Ja te spotkaem pana burmistrza kiedy na ulicy (w Krynicy!) i mona byo mi zrobi fotk, e niby mu co oferuj :) :) :)

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 21:13:01

Tak szczerze, to nie sdz eby ktokolwiek chcia lub mia z czego si tumaczy. Chyba tylko fotograf ze zmokej od krzakw koszuli :D

Nie znam adnego z czonkw powiatowej PO, w mojej ocenie spotkanie z urzdujcym burmistrzem nie jest ujm czy skaz na honorze. Ujm mog by ewentualne dziwne decyzje podjte po takim spotkaniu ale to ju inna para kaloszy ... poyjemy zobaczymy.

http://www.youtube.com/watch?v=7sLiAebWM7U

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-09-21 21:14 przez Klaudiusz.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 21:29:32

ktrzy poszkodowani?

--
Data: 21.09.2010 - 21:33:43

[quote=Nie chce mi si wierzy, eby pan ukasz Krawczyski, ktrego poznaem z najlepszej strony podczas prac komisji rewizyjnej, zgodzi si na handel stanowiskami z panem Skowroskim][/quote]

i chyba masz racj, samo spotkanie niczego nie dowodzi, zwaszcza e temat rozmowy nie by z gry okreslony

Poprawiam cytat. Dzikuje Jarkowi, e zwrci mi uwag
m

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-09-22 09:17 przez mania.

--
Data: 21.09.2010 - 21:52:59

Poszkodowani - znaczy, obfotografowani na ulicy z burmistrzem :)

A w cytacie u gry brakuje sw: "[b][i]Nie chce mi si wierzy, eby[/i][/b] pan ukasz Krawczyski..."

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 22.09.2010 - 07:52:51

[quote Jarek Bielawski] (...) poszkodowani sami by oficjalnie si wypowiiedzieli w tej sprawie? [/quote]

dlaczego mieliby si wypowiada ? nie pamietam, by na tym forum kiedykolwiek ktokolwiek - sposrd zahaczanych oficjeli - wypowiedzia si [u]oficjalnie[/u]. A jesli jakis oficjel bywa tu pod nickiem - to po treci nickw trudno go namierzy :)

--
Data: 22.09.2010 - 11:38:26

Nie na forum, pani Olu :) Ono nie suy do oficjalnych deklaracji.

--
Autor: magi-ski (IP zapamiętane)
Data: 22.09.2010 - 11:42:18

[quote Jarek Bielawski][b]Nie na forum, :) Ono nie suy do oficjalnych deklaracji[/b].[/quote]

a do czego suy ? z mojej perspektywy - do pochych zabaw wg mechanizmu opisanego przez kosiarza w wtku o lamazarze :)

--
Data: 22.09.2010 - 12:38:58

Do czego suy? Mi osobicie suy:

- do znajdowania istotnych praktycznych informacji o lokalnych kwestiach (informacji, ktrych brak np. w BIPie oraz na stronie UMiG);
- do wymiany pogldw i budowania postaw;
- do spotykania ludzi o podobnych problemach i zainteresowaniach, z ktrymi potem czsto mona co wsplnie zdziaa w realu (dowiadczyem tego nie raz);
- do informowania o planowanych dziaaniach (ale do tej funkcji forum jest zwykle zbyt wskie i trzeba dociera do ludzi innymi drogami);
- moe suy ludziom, ktrzy lubi ubiera swoje myli w sowa i si nimi dzieli (przeklci literaci - ja pewnie te nale do tej grupy).

Napisz te, do czego moim zdaniem forum nie powinno suy:
- do usprawiedliwiania wasnej biernoci;
- do ugruntowywania postaw defetystycznych typu "si nie da i nie warto";
- do gnojenia ludzi, ktrzy jednak co tam prbuj robi;
- do puszczania zoliwych plotek majcych pogry przeciwnika.

--
Autor: Kosiarz (IP zapamiętane)
Data: 22.09.2010 - 13:47:09

[quote=Do czego suy?][/quote]
Krtko i na temat :) Tak by powinno.

--
Autor: pucio (IP zapamiętane)
Data: 22.09.2010 - 14:14:09

do czego sluzy to forum ? widac to najbardziej w ozywionym i grubym watku smolenskim ulokopwanym na podforum "umig i reszta polityki" ale chyba lokalnej, a nie globalnej, no chyba ze ci lokalni dyskutanci (wszyscy trzej) maja globalne umocowania.
no ale fajnie jest zapytac o jakis sklep i dostac odpowiedz

--
Autor: korek (IP zapamiętane)
Data: 22.09.2010 - 18:03:59

[quote ola][quote Jarek Bielawski] (...) poszkodowani sami by oficjalnie si wypowiiedzieli w tej sprawie? [/quote]
dlaczego mieliby si wypowiada ? nie pamietam, by na tym forum kiedykolwiek ktokolwiek - sposrd zahaczanych oficjeli - wypowiedzia si [u]oficjalnie[/u]. [/quote]

aa to juz kumam, na forum cos sie rzuca, rozne osoby sie wypowiadaja, ale prawdziwy oddzwiek jest w realu a na forum tylko pic na wode fotomontaz dla naiwniakow. Znaczy sie forum jak 4 wladza czy ktoras tam, hi hi !

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 22.09.2010 - 21:35:11

Ja zawiesze chyba caly HP do wyborow. Bo potem, ma wrazemie, trolling mocno oslabnie.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: N N (IP zapamiętane)
Data: 26.09.2010 - 08:56:17

Tytul tego watku chcialbym odwrocic i zapytac: czy PiS zdradzil Skowronskiego. Zposiadanych informacji krazacych po Konstancinie wynika , ze w ubieglym tygodniu w Mirkowie odbylo sie spotkanie PiS na , ktorym szef powiatowej organizacji Pan Marek Gielecinski wyraznie powiedzial ,ze organizacja nie poprze w wyborach M.Skowronskiego. To wyrazna ocena pracy dotychczasowego swego partyjnego pupilka. A czy Panstwo wyborcy macie jeszcze jakies watpliwosci

--
Autor: Bogusław Komosa (IP zapamiętane)
Data: 26.09.2010 - 10:10:40

Oczywicie adnej wsppracy nie byo, wiadomo jak polityk kadrow stosowa burmistrz.Jego radni dostali si do RM dziki szyldowi PRS.Nikt nie wnika w szczegy.Wikszo tych radnych:B.Weiss,A.Kafara,Z.Siudziski,A.Grzegorzewski nigdy na spotkania Pisu nie przychodzili, nie pacili skadek.Ciekawe byo jedno spotkanie w Piasecznie, gdy mieli by wybierani delegaci na zjazd wojewdzki Pis.M.Skowroski przyprowadzi wtedy 20 swoich sympatykw, ale jak przyszo do pacenia to wszyscy si wymknli.Gdyby wsppraca z powiatem bya waciwa wiele wsplnie mona by zrobi, np dokoczy remont Mirkowskiej, czy zaj si zagroeniami powodziowymi.Mona by te co zrobi dla ochrony rodowiska.

--
Data: 26.09.2010 - 10:27:01

Czy wszyscy radni

[quote=B.Weiss,A.Kafara,Z.Siudziski,A.Grzegorzewski][/quote]

byli czonkami PiSu, czy tylko startowali z poparciem tej partii? Jeli nie byli, to dlaczego mieli pacic skadki? Haracz za powieszenie osoby na liscie wyborczej, czy jak?

--
Autor: magi (IP zapamiętane)
Data: 26.09.2010 - 11:03:45

jesli ta frakcja zaatwia sobie wybory na tajnych spotkaniach, to co na to opozycja i wyborcy ? wyborcom by sie nie spodobala wiadomosc, ze robi za stado bezwolnych baranow :P

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 26.09.2010 - 11:45:28

Magi czy wszystko o czym Ty nie wiesz jest od razu tajne ? To po pierwsze , a po drugie wytumacz mi w jaki sposb mona sobie "zaatwi wybory" ? Czy to podczas tajnych czy jawnych spotka .
Jesli jestes w posiadaniu takiego remedium , to w zasadzie wybory nam nie potrzebne , bo Ty je sobie umiesz "zaatwi". Czy mog juz do Ciebie zwraca si per Panie Burmistrzu ?

Jesli nawet Skowroski zosta przez PIS oceniony tak jak pisze N.N. , to czy nie zasuy sobie na taka ocen ? Czy jest kto kto jawnie stwierdzi e upywajca kadencja Pana Marka bya zot er Konstancina ?

Czy fakt e wikszo Narodu popara w wyborach B.Komorowskiego oznacza , e postawia na "dobrego konia" ? Nic nie oznacza , poza tym e taki wybr a nie inny zosta dokonany. Na oceny przyjdzie czas wanie po upywie kadencji.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-09-26 11:52 przez Boruta.

--
Data: 26.09.2010 - 11:52:24

chyba es nie przeczyta wpisw (poza moimi) - bo jakbys przeczyta, to by skuma. A na etat bur mam taka sama ochot jak na gadanie z Tob

--
Autor: Bogusław Komosa (IP zapamiętane)
Data: 26.09.2010 - 12:43:08

Maniu,eby nie szyld Pisu cytowani radni nie wygrali by poprzednich wyborw.Wielu wartociowych kandydatw nie dostaje si do rad bo ludzie w wikszoci lokaln polityk si nie interesuj i gosuj na partyjnych kandydatw, nawet nie mieszkajcych na terenie gminy.Natomiast lokalne stowarzyszenia dziel si i mno, przez co s nieznane, a ujawniaj si na miesic przed wyborami.Dlatego jestem za okrgami jednomandatowymi.

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 26.09.2010 - 13:00:07

[quote=magi]chyba es nie przeczyta wpisw (poza moimi) - bo jakbys przeczyta, to by skuma.[/quote]

A co tu jest do skumania ? Piszesz wyranie e kto sobie zaatwia wybory , czy nie piszesz ?

A moe wskaesz mi te wpisy , ktrych jakoby nie przeczytaem ?

[quote=magi]wyborcom by sie nie spodobala wiadomosc, ze robi za stado bezwolnych baranow[/quote]

Jasne e by si nie spodobaa. Tylko z czego niby ma wynika e tak jest wanie ?

[quote=magi]A na etat bur mam taka sama ochot jak na gadanie z Tob[/quote]

Eee , no to widz , e sie rwiesz strasznie . Bo na mojego poprzedniego posta , odpowiedziae byskawicznie :)

--
Data: 26.09.2010 - 13:16:04

Ma Pan racj, Panie Bogusawie. Moemy rozwaa t kwesti w kontekcie synnych sw Pisudskiego wypowiedzianych do kolegw z PPS w 1918 roku: partia to tramwaj. Jednych interesuje sam tramwaj i wygodne w nim miejsce, drugich za - przystanek, do ktrego chc dojecha. Ci drudzy niekoniecznie musz by zdrajcami - po prostu s lojalni i wierni idei oraz spoecznoci, ktr reprezentuj, a nie - partii i jej szyldowi.

Zawsze mona kupi bilet jednorazowy. Nie trzeba od razu zapisywa si do Zwizku Tramwajarzy. Tramwaje s dla wszystkich. Chocia s te tacy w naszej okolicy, ktrzy twierdz, e rowerem bdzie mimo wszystko szybciej i pewniej. Tyle, e podobno idzie cika zima :)

--
Data: 26.09.2010 - 15:48:22

Boruta, widze, e ogarniasz najwyej 1 watek naraz, choc w innych jest o tym samym. Poddaj si, zwyciye !! Skadam samokrytyk i proponuj forumowiczom, by przyzna Ci Laur Pierwszestwa W Kadym Wtku I Na Kady Temat. Gratulacje !!!! Jeste Wielki ! Bez Ciebie To Forum by Zamaro ! Padoby z braku paliwa/wpisw ! Boruta, tak trzymaj ! a ja ide sie utopi (w zupie) :(
... ale zanim zabulgocz, to jeszcze wydusz resztk si zapytanie do Boruty I Wielkiego (i na pewno dostan wyczerpujc odpowied): dlaczeg, ach, dlaczeg tyle tu [b]w rznych wtkach[/b] jest o rznych partiach i wyborczych podrywkach, a tak mao o spotkaniach kandydatw z szarymi zjadaczami chleba ??? waciwie nie jest mao, bo nie ma WCALE, zero, nul, kicha, biaa plama

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.