Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
lamazara
Autor: Kasandra (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 22:33:28

Wtorek 21 marzec br. godz. po 17ej przystanek 710 Metro Wilanowska. Na przystanku tum czekajcy na autobus. Wreszcie podjeda. Tum rzuca si do drzwi. Przedostatnimi drzwiami wchodzi moda dziewczyna z dzieckiem. Wydawaoby si, e nie powinno by problemw. Niestety. Dziewczyna zatarasowaa sob wejcie. Porusza si jak so w skadzie porcelany. Dziecko ju dawno jest na miejscu zajtym przez sprytnego tatusia a dziewczyna po wtoczeniu si wreszcie do autobusu zamiast usi na miejscu zajtym dla niej przez zaradnego partnera stana na rodku i staa si poprostu zawalidrog. Zupenie nie widzi, e przeszkadza innym. Ona nie musi si martwi. Miejsce na ni czeka. Taka moda a taka lamazara. Rzadko spotyka si takie osoby w tak modym wieku. Wygldaa na normaln tylko strasznie niezgrabn. To stworzenie nie rozumiao, e jazda autobusem 50 minut na stojco jest trudna dla kadego, a tym bardziej dla osoby starszej i dlatego w wycigu do miejsc siedzcych uczestnicz wszyscy. Sama te siedziaa, bo jej partner wepcha si do autobusu przed innymi (tylnym wejciem) i zaj ksiniczce miejsce. Oby jak najmniej takich "krlewien"w naszych autobusach.

--
Re: lamazara
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 21.09.2010 - 23:58:31

Prosz nie zamieszczac tak dramatycznych postw , poniewaz pniej nie mog spac ca noc :)

--
Autor: Jarek Bielawski (IP zapamiętane)
Data: 22.09.2010 - 07:09:52

A co my wiemy o tej dziewczynie, eby j od razu osdza i publicznie wyszydza?

Naprawd szkoda nerww na refleksje sfrustrowanego pasaera. Lubi posty Kasandry, ale sam te czsto jed 710 i od lat jako odwieczny uytkownik komunikacji miejskiej mam zasad: spokj, spokj, spokj.

--
Autor: Kosiarz (IP zapamiętane)
Data: 22.09.2010 - 08:56:46

Moe po prostu bya chora.
:(
W yciu zdarzaj si przypadki osb, ktre musz w ten sposb zaistnie. Nie stanowi nic w wiecie. Wic stan na rodku przejcia w supermarkecie. Zatarasuj wszystkim wyjazd z osiedla. Stan ostentacyjnie w drzwiach autobusu. Wszyscy wtedy musz GO zauway. Inaczej przeszli by obojtnie obok niego. [u]Wszyscy musz Mnie omija wic jestem wany[/u]. Taka jest ich zasada. Moje zdanie jest podobne jak Pana Jarka. Spokj, spokj, i jeszcze raz spokj. Mam zachowywa si normalnie, to nie ja mam porbane w gowie :)

--
Autor: ja (IP zapamiętane)
Data: 23.09.2010 - 10:33:02

[quote Jarek Bielawski]sam te czsto jed 710 i od lat jako odwieczny uytkownik komunikacji miejskiej mam zasad: spokj, spokj, spokj.[/quote]
Podziwiam.
Mieszkam w k-j od roku i nie mog si przyzwyczai do stania 40 min w korku aby wyjecha z naszego "miasteczka". Szczeglnie jak widz, jake kulturalnych, kierowcw wpychajcych si na 5 z mirkowskiej (mam nadziej, e nie pomyliem nazwy).

Co do wpychania si do autobusu, to zawsz wchodz ostatni. Lubi patrze jak ten tum, bardzo zmczonych ludzi, leci by zaj miejsce.
Polecam, czasem ubaw po pachy... te babcie, co niby nie maj siy, dostaj takiej energii, e pozazdroci.
Zastanawiam si take czym Ci ludzie zajmuj si na co dzie. A tylu ludzi pracuje "na nogach"?

Taki may OT z mojej strony :)

Pozdrawiam

--
Autor: korek (IP zapamiętane)
Data: 23.09.2010 - 11:31:45

to nie sa slamazary, tylko cwane gapy i zwykle chamy, wbija sie taka czy taki z boku na Warszawsk albo do autobusu, od dawna jezdze przez okrzeszyn nadkladam 5 km, ale chamw omjam. Jak sie przesiade na tira, to bede grzal warszawska o 7 bez trzymanki i zaden mi sie nie wbije, choc moze probowac :D

--
Autor: ja (IP zapamiętane)
Data: 23.09.2010 - 11:39:42

mog si zaapa do tego tira? ;)

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 23.09.2010 - 16:31:22

syszaam ostatnio o akcji "tiry na tory" - czyby to o naszym szynobusie ? ;)
a tych wbijajcych si w Warszawsk "na rympa" to wartaoby sfotografowa (nooo, nie ich, ale np przepustowo publicznych drg w miecie i gminie K-J), zdjcia wrzucic na forum oraz przesac policji (uporczywe wymuszanie pierwszestwa, 200 pln/os - byaby kasa na jesienne pieczenie kartofelkw w ognisku i puszczanie latawcw, a za reszt zainstalowaoby si koksowniki w strategicznych miejscach):P

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.