Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: lobek w Konstancinie- przechowalnia dzieci czy wojsko dla maluchow
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 18.10.2010 - 18:45:33

[quote=Bartek]Moja chodzia akurat do prywatnego obka, midzy innymi dlatego, e nie bralimy pod uwag miejscowego ze wzgldu na sab opini.[/quote]

Wytumacz mi prosz, jakim cudem wyczytae z tego zdania, e dziecko tam trafio?

Pisz wyranie, e chodzia do prywatnego obka, bo naszego nie bralimy pod uwag. Chyba napisaem niewyranie, czy jak...

Anonimowy? "Anonimowy" to jeste ty, nie ja. Ja si tu swojego nazwiska nie wstydz, nie kryj i w kadej chwili mona sprawdzi kto ja jestem. O tobie wiem tylko, jakiego masz dostawc internetu.

A co do robienia pewnych rzeczy - c, ja pod swoim nazwiskiem pisz artykuy i dzwoni do instytucji. Ty, wielki kozak, podpisujcy si "anonimowo" na forum nic nie znaczcym pseudonimem nie bdziesz mi nic wytyka.

Co pominem?

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: ojciectrojkidzieci (IP zapamiętane)
Data: 18.10.2010 - 19:39:30

To Twoje dziecko tam nie chodz? Nie rozumiem.

--
Data: 18.10.2010 - 19:49:04

A tak wogle to nerwy puszczaj? Spoko, kijem rzeki nie zawrcisz. Wicej wiary w ludzi. Kady orze jak moe. Mylisz, e gdyby gmina przeznaczaa wicej pienidzy na obek to nie byo by inaczej, lepiej jak jest? Z pustego to i Salomon nie naleje. Krawiec tak kraje jak mu materiau ostaje itp.

--
Data: 19.10.2010 - 08:56:02

[quote ojciectrojkidzieci]To Twoje dziecko tam nie chodz? Nie rozumiem.[/quote]

Wanie widz, e nie rozumiesz.

Nerwy? Nie, mnie nerwy puszczaj naprawd w sytuacjach, ktre tego wymagaj. Gdyby na obek byo wicej pienidzy to uwaam, e mogoby by lepiej. Ale skoro nie ma, to i tak mogoby by lepiej. Poczytaj wtek od pocztku, moe zrozumiesz.

Z pustego nie naleje. Dlatego uwaam, e zamiast wywala w boto prawie 100 tysicy na jaki trwajcy 3 godziny koncert warto da te pienidze na owiat. Ale to ja uwaam, nie gminni urzdnicy, ktrym pac. Dlatego mam zamiar ich zwolni w tych wyborach i auj, e nie mog zrobi tego inaczej. Gdyby to by normalny ukad - tj. oni pracownicy mojej firmy, to wylecieli by dawno.

Sami pracownicy obka maj tu najmniejsz win, ale o tym ju tu pisaem, wic nie bd si powtarza.

--
Autor: jajurek (IP zapamiętane)
Data: 20.10.2010 - 15:00:20

Te ogromne pretensje nerwowego rodzica duzej rodziny,ktory niema czasu zajmowac sie tym tematem ale biedny musi go czytac sa raczej skierowane do mnie.Prosze wiec o czytanie ze zrozumieniem.Zanim sie czlowiek wypowie dobrze zeby wiedzial o czym rozmawia.Poza tym kultura wymaga zwracac sie do nieznajomych per pan/pani a nie ty.
Najpierw odpowiem dlaczego nie biore sprawy niedociagniec w zlobku we wlasne rece i czemu jestem anonimowy.
Odpowiem panu przykladem .Prosze pojsc do swego szefa i powiedziec mu,ze tydzien pracy ma 40 godzin.Wspomniec o platnych nadgodzinach.prosze powiedziec mu o funduszu socjalnym jaki ma kazda firma i ktorego pieniadze sie panu naleza w wielu formach.I koniecznie o podwyce inflacyjnej trzeba przypomniec co roku!
Jesli jest pan szczesliwym czlowiekiem i w pracy ma pan wzystko na ostani guzik.pana dzieci przeszly przez zlobek,przedszkole itd bez zadnych "ale"-to tylko pogratulowac.Tylko skad sie biora te nerwy?Psycholog powiedzialby ze to przez te wkuwanie przyslow i powiedzen (ktorych pan uzywa teraz 3 w 1 zdaniu) pod presja kary w dziecinstwie.wazne jest ,ze sie pan ich nauczyl,czy ze zostal pan swirem dzieki wychowaniu w stresie?
Moj na poprawe warunkow to zatrudnienie jeszcze 2 osob do opieki nad dziecmi,kilka zlotych na modernizacje ogrzewania i klaps dla p dyrektor-na otrzezwienie.A do pan opiekunek nie mam zupelnie zadnych zastrzezen bo widze ze robia co moga.
a czemu pan jest anonimowy?czego pan sie boi?

--
Autor: korek (IP zapamiętane)
Data: 20.10.2010 - 17:09:30

jajurek, o co sie Tobie rozchodzi ? bartek nie jest anonimowy chocby dlatego, e jest modem. Zadalem sobie trud przebrniecia przez twoje posty i nadal nie api. A formy Ty/Pan to juz kompletnie z sufitu wzie. Tak jak ten klaps dla dyrektorki - w ramach gry w salonowca

--
Data: 20.10.2010 - 20:53:02

Ale to nie do mnie byo. To do ojcatrojkidzieci. Tak sdz, w kadym razie.

--
Data: 21.10.2010 - 08:19:28

Jest PAN strasznie znerwicowany, proponuj si wyciszy, wzi urlop. Wyjecha gdzie z rodzin. Odpocz. Moe uda si PANU po urlopie spojrze bardziej realne na rzeczywisto w jakiej yjemy. Zdaje si PANU, e yjemy w wyidealizowanym wiecie i oczekuje PAN takiego traktowania. Niestety. ycie to dungla, przez ktr trzeba si kadego dnia przedziera i walczy o to eby utrzymywa si na wierzchu.
Pisanie postw naprawd NIC NIE ZMIENI. Ma PAN pretensj o to, e opiekunki nie nosz wszystkich dzieci na rkach. Nie kade dziecko nadaje si do obka. Jak moje dzieci uczszczay to te byy przypadki, kiedy po kilku tygodniach dzieci nie potrafiy si zaklimatyzowa i niestety rodzice musieli zrezygnowa ze obka. Doszukiwanie si w mojej osobie tego, e miaem trudne dziecistwo i diagnozowanie mojego zdrowia psychicznego przez PANA kwalifikuje ten czyn do tego, eby zareagowa odpowiednio do insynuacji. Ale... co tam, nie bd si przejmowa tymi uwagami bo wiem, e s adresowane do mnie podczas silnego wzburzenia emocjonalnego. Pozdrawiam. ycz powodzenia w naprawianiu wiata PANIE jajurku. Narka.

--
Autor: uma (IP zapamiętane)
Data: 21.10.2010 - 14:35:13

Witam ,

Szanowny Rodzictrjkidzieci powinien nauczy sie czyta ze zrozumieniem .Moe ta wada wynika wanie z tych niedocignic jakie go spotkay w dziecistwie
( obek, przedszkole ,szkola ) Bartek wyranie napisa :"[b]Moja chodzia akurat do[/b] [b]prywatnego obka, midzy innymi dlatego, e nie bralimy pod uwag[/b] [b]miejscowego ze wzgldu na sab opini.[/b] "
I za przeproszeniem rwnie , nim sie zrobi kupe to trzeba sobie najpierw puscic pare bczkw :) Wiec kto wie jaki bdzie koniec . Ale z tego co mi wiadomo to juz nie raz rodzice byli u burmistrza w tej sprawie i jakos przez tyle lat nic sie nie zmienio.
To ze zlobek podlega pod sub zdrowia nic nie znaczy bo atmosfera zaley od czowieka jego podejcia do sprawy i zaangaowania . Dzieci moich znajomych chodza do panstwowego zlobka w Warszawie i np. panie ktore tam pracuj nie chodz w tych oblenych fartuchach tylko w estetyczny jednakowych koszulkach . Jest tez okres adaptacyjny czego tutaj niestety nie ma i dzieci zostawia sie od razu na 6godz . Jest to dla nich wielkim szokiem co za tym idzie odbija sie to na psychice dziecka .
Miejmy nadzieje ze kadencja dyrektorki szybko dobiegnie konca i odstpi miejsca modej i kulturalnej osobie , bo nad tym powinna Pani.W. troch popracowa.

--
Data: 21.10.2010 - 17:39:34

Tiaaaa, przyjdzie nowa pani dyrektor i wyczaruje najlepszy obek w wojewdztwie. Chyba, e bdzie n Hermiona z H. Pottera. Zawsze si trafi jaki rodzic, ktremu nie bdzie pasowaa nowa p. dyr. i bdzie tak samo psioczy jak teraz niektrzy z Was. NIEROZUMIEM o co wam ludzie chodzi! Dzieci zawsze nakarmione, czyste, umiechnite (nie od razu, wiadomo) panie ze obka znaj si na swojej robocie i naprawd to co robi wedug mnie robi dobrze. Trzsiecie si nad tymi swoimi pociechami jakby byy jedyne na wiecie i wszyscy powinni zajmowa si tylko nimi, inne mog sta same w salce ale Wasze MUSZ by naj. Nie dajmy si zwariowa. Nie znam osobicie nikogo, kto by narzeka na obek w Mirkowie. Jedynie na forum dajecie si ponie "fantazji" i wypisujecie gupoty. Dla mnie zawsze najwaniejsze byo dobro moich dzieci i nigdy nie miaem problemu z kimkolwiek ze obka. Nawet z p. dyrektor. Wystarczyo po prostu porozmawia.
Te osoby, ktre tak narzekaj niech najlepiej wezm opiekunk indywidualnie, ciekaw jestem ile czasu by z Wami wytrzymaa.
Pozdrawiam psychologw z forum, ktrzy doskonale znaj si na psychice ludzkiej i zdiagnozowali przypadek mojej osoby. hehe, poprostu ...rce opadaj.

--
Autor: uuma (IP zapamiętane)
Data: 26.10.2010 - 09:11:35

Bardziej bym bya za tym ze to troska ni trzsienie sie nad dzieckiem . Informacje o przebiegu dnia dziecka w obku sa do istotne , tym bardziej ze niekiedy spdza tam wikszo dnia .Jak wida wymagania rodzicw sa rone , jednym zaley eby byo czyste innym na rozwoju i ksztatowaniu charakteru dziecka .Sztuka wychowywania polega na tym, aby dc do osignicia jakiego celu dostosowa metody wychowawcze do charakteru dziecka a nie amanie go .Niema si co oszukiwa dwie panie nie sa w stanie pracowa nad tak dua grupa.Tym bardziej ze nie praktykuje si tam wywiadu o dziecku prcz historii przebytych chorb :( w kocu to NFZ :P Napisanie takiego formularza chyba nie wymaga zbyt duych nakadw finansowych? W duzym stopniu pomogo by to opiekunkom gdyby np:wiedziay czego dziecko si boi co lubi czego nie itd. A tak metoda prb i bdw doprowadzaj si nawzajem do blu gowy.

--
Autor: merry (IP zapamiętane)
Data: 27.10.2010 - 12:51:05

Ludzie czy wy czasem nie za bardzo si rozczulacie nad tym ze dziecko w pierwszym dniu pjcia do obka pakao moe przez 5 min. albo i nieee, troch cierpliwoci, nie jedno dziecko pacze a po miesicu nie chce ze obka wychodzi tak mu si tam podoba.
Owszem s dzieci ktre rzeczywicie do obka si nie nadaj bo plcz i bardzo choruj, ale to ju nie wina Pa a tym bardziej dyrektorki.
Nie wiem co by zmienio prywatne przedszkole.... dziecko czy tu, czy tu to i tak by pakao. Po prostu jest przywizane do rodzicw.
O obku i przedszkolu w Mirkowie syszaam bardzo dobre opinie, dzieci naprawd s zadbane i dopilnowane.

--
Re: �lobek w Konstancinie- przechowalnia dzieci czy wojsko dla maluchow
Autor: jajurek (IP zapamiętane)
Data: 21.12.2010 - 00:08:38

to najlepszy komentarz !!! http://www.youtube.com/watch?v=U0z3A0FFKoQ

--
Re: �lobek w Konstancinie- przechowalnia dzieci czy wojsko dla maluchow
Autor: mama2 (IP zapamiętane)
Data: 31.05.2011 - 13:20:07

Ciekawa jestem czy ktos tu zagląda, zastanawiam się co teraz wasze pociechy robią gdy żlobek jest nieczynny z powodu zalania i remont trwa ponad miesiąc:(
nawet nie ma kartki kiedy będzie czynny.
Koszmar

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.