Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
American school of Warsaw - co sdzicie?
Autor: Klaudia (IP zapamiętane)
Data: 03.10.2010 - 13:03:24

Co sdzicie o tej szkole? Chodzi kto z was do niej? Co w niej jest dobre, a co ze? Bo wiem, e podobno jest drogo..

--
Re: American school of Warsaw - co sdzicie?
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 04.10.2010 - 07:02:49

Kiedy syszaem o czesnym w wysokoci okoo 35 tysica... dolarw miesicznie.

Czy tak naprawd jest to nie wiem.

Ale syszaem te, e trzeba biegle mi angielskim. A jak tam kiedy wszedem to poczuem si jak w jednej ze szk pokazywanych na amerykaskich filmach.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 04.10.2010 - 08:35:39

drogo, owszem, nawet dla cudzoziemca, ale dostajesz za swoje pienidze wicej niz oczekujesz (zwaszcza w dugiej perspektywie)

ps program edukacyjny jest, oczywicie, amerykaski, czyli rozjeda sie z polskim; kiedys szkoa uyczaa miejsca na polekcyjne zajcia m.in. z jzyka polskiego, nie wiem, jak jest teraz i nie wiem, ile polskich szk wyszych honoruje wreszcie IB.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-10-04 08:39 przez ola.

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 04.10.2010 - 12:20:08

sdzc po wyksztaceniu amerykaskich nastolatkw, to pewnie dobra ursynowska publiczna podstawwka mogaby by lepszym wyborem

chyba, e myli si o emigracji do US i wtedy lepiej moe wpasowa si od razu w ten system edukacyjny

z dobrych i drogich (ale nie ekstremalnie) szk prywatnych to zdaje si Primus na Kabatach jest naprawd niezy, prowadzi j Fundacja Uniwesytetu Warszawskiego i syszaem o niej zasadniczo dobre rzeczy

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 04.10.2010 - 13:19:20

IMO - Poziom z najwyszej pki, z IB oczywicie - prezentuje ta szkoa http://www.nazaretanki.pl/szkola/index.php/content/section/3/97/
Niestety - tylko dla dziewczt. Wieci mam z tzw. "pierwszej rki", same superlatywy. Aha - i cena naprawd przystpna, z tym e - niestety - rwnie odbywa si tam pewnego rodzaju .... hmmm ... selekcja uczniw. Ale tak jest w wikszoci dobrych szk prywatnych.

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 04.10.2010 - 13:43:56

nazaretanki maj rzeczywicie totalnie wyrubowany poziom, tylko to jest szkoa katolicka na powane (Harry Potter nie ma wstpu ;-))), nie kademu to musi pasowa

chyba przy wszystkich szkoach prywatnych jest "selekcja" w sensie jakiego egzaminu, w nazaretankach dochodzi jeszcze pewnie kwestia wyznania i podejcia do tego wyznania ("letnich" katolikw mog nie bra)

ja mog osobicie zareklamowa 26 SSP na Mokotowie, tam chodz moje dzieci i jestem bardzo z tej szkoy zadowolony

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.