Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: GOSUJMY GDZIE ZAMIESZKUJEMY!
Autor: menel (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 14:21:41

oj ludzie, usysza-em w kszaczorach, e Ryszard C. ma w KJ wujeczno stryjenkie, a ona ma wnuka z drugiego nieslubnego mauestwa, ktry sie podzieli z jakims kolesiem (coprawda po jakims dopalaczu) pewn listo, a na tej licie byli rune nazwiska zakreslone na granatowo..a i podobnie byli to nazwiska dobrze znane w KJ bo od dawna obecne na runych listach .niekture na czerwono... No sam nie wiem, co mam o tym mysle .? ale na wszelki suczaj powiadamiam wspurodakw coby sie mieli na bacznoci, no bo fakty so takie, e lista jest i zakrelone nazwiska tesz so na niej

--
Autor: idiota (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 15:04:46

AAA, lista [b]TA[/b]
trafi[b]A[/b] do [b]CBA[/b].

Nic nie bd robi[b]LI[/b]
tylko z listy kosi[b]LI[/b]

--
Data: 30.10.2010 - 17:28:34

z ostatniej chwili: kasa na skejtpark bendzie pszesunienta na zakup palarizatorw i gazu z kwasem solnym i kaden jeden radny dostanie pszydzia, a burmiszcz dwa pszydziay i walthera (na kapiszony)
moe cos em pokrenci, bo auta chaasoway przy kszaczorach, no ale ogulnie pogotowie jest wrut tych co na listach

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 18:28:26

[quote=Boruta
A zatem , pamietajcie wszyscy obecni i przyszli radni - dieta nie jest dana na zawsze i nie jest to sposb na ustawienie si w yciu.
[u]Na pocztku i na kocu stoi wyborca i opinia publiczna[/u] , ktra jak myn kulowy , miele wolno , ale zmiele wszystko !
][/quote]

I susznie - zmiele, ale warunek jest taki, e wyborca / opinia publiczna jest na bieco informowana , e le si dzieje w gminie, bo...

I to nie na koniec kadencji, bo narzekania podczas kampanii wyborczej zostaj przyjte z przymrueniem oka: "kandydat Ixiski chce przyoy burmistrzowi, bo sam chce si dopcha do koryta, a przecie burmistrz taki dobry - posadzi kwiatki na Grapie, zaprosi Golcw i t.p."

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 19:06:06

[quote]I to nie na koniec kadencji, bo narzekania podczas kampanii wyborczej zostaj przyjte z przymrueniem oka: "kandydat Ixiski chce przyoy burmistrzowi, bo sam chce si dopcha do koryta, a przecie burmistrz taki dobry - posadzi kwiatki na Grapie, zaprosi Golcw i t.p."[/quote]

Tego , musz przyzna troszk nie ogarniam :(

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 19:29:07

Jeszcze raz pomau:

Chodzi o to e nasi reprezentanci w RM powinni utrzymywa stay kontakt z wyborcami - podczas caej kadencji. Nie na koniec.
Tym co wybrali, nalezy si wiedza o tym co sie dzieje w gminie, co uchwalili radni, co wykona/ nie wykona UMiG, na co wydaje si kas z naszych podatkw - a wic [u]biuletyn gminny papierowy[/u], taki jak w Milanwku, w Grodzisku i innych gminach, [u]kwartalne spotkania radnych i zarzdu gminy w okregach wyborczych[/u] - zob. na str Milanwka.

m
PS. BIP (DOBRZE PROWADZONY) jest rdem informacji, ale dla tych co maj Internet. Niestety w Kcinie nie jest powszechny.

--
Data: 30.10.2010 - 19:29:32

pszyszy radny nie ogarnia ?! to nawet ja gupi menel skumaem, e Mani sie roschodzi o to, eby mondrzy radni na bieonco powiadamiali ludno o przekrentach czy zwykych gupotach w radzie gminnej, a nie tylko na koniec kadencji. Co one lepe byli przez 4 lata i tera nagle na oczy pszejeli ?! A mondry radny to taki ktory zanim wyda kase ludnosci, to sie tej ludnosci o pozwolestwo spyta i w ten sposb sie ludnoc dowie, e Golce nie wyli za friko tylko za ich wasne dutki, ktore ona ta ludnosc moe by przeznaczya na co inszego

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 22:52:52

[quote] jeden chce by radnym dla kaski, inny dla wpyww, a jeszcze inny bo mu kobita kazaa[/quote]
a czemu nie ma tu 'dla ludzi'? 'dla idei'? 'by spoytkowa swoj wiedz i zapa'?
problem polega na tym, e deklaracje przedwyborcze czsto niewiele maj wsplnego z dziaaniami powyborczymi...
jednak o Jarka/Tomak jestem spokojny! idealizm nie jest potrzebny by budowa szklane domy...potrzebny jest on by zapali innych do dziaania!

--
Autor: Jarek Bielawski (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 23:00:23

To jest gos wsparcia od kandydata z konkurencyjnej listy wyborczej. A ju dzi na tym forum otrzymaem podobny od osoby z jeszcze innego komitetu.

Jeli w podobny sposb uda si znale wsplny jzyk tym, ktry zostan wybrani do przyszej Rady za trzy tygodnie, to jestem znacznie spokojniejszy o losy gminy.

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 23:29:15

zawsze i wszdzie powtarza bd, e konkurencja to sowo, ktre zupenie nie powinno by wizane z porozumieniem na rzecz rozwizywania lokalnych problemw!
Tu moemy by jedynie partnerami! Nawet jeli rni si bdziemy w postrzeganiu niektrych spraw porozumienia szuka musimy!
[b]SYNERGIA NA RZECZ KONSTANCINA![/b] Efek pracy zespoowej zawsze bdzie wikszy ni efekt pracy indywidualnej!

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 31.10.2010 - 00:33:39

I tu wanie Artku wychodzi ze mnie diabe.
Ot , prawdopodobnie Ty i ja , mamy w sobie co co nazywa si sportem. Niewane jakim.
A sport to konkurencja. Jasne e na polu samorzdowym , nie o bicie rekordw idzie.
Ale czemu nie konkurowa miedzy sob o jako rozwiza ? O lepsze rozwizania ?
Przecie na kocu tej konkurencji w zespole efekt moe by tylko lepszy !?

Praca zespoowa , to tak jak PGR , Sowchoz , i Kochoz.
Oczywicie (tu wyprzedzam Twa odpowied) mona Rad porwna do druyny w grach zespoowych.
Ale jak sam dobrze wiesz , tam si licz punkty , bramki i kosze. A w Radzie liczy si co szalenie niewymiernego , tym czym jest spokojne spojrzenie w lustro przy porannym goleniu.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 31.10.2010 - 06:40:46

[quote Artek_Bartek] (...) a czemu nie ma tu 'dla ludzi'? 'dla idei'? 'by spoytkowa swoj wiedz i zapa'? [/quote]

czemu ? nie dziwi mnie sarkazm prostego menela, bo ja te widz tylko jednego takiego kandydata - Jarka B.- a pozostali wydaj si pasowa do menelskiej wyliczanki. Pan Tomasz Zymer wykona robot, ktrej nawet nie tknli ludzie wybrani do jej wykonania.
Rozwaania nad opozycj konkurencyjnoci i wsppracy maj niez ilustracj w obecnej RM: myslisz, Boruto, e ci radni wsppracowali i [u]dlatego[/u] wysza kicha ? A jak juz bdziesz, Boruto, w RM, to dla wsppracy na rzecz wsplnego dobra, czy dla konkurowania, kto ma lepsze (czyli jakie ?) pomysy ? W pojciu wsppracy mieci si wybr najlepszego pomysu + jego realizacja, a w pojciu konkurencyjnoci podstaw jest indywidualny zysk.

--
Autor: Jarek Bielawski (IP zapamiętane)
Data: 31.10.2010 - 10:04:48

[quote ola][quote Artek_Bartek] (...) a czemu nie ma tu 'dla ludzi'? 'dla idei'? 'by spoytkowa swoj wiedz i zapa'? [/quote]

czemu ? nie dziwi mnie sarkazm prostego menela, bo ja te widz tylko jednego takiego kandydata - Jarka B.- a pozostali wydaj si pasowa do menelskiej wyliczanki. Pan Tomasz Zymer wykona robot, ktrej nawet nie tknli ludzie wybrani do jej wykonania.[/quote]

Jest to, Olu, przesada, bo robot (np. prawn-administracyjn) wykonujemy wsplnie i bierze w tym udzia bezporednio co najmniej kilka osb, a zaangaowanych jest kilka razy tyle. Rzeczywicie s to mieszkacy niezasiadajcy w Radzie.

--
Data: 31.10.2010 - 12:20:18

[quote Jarek Bielawski]robot wykonujemy wsplnie i bierze w tym udzia bezporednio co najmniej kilka osb, a zaangaowanych jest kilka razy tyle. Rzeczywicie s to [b]mieszkacy niezasiadajcy w Radzie[/b].[/quote]

to po co oni tam zasiadajo ? nie ma tam takiego spirytusa mowensa ?

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.