Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
odliczenie
Autor: Zelazna Lejdi (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 11:00:29

Czy kto z Panstwa sie orientuje czy w momencie kiedy podczam sie do kanalizacji i wody miejskiej, mog to sobie w jaki sposb odliczy?

--
Re: odliczenie
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 11:09:55

he he masz na myli count down ? :P

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 11:14:02

Jeli masz na myli odliczenia podatkowe - nie.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-10-29 11:14 przez BB.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 12:17:30

Moesz sobie odliczy kilkadziesit zotych miesicznie z budetu :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 29.10.2010 - 13:43:02

ok. Dziekuje bardzo. Mylaam, e jak mona (byo) odliczy np wymian drzwi, to tak powan inwestycje tym bardziej....

--
Autor: Bogusław Komosa (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 08:21:42

Jest to zadanie wasne gminy.Dlatego przed podczeniem czci przyczy pooonych poza pani posesj naley napisa do burmistrza o zwrot nakadw.

--
Data: 02.11.2010 - 11:39:00

jak to? Ale ja sie juz podlczyam i z tego co wiem to nie byo mowy o adnych zwrotach, tylko musiaam niele zabuli, najpierw za podczenia, potem za sam robot, a potem, jeszcze za to, e w ogle raczyam sie podczy....ale z tego co sie orirntuj to ja miaam poprowadzone przycza do mnie na dziake, bo rzeczywicie gowna nitka sza po dziace ssiadki

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 02.11.2010 - 11:40:48

Gmina ma obowizek docign do granicy dziaki. A podczenie do domu ju trzeba zrobic we wasnym zakresie. Zwrot moe si odbyc jeeli sama musiaaby docign rury do granicy dziaki.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 02.11.2010 - 14:07:31

Kiedy bya taka uchwaa, e mieszkacy pacili za wkopanie rury w ulicy - duuuuuuuuo kasy. Potem RM uznaa e to pzrekrt, bo wykonanie wod/kan (do granic dziaek) to zadanie wasne gminy i uchwa chyba 2 lata temu anulowano. UMiG mia zwraca ludziom pienidze, ale burmistrz si tumaczy e pienidze na wod/kan zbieray komitety obywatelskie. a tylko nieliczne przekazay do ratusza. lad po kasie zagin bezpowrotnie.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-11-02 14:08 przez mania.

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.