Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Uwaga flaga
Autor: Kosiarz (IP zapamiętane)
Data: 08.11.2010 - 15:29:40

Nadchodzi wito Niepodlegoci. Ciekawi mnie ile osb na mojej ulicy wywiesi Narodow flag. :)
Mona j kupi wczeniej w Kauflandzie lub Tesco. Nie musi by przymocowana do specjalnego statywu. Moe by stara uprana (czasu jest do) Wane eby bya. Aby nikt nie mwi e "Romu nie wywiesi" ( Pan Pose Roman Giertych :( ) Myl e samo uczestnictwo w Biegu Niepodlegoci lub okolicznociowej akademii to nie wszystko. Koszt flagi niewielki (ok 12 z), a satysfakcja gwarantowana. :D

Pozdrawiam Kosiarz.
Niemw e zapomniae/a, bo to nieprawda :)

--
Dzikuje, bdziemy pamieta
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 08.11.2010 - 20:29:08

...jeszcze zwrc uwag - bo czasem rozpacz ogarnia - aby flaga nie wygldaa jak "psu z garda" wyjta

--
Re: Uwaga flaga
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 08.11.2010 - 21:49:09

i zeby byla bialo-czerwona a nie czerwono-biala.

--
Autor: Magistrala (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 09:15:24

Jezeli tylko mną , to nie jestes !

Ale co ze mna ?

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 09:32:56

bo to widzisz - wszędzie występuje tolerancja w jedną stronę. ot, wszystko

--
Data: 12.11.2010 - 09:34:11

Z tego co się orientuję, we wczorajszych demonstracjach agresorem było tzw. Porozumienie 11 Listopada

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 10:07:12

z tego co się orientuję to agresorami podczas (nie tylko) tegorocznej parady równości oraz manify była Młodzież Wszechpolska. Jak widać każdy ma coś na sumieniu.
Za takim "patriotyzmem" jaki ukazała Maria Zmarz-Koczanowicz w dokumencie "Kocham Polskę" nigdy nie będę.

--
Autor: Kosiarz (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 10:30:27

Na mojej ulicy na 10 domostw flagę wywiesiło dwóch.
Na 9 skontrolowanych kandydatów na radnych flagę narodową wywiesiło pięciu. Pozostali to pewnie Arabowie :)

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 10:35:48

Ale czy Młodzież Wszechpolska , krzyczała do uczestników parady urawniłowki , że są faszystami ? A jesli nie , to może do przemiłych manify-stantek tak krzyczała ?

Czy kazdy demonstrujący (legalnie) patriota , to faszysta ?

--
Data: 12.11.2010 - 10:43:19

[quote pionek AGORY]z tego co się orientuję to agresorami podczas (nie tylko) tegorocznej parady równości oraz manify była Młodzież Wszechpolska. Jak widać każdy ma coś na sumieniu.
[/quote]

Nie przeczę, lecz tu rozmawiamy o wczorajszym wydarzeniu.

"Daj cukierka? A ty mi dałeś kiedyś" - ten styl dużo nie wnosi

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 11:00:20

ja nie bronię wczorajszych bójek... złamano prawo, policjant został ranny - sprawa jasna.
Podczas tegorocznej parady równości również byli ranni od kamieni, tyle że rzucanych z drugiej strony. Taki niestety mamy poziom debaty publicznej. Widocznie agresja rodzi aresję.

do Boruty - Młodzież Wszechpolska krzyczała onegdaj podczas swoich "kontrmanifestacji" "pedały do gazu"... to chyba pod faszyzm podchodzi?
Zapewne wczoraj obrażono wielu niewinnych ludzi którzy chcieli tylko zademonstrować swoją miłość do ojczyzny... ale tak samo obraża się wielu "niepedałów" i "nielezb" którzy również chcą zamanifestować prawo do tolerancji. Jeszcze raz powtarzam - jeśli ktoś ciągle wyzywa drugą osobę, to trudno oczekiwać w odpowiedzi kulturalnego języka.

Jestem przeciwnikiem przemocy fizycznej... a jeśli chodzi o przemoc słowną.. cóż,to już kwestia kultury osobistej. Widocznie obu stronom jej brak.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-11-12 11:00 przez pionek AGORY.

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 11:15:19

Absolutnie jestem przeciwny takim zachowaniom (załóżmy że nie cała Młodzież Wszechpolska tak krzyczy) jakie zacytowałeś.
Ja również uważam , że przemoc fizyczna to najgorsza z form demonstrowania swoich poglądów.
Zarówno przemoc czynna , jak i bierna. Bo za taką uważam , siadanie w obozowych pasiakach na drodze przemarszu legalnej demonstracji. To prowadzi jedynie do eskalacji przemocy.

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.