Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Skowroński podcinał skrzydła Rutkowskiemu
Autor: wierny urzędnik (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 22:59:37

dziś byłem na spotkaniu z Rutkowskim za wiele ludzi nie było, ale nieco sielską atmosferę psuły trudne pytania…

odpowiadał biedaczek, że on nie wiele robił bo mu zakazywał boss - ale jak miał upoważnienie podczas jego nieobecności to oczywiście decyzje istotne podejmował - jakie nikt sie nie dowiedział…

Jeden z uczestników zapytał wprost: czy publicznie zadeklaruje, że jeśli on wygra wybory to Skowroński nie będzie v-ce - powiedzial, że gwarantuje to na 100%

Niestety tylko powiedział, a takie wyborcze deklaracje to się składa - zależnie od tego co ludzie chcą usłyszeć

--
Re: Skowroński podcinał skrzydła Rutkowskiemu
Autor: Jarek Bielawski (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 23:19:22

Z wątku o asfalciarni, str. 38:

"...Co do monitorowania skażeń wywołanych przez asfalciarnię [b]burmistrz Rutkowski obiecał natychmiastowe zlecenie ekspertyzy oceniającej wszystkie zagrożenia w momencie pełnego rozruchu zakładu.[/b] [...] Z serdecznymi pozdrowieniami, Bartosz Weiss, przewodniczący Komisji Zdrowia

Ekspertyzy nie zlecono do dziś mimo wielokrotnych pisemnych wniosków mieszkańców.

Czy ktoś nagrywał dzisiejsze deklaracje p. Rutkowskiego na wideo?

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 23:34:23

ja nie muszę nagrywać by pamiętać o co pytałem i jakie uzyskałem odpowiedzi... ;)

plan rzeczywisty ma powstać po tym jak mieszkańcy władzę faktycznie powierzą..

mnie z tego wszystkiego przeraża jedynie to, że wszyscy deklarują, że zalezy im na tym samym...a co jest później pokazuje życie...
pozostaje mieć nadzieję, że tym razem niezależnie od tego kto w tej radzie zasiądzie i kto będzie pełnił rolę gospodarza deklaracje przedywobrcze nie rozjadą się z rzeczywistością...

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 12.11.2010 - 23:44:23

Jak udowodnisz, że odpowiedzi uzyskałeś takie a nie inne - świadków będziesz szukać?

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 13.11.2010 - 00:06:18

nie byłem tam sam...i myślę, że było tam sporo ludzi [b]rozsądnych[/b], którzy słyszeli na własne oczy to samo... ja nie hołduję zasadzie 'złapią Cię za rękę mów, że to nie Twoja ręka' i tego samego oczekuję od ludzi...zwłaszcza tych, którzy składają publiczne deklaracje...nawet jeśli odbywają się one w ograniczonym gronie... kwestia wiarygodności... a dlaczego oceniam ją ogólnie stosunkowo nisko wyraziłem na tym spotkaniu w oczy kandydatowi - moment na wyrażenie protestu był w momencie, gdy p.Rutkowskiemu odebrano nadzór nad inwestycjami. Honorowym wyjściem byłaby rezygnacja wtedy. Jako, że nie nastąpiła ludzie mają prawo zastanawiać się czemu nastąpiła ona tuż przed wyborami.
I nawet jeśli jest to szczera chęć dokonania zmian w Gminie przez osobę dotychczas bezpośrednio zaangażowaną w jej zarządzanie nie nalezy się dziwić tym ludziom, którzy nie dadzą wiary zapewnieniom 'wtedy nie mogłem, ale teraz dam radę'...

--
Autor: magi (IP zapamiętane)
Data: 13.11.2010 - 07:33:12

[quote Artek_Bartek]mnie z tego wszystkiego przeraża jedynie to, że wszyscy deklarują, że zalezy im na tym samym...a co jest później pokazuje życie...
[/quote]

a mnie przeraża, że ludzie dają sie tak nabierać od tylu lat i że żaden konkurent tych znanych z nieróbstwa kandydatów [b][color=#FF0000]nie uświadamia wyborcom ogromu niebezpieczeństwa.[/color][/b] A uświadamiać trzeba ZANIM wygrają - a nie wtedy, gdy znów zaczną nie móc, bo wtedy żadne wideło nie pomoże

--
Autor: ale,ale (IP zapamiętane)
Data: 23.11.2010 - 00:17:24

Taki Boss jak Pan Marek to szukać ze świecą.

Jak On mógł podcinać skrzydła Romanowi Pawłowi.

Przecież jak sam napisał niedoszły burmistrz Roman on nie obiecuje on działa - po czym składa wymówienie - a co, po grzyba pracować do końca.

A jego Boss martwiąc się o kondycję pracownika błogosławi mu przed zasłużonym urlopem.

Ja chciałbym mieć takiego szefa...

Ech pomarzyć - a mówiła Mama idź do pracy w prezydium tam będziesz miał dobrze... ale człowiek młody bez doświadczenia życiowego ...a niech to....

A teraz chyba już za późno. Poczekam cztery lata może będzie jakaś reaktywacja i znów życie jak w Madrycie sorry jak w Konstancinie....

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.