Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
czy ktos tam w ogóle pracuje
Autor: Zelazna Lejdi (IP zapamiętane)
Data: 16.11.2010 - 09:48:06

przy poszerzaniu ulicy Warszawskiej. Jadę do pracy ok 7.00 a tam pusto, wracam ok 17.00 pusto....może to zwyczajnie zostało zaczęte za obecnej kadencji a potem jakos to bedzie...
acha i wczoraj zaczęła sie budowa kładki koło mostu na Jeziorce, ktora za jakiś czas (prawdopodobnie pod koniec roku), zacznie zastepować (ale tylko do chodzenia, most, ktory idzie do remontu. Miłego dnia dla wszystkich

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-11-16 12:12 przez Zelazna Lejdi.

--
Re: czy ktos tam w ogóle pracuje
Autor: Bogusław Komosa (IP zapamiętane)
Data: 16.11.2010 - 17:07:08

Oni tak intensywnie pracują,aby innym spokoju nie zakłócać.

--
Data: 17.11.2010 - 09:32:17

O Panie Bogusławie, dobrze, że Pan się odezwał, mam pytanie a nie chcę zakładac nowego wątka. Ostatnio na Warszawskiej w okolicy UM, chyba ciagniete były przyłącza kanalizacyjne i woda miejska. Niech Pan mi powie, czy ktoś mam zamiar naprawić, połatać chodnikowe dziury, czy trzeba to zglosić gdzieś wyżej? No chodnik tóż przy Gavicie to jakaś masakra. Ja osobiście ostatnio skręciłam noge przy sklepie z winami, no chyba tak tego zostawic nie wypada, bo zima idzie....

--
Autor: Bogusław Komosa (IP zapamiętane)
Data: 17.11.2010 - 10:21:23

To wszystko będzie wykonane w ramach przebudowy ulicy Warszawskiej.Niestety trzeba poczekać.Kto mądry zaczyna budować drogę w listopadzie?

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 17.11.2010 - 10:23:25

Ten kto się tak dogadał i ma zezwolenie.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 17.11.2010 - 12:19:11

Jakby wybory były w maju, to zaczecię budowy pewnie autamatycznie nastąpiło by pod koniec kwietnia

--
Autor: khaos0 (IP zapamiętane)
Data: 22.11.2010 - 09:05:34

Bzdury piszecie że się tak wyrażę. Prace rozpoczynają się jesienią bo na wiosną startują przetargi. Ale to jest bolączką w skali kraju a nie w naszej lokalnej i wynika z ułomnej ustawy o zamówieniach publicznych oraz o niefortunnej zbieżności roku budżetowego z rokiem kalendarzowym. Proszę nie pisać kolejny raz o wyborach i że to może wina Burmistrza (droga jest wojewódzka, przypominam)

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 22.11.2010 - 09:10:10

Poza tym inwestycja rozłożona jest na kilka lat, a i tak nie jest chyba planowane kładzenie asfaltu przed zimą. Teraz kładą rury, kable i inne rzeczy szykują aby na wiosnę moc już zabrać się za asfalt.

Akurat teraz to wygląda sensownie.

--
Data: 25.11.2010 - 08:18:35

ale ja własnie o tym mówie? kiedy te rury i kable kładą? ja nie widziałam tam jeszcze ani jednej osoby pracujacej w godzinach 7-16. Może pracuja na pół etatu, dlatego inwestycja rozłożona jest na lata....

--
Autor: Mixiorek (IP zapamiętane)
Data: 25.11.2010 - 08:29:00

[quote Zelazna Lejdi]ale ja własnie o tym mówie? kiedy te rury i kable kładą? ja nie widziałam tam jeszcze ani jednej osoby pracujacej w godzinach 7-16. Może pracuja na pół etatu, dlatego inwestycja rozłożona jest na lata....[/quote]

Dziś około 7:15 zbierala sie ekipa około 5 osób wokół koparki. Przed PSE chyba podwykonawca zabierał sie za robote przy kablach teletechnicznych.

--
Autor: MarekP (IP zapamiętane)
Data: 25.11.2010 - 19:40:35

Dziś około 19:00 ekipa nadal pracowała przy kładzeniu kanalizacji deszczowej.

--
Data: 25.11.2010 - 20:04:20

terminy ustala MZDW, a wykonawca sie do nich dostosowuje. nie oplaca mu sie robic tego szybciej bo tylko wiecej pracownikow by musial zatrudnic. Te terminy zwykle sa okreslane z marginesem tolerancji gdyby wystapily nieoczekiwane trudnosci.

Mozna wpisac do umowy, ze im szybciej zrobi to premie dostanie. Ale pewnie nie w tym wypadku.

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 25.11.2010 - 22:40:26

w pracy się dziś nieco zasiedziałem i wracałem o 22:15...jeszcze koparka i kilku robotników pracowało...

--
Autor: Adek_klarys (IP zapamiętane)
Data: 26.11.2010 - 07:59:36

Okolo 7:15 szykowali sie do pracy. To jest chyba podwykonawca a nie Jarpol, ad instal bodajze.

--
Autor: Renfri (IP zapamiętane)
Data: 26.11.2010 - 10:06:43

Mnie najbardziej martwi, że na zimę będą most rozbierali - a początkowo była mowa o wiośnie!

--
Autor: DarekM (IP zapamiętane)
Data: 26.11.2010 - 10:45:44

Szybciej rozbiorą, szybciej będzie nowy most.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 26.11.2010 - 11:07:10

Ło matko, który most? Ten przy St.Papierni?

--
Data: 26.11.2010 - 11:21:05

na razie buduja kladke dla piesxych i ona zostanie juz na stale. A kolejnym etapem jest rozebranie tego przy Starej Papierni i puszczenie ruchu przez Mirkow.

--
Data: 26.11.2010 - 11:36:18

[quote DarekM]Szybciej rozbiorą, szybciej będzie nowy most.[/quote]
Teoretycznie masz rację - ale wiadomo - okaże się że zima wstrzmuje prace (tak jak było przy remoncie Piłsudskiego parę lat temu) i do wiosny będziemy sie bujać w korkach przez Mirków.

--
Data: 26.11.2010 - 11:36:48

[quote mania]Ło matko, który most? Ten przy St.Papierni?[/quote]
Tak , ten.

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 26.11.2010 - 11:57:09

Wszystko zgodnie z planem. Na przełomie stycznia i lutego most zacznie być rozbierany. Przerwa w korzystaniu z mostu jeśli się nie mylę ma mieć 2 miesiące. Jak będzie zobaczymy.

--
Autor: DarekM (IP zapamiętane)
Data: 26.11.2010 - 12:07:51

2 miesiace to dosyc szybko.

--
Data: 26.11.2010 - 12:08:39

kuźwa i znów auobus ominie mój przystanek i będę zasuwac do Klarysewa :(

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.