Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Pracownicy Polkoloru, Zelosu - PILNE
Autor: Soltys Skolimowa (IP zapamiętane)
Data: 26.11.2010 - 12:11:54

Firma ADEXTRA SA spadkobierca Polkoloru, [u]zbywa nieodpłatnie[/u] akcje udziałowe uprawnionym byłym pracownikom. Termin zgłoszenia upływa 15 grudnia 2010r. Po tym terminie [u]prawo do akcji wygasa[/u].
Telefon 22 716 50 04 wew 110. lub osobiście Kineskopowa 1 (dawne Demonty od strony ul. Energetycznej) pokój 110 w godzinach 8:00-14:00

[url=http://picasaweb.google.com/lh/photo/fLBMiQdUuCTUa1c8wLwQjg?feat=directlink]< OGŁOSZENIE >[/url]

Spadkobiercy [u]zmarłych pracowników[/u] też mogą się starać. :)

--
Re: Pracownicy Polkoloru, Zelosu - PILNE
Autor: Krzyszy (IP zapamiętane)
Data: 07.12.2010 - 15:17:11

Lista udziłowców z terminami odbioru znajduje się na stronie Adextra SA http://akcje.adextra.pl/.

--
Autor: Kosiarz (IP zapamiętane)
Data: 07.12.2010 - 16:06:13

Ale zgłosić się muszę do 15 grudnia że mi się należy ?

--
Autor: Krzyszy (IP zapamiętane)
Data: 07.12.2010 - 20:08:58

Proponuję na wszelki wypadek zadzwonić i potwierdzić obecność na liście.

--
Autor: zobi (IP zapamiętane)
Data: 09.12.2010 - 18:58:26

[quote Soltys Skolimowa]Firma ADEXTRA SA spadkobierca Polkoloru, [u]zbywa nieodpłatnie[/u] akcje udziałowe uprawnionym byłym pracownikom. Termin zgłoszenia upływa 15 grudnia 2010r. Po tym terminie [u]prawo do akcji wygasa[/u].
Telefon 22 716 50 04 wew 110. lub osobiście Kineskopowa 1 (dawne Demonty od strony ul. Energetycznej) pokój 110 w godzinach 8:00-14:00

[url=http://picasaweb.google.com/lh/photo/fLBMiQdUuCTUa1c8wLwQjg?feat=directlink]< OGŁOSZENIE >[/url]

Spadkobiercy [u]zmarłych pracowników[/u] też mogą się starać. :)[/quote]

"Prawo do nieodplatnego nabycia akcji Spolki moze byc realizowane przez uprawnionych pracownikow do dnia 15.12.2010 r. Po uplywie tego terminu prawo do nioedplatnego nabycia akcji wygasa." - To byl cytat z ogloszenia ADEXTRY, nie ma tam nic o tym ze po 15.12.2010 jesli ktos nie zglosi akcesu do nabycia tych akcji to wszystko przepada. Skad wiec ta informacja?

--
Data: 11.12.2010 - 12:13:46

Ja to tam nie wiem. Ale zawsze tak było, że w przypadku upadłości przedsiębiorstwa, Osoby które do danego dnia nie zgłosiły się o swoje roszczenia, nie miały prawa do pieniędzy odzyskanych z masy upadłościowej. :(
Dla mnie stwierdzenie iż. " po terminie ...... [u]prawo do nabycia/otrzymania akcji wygasa[/u] " jest jednoznaczne.

Ile można czekać, aż pani z Honolulu zgłosi się po swoje pieniądze ?

--
Autor: GK (IP zapamiętane)
Data: 13.12.2010 - 11:23:07

Dziwna sprawa, Pani sekretarka ciagle podaje inna datę powrotu Pana zajmującego się tą data.
Nie podają dokładnej daty publikacji ogłoszenia. Nie chca wysłać regulaminu. Nie chca wysłać skanu ogłoszeń prasowych.

Jedni pisza ze mozan się jeszcze zgłaszać inni ze nie

ktos wie dokładnie jak jest ?

--
Data: 14.12.2010 - 14:44:38

ADEXTRA musi [u]nieodpłatnie[/u] część swoich akcji oddać byłym pracownikom Polkoloru. [b]Jest rzeczą zrozumiałą, że nie bardzo chce.[/b] Już wcześniej były przypadki, że " cieć " nie chciał wpuścić kogoś żeby uniemożliwić przeczytanie listy uprawnionych. (Ktoś mógł by zawiadomić kolegów z dawnej pracy, że są na liście :) )
Według ogłoszenia prawo do nieodpłatnego nabycia 225 000 akcji [u]może być realizowane [u]do dnia 15 XII 2010[/u][/u] (czyli do 14 grudnia do godziny 14:00 :D ) [u]po tym terminie prawo do nieodpłatnego nabycia wygasa.
[/u]
Ogłoszenie w gazetach ukazało się w "Nad Wisłą" około 25 listopada. Na forum jako "pilne" jest od 26 listopada (18 dni)
Bajj bajj......

Powyższy wątek można usunąć z forum

--
Autor: Wnuczek (IP zapamiętane)
Data: 04.01.2011 - 16:40:53

Ludzie błagam was czytajcie ze zrozumieniem, nie do 15.12.2010 roku tylko 2012 czytaliście to w ogóle tak zapytam?
http://picasaweb.google.com/lh/photo/fLBMiQdUuCTUa1c8wLwQjg?feat=directlink
Prosze bardzo link i punkt 5 wytłuszczonymi wołami napisane.

--
Autor: Janusz Bernacki (IP zapamiętane)
Data: 21.02.2011 - 11:55:53

[quote Soltys Skolimowa]Firma ADEXTRA SA spadkobierca Polkoloru, [u]zbywa nieodpłatnie[/u] akcje udziałowe uprawnionym byłym pracownikom. Termin zgłoszenia upływa 15 grudnia 2010r. Po tym terminie [u]prawo do akcji wygasa[/u].

Spadkobiercy [u]zmarłych pracowników[/u] też mogą się starać. :)[/quote]

--
Autor: Janusz bernacki (IP zapamiętane)
Data: 21.02.2011 - 12:00:32

Szanowni Państwo,
Sprawdziłem się na listach wywieszonych w Domoncie i znalazłem swoje nazwisko, jak również sprawdziłem swój okres przepracowany w Polkolorze.
Nie mogę sprawdzić, kiedy powinienem do Was przybyć, aby podpisać stosowne dokumenty nt. zbycia akcji, gdyż harmonogram umieszczony na portalu jest niedostępny.
Proszę o wiadomość w trej sprawie.
Z poważaniem
Janusz Bernacki

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.