Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki
Łazienkowski Łańcuch Świątecznej Pomyślności
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 17.12.2010 - 12:21:56

[i]Nasza sąsiadka Iza-Kasia Zalewska-Kantek zaprasza[/i]

Szanowni Państwo!

Boże Narodzenie to niezwykły czas świętowania realizujący się w naszych sercach. Czas życzliwości, wsparcia i serdecznych życzeń. Czas zgody i pokoju. Chcemy dzielić się nim z jak największa ilością bliskich, ponieważ pozytywne uczucia ludzi zebranych w jednym miejscu potęgując się sprawiają, że życzenia i marzenia, wspierając wzajemnie, łatwiej mogą się realizować.


[b][color=#FF0000]18 i 19 grudnia między godziną 9 a 15.30 na tarasie Pałacu na Wyspie (jeśli pogoda nie będzie łaskawa - w przedsionku), będziemy wspólnie tworzyć „Łazienkowski Łańcuch Świątecznej Pomyślności”.[/b][/color] Zapraszamy wszystkich, którzy oprócz materialnego, szanują również duchowy aspekt Świąt Bożego Narodzenia. Każdy będzie mógł dołączyć osobiste życzenia świąteczno-noworoczne lub marzenie zapisane na pasku papieru, jako ogniwo do łańcucha, który, mamy nadzieję, będzie tak długi, że zdoła opasać cały pałac.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, wymiany serdeczności i chwili wytchnienia w Łazienkach Królewskich w tym zwariowanym, przedświątecznym czasie.

Najciekawsze życzenia zamieścimy na naszej stronie internetowej: www.lazienki-krolewskie.pl

Jako pomysłodawczyni tego spotkania - zapraszam najmilej! Może dawno nie byliście w Łazienkach? Tutaj jest zawsze pięknie, a jeśli uda nam się skleić łańcuch o długości 140 metrów, składający się z samych dobrych życzeń- będzie jeszcze piękniej! Przyjdźcie i przyprowadźcie znajomych!

Iza-Kasia Zalewska-Kantek

--
Re: Łazienkowski Łańcuch Świątecznej Pomyślności
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 17.12.2010 - 12:39:18

- dodam, że p. Iza uswietniła swoimi dziełami OTWARTE OGRODY 2010

tu są zdjęcia z bardzo pomysłowej wystawy w jej pięknym, dzikim ogrodzie:

http://www.konstancin.com/forum/read.php?21,57635,64261#msg-64261

--Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.