Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Diety Radnych .Sposób ich rozliczania
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 20.01.2011 - 09:18:56

[quote Boruta]Dziś mógłbym znow podzielić się wrażeniami ze spotkania radnych. Nie mogę.[/quote]
[color=#FF0000]
Możesz, tylko nie chcesz. Wystarczy, że napiszesz sprawozdanie i wyślesz je moderatorowi do powieszenia.

Ale gdybyś naprawdę chciał, a nie jedynie obnosił się ze swoim męczeństwem, to byś to zrobił, a nie gadał, że nie możesz.[/color]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 20.01.2011 - 23:05:46

Człowieku miałes napisanego gotowca i z niego nie skorzystałes , tylko skasowałeś . A teraz chcesz żebym Ci cos wysyłał ? Jakiś żart ?

Dziś odbyła się komisja budzetowa. W kompletnym składzie . Byli też radni nie będący członkami komisji. Dziś nikt nie wyszedł wcześniej z obrad. Działo się bardzo duzo ciekawych rzeczy. Bardzo pozytywną rolę w jej obradach odegrał radny Marek Skowroński i radna Anna Lewandowska.

Więcej tu o tym pisać nie mogę a i tak nie wiem czy nie napisałem za dużo .

--
Data: 21.01.2011 - 08:54:45

[color=#FF0000]Nie, to nie żart. Podałem ci rozwiązanie. Ty NIE CHCESZ z niego skorzystać.

Twoja wola.

Ale NIE KŁAM, że nie możesz.

I tyle w kwestii. Ja nikogo zmuszał nie będę do niczego. Prócz trzymania się wytycznych.[/color]

--
Data: 21.01.2011 - 11:08:01

[offtopic] Nie chodzi o to , że nie mogę wogóle. Tu nie mogę. A poza tym chyba jednak żart
[quote=Bartek][color=#CC0000]poczekamy na sprawozdanie radnego Zymera. Wybacz, mam większe zaufanie do niego, jako kronikarza.[/color][/quote]

Nie mam zwyczaju narzucać sie komuś , kto nie ma do mnie zaufania.

[/offtopic]

[quote=Bartek][color=#CC0000]nikogo zmuszał nie będę do niczego. Prócz trzymania się wytycznych.[/color][/quote]

"Wytyczne rozwoju Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej w latach 1959—1065
zatwierdzone przez XII Plenum " :)

Dziś komisja ładu , ciekawe , czy ta wczorajsza dyscyplina radnych z komisji budżetu będzie dzis kontynuowana.

--
Data: 21.01.2011 - 12:24:23

[color=#FF0000]Offtopic przeniesiony.[/color]

--
Data: 22.01.2011 - 04:33:53

Na komisji ładu odnotowanłem jedno poważne spóźnienie radnego.

W moim blogu odnoszę się do mozliwości odpracowywania zaległości czynszowych.

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.