Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
POMÓŻMY KASI ZREALIZOWAĆ MARZENIA
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 22.01.2011 - 21:53:28

Wiadomośc przysłana przez Borutę (zdjęcia i tekst)

[img]http://img262.imageshack.us/img262/4905/skanuj0001w.jpg[/img]

[img]http://img521.imageshack.us/img521/61/skanuj0002df.jpg[/img]

Od siebie dodam . Kasia to wspaniała dziewczyna. Mieszka obok nas . Uczy się w policealnym studium w CKR. Każdy z Was moze ją poznać . Wystarczy do niej zadzwonić i porozmawiać. Pomóżmy jej zrealizowac marzenia.
Pomagając Kasi staniemy sie jej przyjaciołmi. Nie będzie dla nas obcą Kasią . Będzie naszą Kasią :):):)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-01-23 09:31 przez Bartek.

--
Re: POMÓŻMY KASI ZREALIZOWAĆ MARZENIA
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 22.01.2011 - 22:01:54

To naprawdę super inicjatywa możemy pomóc , a jeśli komuś pomagamy to i sobie dajemy wiele radości . Suuuuuuuuuuper

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 22.01.2011 - 22:04:49

by było łatwiej dotrzeć do informacji link bezpośredni do strony
[i][url=http://www.mojdommojaprzyszlosc.pl/]www.mojdommojaprzyszlosc.pl[/url][/i]
[quote][b]W moim rejonie nikt nie chce podjąć się mojego leczenia[/b], a bez fachowej pomocy lekarzy i długotrwałej rehabilitacji stanę się „roślinką” zamkniętą w czterech ścianach, która tylko śpi, je i tak cały czas. Jestem już dorosła i świadoma swojej choroby, dlatego nie mogę i nie chcę pozwolić na taki dalszy mój los[/quote]
tyle jesteśmy warci, ile jesteśmy w stanie siebie innym ofiarować...

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 22.01.2011 - 23:28:10

[offtopic] Jeszcze jeden apel do maderatora. Jesli może być tak aby ten wpis nie spadał w sposób naturalny dla tego forum , to będę wdzięczny w imieniu Kasi. Bo rzecz nie wtym aby sie tu na potęge wpisywać ( choć to oczywiście Kasie ucieszy) ale o to aby ta info troche dłuzej mogła tu pogościć.
Niebieska kopertka :) ?

[/offtopic]

DZIĘKI :):):)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-01-23 13:52 przez Boruta.

--
Data: 24.01.2011 - 21:07:42

Nasza Kasia .

[img]http://img204.imageshack.us/img204/9827/1100174.jpg[/img]

[img]http://img69.imageshack.us/img69/8372/1100173.jpg[/img]

--
Autor: Pablo (IP zapamiętane)
Data: 01.02.2011 - 19:05:02

Rozliczyłem właśnie pita, 1% wędruje już do Ciebie. Pozdrawiam

--
Autor: Kasia Wolińska (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 22:16:19

Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc, odwiedzam to forum bardzo często i z wielki zainteresowaniem czytam co tu się miłego dzieje:)

--
Autor: avanti (IP zapamiętane)
Data: 06.02.2011 - 22:40:21

Kasko ! kłade me serce przed tobą . Dziewczyno dostajesz moj nedzny podateczek . i nie tylko. Jestes wspaniała :)

--
Autor: Kasia WWolińska (IP zapamiętane)
Data: 07.02.2011 - 16:22:38

Bardzo dziekuje Avanti za te mile slowa:):) tacy ludzie budują mój wewnętrzy optymizm patrzenia na świat:)

--
Autor: Smuggler (IP zapamiętane)
Data: 08.02.2011 - 13:16:00

Świetny jest Twój blog Kasiu. Pozdrawiam.

http://mojdommojaprzyszlosc.pl/?target=blog.html

--
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 08.02.2011 - 14:02:04

Cześć Kasiu starałem się szybko poskładać ten wywiad abyś jak najszybciej uzbierała na wymarzone mieszkanie , ale mam prośbę jak się do niego wprowadzisz to obiecaj nam , że zaprosisz nas forumowiczów z Konstancina na parapetówkę a tam zrobimy drugą część wywiadu .

FILM - Wywiad z Kasią - http://www.youtube.com/watch?v=68q5XeyGN3k

--
Autor: Katarzyna Wolińska (IP zapamiętane)
Data: 08.02.2011 - 16:19:14

Panie Jacku bardzo Panu dziękuje za wielką pomoc przy tworzeniu tego filmiku, mi osobiście się on bardzo podoba i mam nadzieję, że tak samo zostanie oceniony przez innych. A jeśli chodzi o mieszkanie to obiecuję, że zaproszę wszystkich i będzie wielka "prapetówa" na pół Warszawy:)

--
Autor: Frantuś (IP zapamiętane)
Data: 12.02.2011 - 05:52:32

Kasia i jej bardzo madry piesek :)

http://www.youtube.com/watch?v=KUjVu2rVvYI

--
Data: 12.02.2011 - 09:39:26

Frantuś - bardzo dziękuje za odnalezienie tego filmiku, jejciu nakręciłam go pare lat temu, gdy byłam jeszcze chodząca....dawne czasy, Sonia jeszcze była młodsza i widziała, teraz straciła już wzrok. Aż mi łzy poleciały na widok tego filmiku, bardzo dziękuje za odkopanie go na YT, Sonia - mój mądry skarbek:*

--
Data: 13.02.2011 - 20:23:20

Frantus bardzo dziekuje za odnalezienie tego filmiku, dawno temu umiescilam go na YT i zapomnialam juz o nim. To byly cudowne dawne czasy, ja wtedy chodzilam jeszcze o kulach a moja Sonia widziala na oczy. Teraz to juz tylko wspomnienia, ale za to cudowne

--
Data: 22.02.2011 - 11:25:53

Chcę podziękować bardzo p. Prezes Uzdrowiska Konstancin, Annie Lewandowskiej ,
za deklarację przekazania 1% od podatku doch. na rzecz mojej akcji "Mój dom - Moja przyszłość".

Taką informację przekazał mi p.Andrzej Zambrowicz .

--
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 26.02.2011 - 00:09:30

http://www.facebook.com/katarzynawolinska?notif_t=friend_confirmed

Wracaj Kochana szybko do Konstancina .
Trzymajmy kciuki za Kasieńkę .

--
Data: 30.03.2011 - 01:22:53

Kasiu , jestes naszym promykiem , słoneczkiem :) MIŁOSCIĄ ! Ty masz wyzdrowieć !

Walcz. Ja Cię o to po prostu proszę.

http://mojdommojaprzyszlosc.pl/?p=379

Wszyscy Cię prosimy ! My wszyscy "forumowcy konstancińscy" :):):)

Tej dziewczynie, która czyta list wyblakły,
tej kobiecie, która milczy cały dzień,
tej, co stawia w noc bezsenną złe pasjanse,
i ozdabia nadziejami ciemną sień.
Niech się niebo nie kojarzy tylko z deszczem,
niech się rzeka nie kojarzy z rzeka łez,
są na świecie dobre okna w dobrym mieście,
i ta wiara ze w człowieku człowiek jest.

Nie jesteś sama, nie jesteś sama
uwierz w siebie uwierz w ludzi uwierz w nas,
są gdzieś okna, które płoną cały czas

Tej dziewczynie, która topi w czarnej kawie,
te tęsknoty, których miała pełen skład,
tej kobiecie, która pali bardzo dużo,
i w szufladzie przechowuje biały kwiat.
Niech się miłość nie kojarzy z pożegnaniem,
niech pogoda opromieni każdą myśl,
i niech przyśni się ktoś miły i czekany,
kto nadaje mleczną drogą taki list.

[b]Nie jesteś sama, nie jesteś sama
uwierz w siebie uwierz w ludzi uwierz w nas,
są gdzieś okna, które płoną cały czas[/b]

JESTES NAJPIEKNIEJSZA !

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2011-03-30 01:44 przez A.Zambrowicz.

--
Data: 01.04.2011 - 04:46:18

RPO: Polska nie ratyfikowała Konwencji ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych

Wiadomość pochodzi: nie-pelnosprawni.pl

Nieratyfikowanie przez Polskę Konwencji ONZ o Prawach Osób Niepełnosprawnych było tematem konferencji prasowej zorganizowanej przez prof. Irenę Lipowicz, Rzecznik Praw Obywatelskich - czytamy na stronie internetowej RPO.

Udział w niej wzięli m.in. Krystyna Mrugalska, Członkini Rady Społecznej RPO, Jacek Zadrożny z Komisji Ekspertów ds. Osób z Niepełnosprawnością przy RPO i Marek Zwoliński z Fundacji Widzialni. Podczas spotkania mówiono również na temat edukacji osób z niepełnosprawnością, dostosowania do ich potrzeb lokali wyborczych oraz dostępności stron internetowych - 30 marca 2011 r.

Konwencja o której mowa obejmuje prawo do równego traktowania i niedyskryminacji, dostęp do wymiaru sprawiedliwości, wolność i bezpieczeństwo osobiste, wolność od wyzysku i przemocy, swoboda przemieszczania się, prawo do samodzielnego życia, wolność wyrażania poglądów i dostęp do informacji, prawo do prywatności, poszanowanie życia rodzinnego, prawo do nauki ,prawo do ochrony zdrowia, rewalidacji i rehabilitacji, prawo do pracy, prawo do ochrony socjalnej, prawo do uczestnictwa w życiu politycznym, publicznym i kulturalnym.

Obecnie konwencję podpisało 147 państw a 99 dokonało ratyfikacji. Polska również jest sygnatariuszem konwencji od 30 marca 2007 roku, ale jak do tej pory jej nie ratyfikowała.

UZUPEŁNIENIE (31032011)

Swoje poglądy na temat pomocy państwa w stosunku do niepełnosprawnych wyrazili również przedstawiciele organizacji społecznych.

"Czy Polskę stać na tworzenie warunków do równego korzystania z praw obywatelskich przez osoby niepełnosprawne? – Problem w racjonalnym wydawaniu pieniędzy – odpowiadała Krystyna Mrugalska, członkini Rady Społecznej RPO i liderka ruchu rodziców na rzecz dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. - Do niedawna połowa pieniędzy z Państwowego Funduszu na rzecz Osób Niepełnosprawnych szła na sfinansowanie miejsc pracy dla osób z lekkim stopniem niepełnosprawności. Tego się nie robi w żadnym kraju. To samo w przypadku opieki nad osobami wymagającymi pomocy. Nie ma systemu opieki środowiskowej, więc takie osoby odsyła się do domów opieki społecznej. A to najdroższa i zdehumanizowana forma opieki - mówiła." - podał portal alebank.pl

//RPO, alebank.pl

"Do niedawna połowa pieniędzy z Państwowego Funduszu na rzecz Osób Niepełnosprawnych szła na sfinansowanie miejsc pracy dla osób z lekkim stopniem niepełnosprawności. Tego się nie robi w żadnym kraju.".....

No a kto broni tego patologicznego systemu dopłat z PFRON-u... no pan Piotr Pawłowski Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji, tylko zapomina dodać, że osiąga z tego niezłe profity w IMPEL-u jako członek RN tej firmy, bo to takie zakłady korzystają na dopłatach z PFRON. O mającym mieć miejsce procederze WYŁUDZANIA orzeczeń o niepełnosprawności w Impelu lepiej nie wspominać (pisał o tym w 2005 roku tygodnik Polityka).

--
Data: 02.04.2011 - 09:51:17

Dziękuję Wszystkim za wielkie wsparcie.
Jestem w sytuacji, której nigdy się nie spodziewałam - rak na początku był dla mnie wyrokiem, teraz jest wyzwaniem, chce wygrać, chce żyć i cieszyć się piękną wiosną, która nadchodzi.
19 kwietnia mam poważną operację, dwuetapową - usuwanie raka, tarczycy o węzłów chłonnych oraz otwieranie klatki piersiowj i wycinanie grasicy.
Jest to bardzo ryzykowny ruch ze strony lekarzy ale wierzę, że mój organizm da radę i wrócę do Was zdrowsza i silniejsza.

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 03.04.2011 - 00:19:04

A nam wszystkim wydaje się, że mamy jakieś problemy...
nie powiemy Ci Kasiu, ze wiemy jak się czujesz...powiedzieć Ci możemy jedynie '3maj się!'...

--
Data: 20.04.2011 - 21:55:35

Kasia dostała wspaniały prezent :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=0YiUho12aT0&feature=channel_video_title

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.