Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Nie ma zgody na przekształcenie.
Autor: Pablo (IP zapamiętane)
Data: 24.01.2011 - 15:33:04

Witam, otrzymałem odmowę o przekształcenie prawa użytkowania wieczystego gruntu w prawo własności z bonifikatą 99%.
Czy jest sens składania petycji w tej sprawie, czy też jest to z góry przegrana sprawa?
Z tego co mi wiadomo udało się przekształcić ul.Kopernika 2,4,6 czyli sąsiedztwo Spółdzielni mieszkaniowej, bodajże Pan Jańczuk mieszka w jednym z nich a czy reszta jest gorsza i ulepiona z innej gliny i nie może też skorzystać z tego prawa?
Zamieszczam pismo w linku. http://img199.imageshack.us/img199/9465/obraz395l.jpg
Pozdrawiam.

--
Re: Nie ma zgody na przekształcenie.
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 24.01.2011 - 18:51:39

Z tego co mi wiadomo jakieś bloki przy Wilanowskiej również udało się przekształcić,nawet wcześniej niż przy Kopernika 2,4,6... więc nie mam pojęcia gdzie może tkwić problem (może nie wszyscy lokatorzy złożyli podpisy? u nas musieliśmy wpierw wszystko to pozałatwiać...z drugiej strony dziwne że w piśmie nie ma żadnego uzasadnienia)

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 24.01.2011 - 18:58:06

Uzasadnienie jest: Rada nie wyraziła zgody. A o to trzeba pytać poszczegolnych radnych, czemu zaglosowali tak a nie inaczej.

--
Autor: bogdan (IP zapamiętane)
Data: 24.01.2011 - 19:29:30

To wina Spółdzielni, nie informowała należycie swoich mieszkańców i nie piardnęła w tej sprawie, w odpowiednim czasie ,bo na tym traci.
Jest obecnie po ptakach

--
Autor: miejscowa (IP zapamiętane)
Data: 10.02.2011 - 23:22:00

A czy tu nie ma pomyłki spółdzielni wnioskującej o bonifikatę 99 zamiast 90% ?

--
Autor: Bogdan (IP zapamiętane)
Data: 18.02.2011 - 21:18:44

Miejscowa zainteresuj się swoją spółdzielnią ,problem nie tkwi w procentach ,bo i tak w ramach sprawiedliwości społecznej nam się to należy co komuna wytworzyła..
Ci co nic nie dostali niech płacą te głupie 1 czy 10 %. Taka jest rzeczywistość .I to jet oczywiste..

--
Autor: Kochany Socjalizm (IP zapamiętane)
Data: 22.02.2011 - 13:08:18

Co też system zrobił z ludzi, winna jest spółdzielnia a spółdzielnie tworzę ja, ale powiedzieć, że to ja jestem winny bo nie wiem co w mojej spółdzielni się dzieje to już do głowy nie przyjdzie.

Czekajcie dalej leśne ludki, aż wam spółdzielnia załatwi to i owo z naciskiem na owo - większy czynsz, koszty śmieci CO etc...

Pozdrawiam

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.