Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Tortem a nie Błotem
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 27.01.2011 - 12:49:45

Drodzy Państwo śledzę uważnie wszystkie wpisy na tym forum . Odnoszę wrażenie , że zapatrzyliśmy się na naszych Parlamentarzystów , końca kłótni nie widać . Wyraźnie powstały na naszym forum dwa wrogie obozy : zwolennicy Bartka , zwolennicy Boruty. Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek aby zakończyć te spory i przejść do normalnej dyskusji bez obrzucania się błotem , bo to niczemu nie służy a tylko zaognia atmosferę . Zakończmy dyskusje kto kogo na czym przyłapał , chyba że chcemy aby forum zamieniło się na portal plotkarski .
Ostatnie inicjatywy pokazują że możemy być jednością myślę o idei stworzenia Muzeum Konstancina . Na tym spotkaniu byli przecież ludzie z forum był również Boruta i jak widać pomimo różnic w dyskusji do czegoś doszliśmy . To jest wyraźny i namacalny przykład że można bez wyzwisk i obrzucaniem błotem .
Proponuję spotkajmy się gdzieś na neutralnym gruncie przykładowo w ciastkarni u Pana Buchmana , nawet zaproponuję że każdemu kto przyjdzie stawiam ciacho . Pogadajmy spokojnie wywalmy co nam leży na sercu tak prosto w oczy i przestańmy zaśmiecać forum . Jeśli to spotkanie przemieni się w awanturę nad , którą nie będzie można zapanować to pozwólcie , że kupie dwa torty i wrogie obozy będą mogły się okładać , przynajmniej będzie to słodka awantura . Gdyby to można było jeszcze sfilmować było by super bo po wysłaniu do programu „ Śmiechu warte” zdobywamy główną nagrodę i mamy jakieś fundusze na rozwój naszego muzeum .
Drodzy Państwo wyśmiewamy się z naszych polityków że nie mogą się dogadać , wyśmiewamy się z nas samych , może weźmy przykład z kibiców . Pamiętam kiedyś byłem na meczu reprezentacji Polski i obok mnie siedzieli kibice z Krakowa , Warszawy , Łodzi a w dłoniach mieli biało czerwone szaliki i flagi i chórem wołali Polska gola , nie wiem czy to dobry przykład bo pewno ktoś powie że po meczu robią „ustawki” i tak się dzieje ale to my musimy wybrać czego my chcemy .
Serdecznie pozdrawiam

--
Re: Tortem a nie Błotem
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 27.01.2011 - 13:04:25

Ja najbardziej lubię pączki :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: Tortem a nie Błotem
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 27.01.2011 - 13:06:12

A ja ze słodyczy najbardziej lubie grillowane żeberka na ostro :)

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.