Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
help !laptop padł - na gwałt muszę go naprawić
Autor: maxim (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 19:08:51

proszę, a nawet błagam o namiar do kogoś, kto potrafi naprawić laptopy. Przed chwilą odpalam i czarno. To nie ekran, niestety. Jestem w stanie zapłacić za ekspres byle tylko móc się dostać do jego zawartości. Nie będę dodawać, ze z głupoty zupełniej nie mam zachowanych kopii dokumentów, a większość z nich to robota, którą na wczoraj muszę oddać. Bardzo proszę o pomoc.Normalnie dramat .

--
Re: help !laptop padł - na gwałt muszę go naprawić
Autor: johny (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 19:11:54

[quote maxim]proszę, a nawet błagam o namiar do kogoś, kto potrafi naprawić laptopy. Przed chwilą odpalam i czarno. To nie ekran, niestety. Jestem w stanie zapłacić za ekspres byle tylko móc się dostać do jego zawartości. Nie będę dodawać, ze z głupoty zupełniej nie mam zachowanych kopii dokumentów, a większość z nich to robota, którą na wczoraj muszę oddać. Bardzo proszę o pomoc.Normalnie dramat .[/quote]

jutro niedziela, wiec polecam sprawdzone miejsce na taki dzien- gielda komputerowa przy ulicy Batorego w W-wie. wiekszosc sprzedawcow, ktorzy tam oferuja uzywane laptopy, potrafi je naprawiac, aczkolwiek troszke pochodzic i popytac trzeba.w poniedzialek Warszawska Gielda elektroniczna przy GUS

--
Data: 05.02.2011 - 19:15:51

a może na naszym terenie mieszka ktoś, kto jest w tym zakresie fachowcem ?

--
Autor: janek w (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 22:28:00

Podaję namiar tel 608 822 676 e-mail dolservice@op.pl
DOL SERVICE 05-507 Parcela ul Baczyńskiego 59 B

Pozdrawiam

--
Data: 06.02.2011 - 16:54:32

wszystkim bardzo dziękuję za chęć pomocy.

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.