Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
restauracja Powisn
Autor: Mario (IP zapamiętane)
Data: 19.02.2011 - 22:36:59

Słuchajcie, czy ktoś z Was wie jaka restauracja powstała w Powsinie na ulicy Przekornej ( skręcamy w lewo przy Mrówce w stronę Kabat i przy skrzyżowaniu z drogą na Kabaty powstałą nowa restauracja). Czy ktos z Was orientuje się co to za knajpa;)??

--
Re: restauracja Powisn
Autor: werbel (IP zapamiętane)
Data: 04.03.2011 - 13:17:18

Zdaje się, że tam jeszcze nie przyjmują klientów. Czy ktoś cos wie na temat tego lokalu?

--
Autor: majkel (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 10:53:42

Szyld, który jest zasłonięty ma trochę podobny kształt jak Kołomyja

--
Autor: werbel (IP zapamiętane)
Data: 28.04.2011 - 13:28:04

Knajpa nazywa się Cuda Wianki – byłem tam wczoraj. Wystrój bardzo fajny o ludowym charakterze, Zamówiłem za 18 zł pierogi z mięsem na które czekałem 40 minut, ale ok początki bywają trudne. Pirogi ok, tylko dlaczego było ich tylko 6 sztuk i do tego takich małych!?
Za 18 zł można spodziewać się dania które pozowali się posilić. Wydaje mi się, że nie zostanę stałym klientem :(

--
Autor: Mario (IP zapamiętane)
Data: 28.04.2011 - 14:39:53

Widziałem, że już działają, jednakże na różnego rodzaju portalach dla ludzi szukających pracy, jest ciągle ogłoszenie o tym, że poszukują kucharzy kelnerów itp, do tej knajpy. Pytanie, czy chociaż te pierogi były robione, a nie podane z mrożonki;P I jak wygląda menu w tej knajpie i ceny??

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.