Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Bilety na Euro 2012 ?
Autor: Soltys Skolimowa (IP zapamiętane)
Data: 02.03.2011 - 09:07:56

Czy ktoś mnie może oświecić, po co przy kupowaniu biletów na Euro 2012 potrzebny jest nr dowodu/paszportu ?
Jeśli kupuje 4 bilety to gdzie nr dowodów 3 pozostałych kibiców?
Jeśli nie mam 18 lat (nie mam dowodu osobistego ) to "bramkarz" i tak mnie nie wpuści.
Listu poleconego z biletami listonosz nie wyda dzieciakowi.
Zakup biletów nie jest jest anonimowy (Dane adresowe)
Po co organizatorom [u]moja data urodzenia[/u]? (Będą usadawiać na trybunach według wieku? )

Czy kupując bilet na mecz musze się zgadzać na udostępnianie danych marketingowych (Zgadzaj się bo nie dostaniesz biletu ? )
Oni nic mi za darmo nie oferują !!! To nie poczta.onet.pl. Za wszystko płacę gotówką rok wcześniej !!! 720 zeta (albo i więcej) to nie łaska czy darmocha :)
Czy jak mam 35 lat to nie dostanę biletu ? Bo za stary.
Jeśli mam zakaz stadionowy to bilety kupię na nazwisko sąsiada.
Dowody osobiste będą sprawdzać przy wejściu, czy co ?
Nic nie rozumiem :(

--
Re: Bilety na Euro 2012 ?
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 02.03.2011 - 10:11:23

Tu się zapisujesz na 4 bilety, a ile dostaniesz (i czy) decyduje losowanie.

--
Autor: Kosiarz (IP zapamiętane)
Data: 02.03.2011 - 11:36:19

Jasne. Tylko po co im data urodzenia kibica ?
Nawet jeśli wejściówki będą ważne z dowodem osobistym.

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 02.03.2011 - 12:03:52

Jako uzupełnienie twoich danych osobowych po zgodzie na wykorzystanie ich marketingowo coby mogli odpowiednio dobrać dla ciebie reklamy :)

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 02.03.2011 - 16:08:15

data urodzenia dla pełnej identyfikacji...
choć z definicji jest tu pewna sprzeczność - UEFA wymaga pełnych danych a jednocześnie oczekuje od polskiego Rządu zawieszenia na czas imprezy obowiązujących u nas przepisów w zakresie pełnej identyfikacji osób wchodzących na stadion...
także inną rzeczą jest bilet imienny a inną kto na niego wejdzie bo kontroli osobowej przy wejściach ma nie być...

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.