Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Irena Kwiatkowska
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 03.03.2011 - 10:53:44

Dziś zmarła super aktorka Irena Kwiatkowska ile miała cudownych ról i ile razy rozbawiała nas do łez

--
Re: Irena Kwiatkowska
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 03.03.2011 - 11:00:06

:( :( :( :( :(

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 03.03.2011 - 11:59:46

od siebie dodam że zmarła w naszym Skolimowie,gdzie od kilku lat przebywała. Jej ostatnią chyba rolą był udział w filmie "Jeszcze nie wieczór" Jacka Bławuta kręcony zresztą w Skolimowie.

Pani Ireno,będzie mi brakowało Pani roztańczonych nóg [*]

http://www.youtube.com/watch?v=_pv9tmptvXk

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 04.03.2011 - 01:04:52

To i ja coś wtracę do tego smutnego dzis tematu.

Jest rok 1978. Pracuję w piaseczyńskim - wtedy to się nazywał Miejski Osrodek PROPAGANDY i Kultury.

Sobota bodajże. Ma wystepować na skromnej scence Ośrodka p.Irena. Czekamy.
Podjeżdżają samochody . Jest P.Irena. Oczywiście jak to przy takim występie ma ze sobą mnóstwo strojów i przeróznych bibelotów absolutnie potrzebnych dla udanego przedstawienia.

A wszystko to trzeba po krętych schodach wtaszczyć na pierwsze piętro Ośrodka. Od razu widać , że ekipa towarzysząca artystce się normalnie miga od roboty.
Od czego sa leszcze ? Czyli , że ja i kolega. Łapiemy te czemodany i pudła. Nosimy.

Po zakończonej operacji , P.Irena patrzy na mnie i stroskana pyta :- na pewno kochanieńki wszystko przynieśliście ?
ja oczywiście zapewniam , że tak. Na co P.Irena:- pytam na wszelki wypadek , bo Wy młodzi teraz sie rodzicie ze sklerozą wrodzoną !!!

Niech jej ziemia lekką będzie !

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 04.03.2011 - 07:42:34

Jacek Bławut taką piękną anegdotę przytoczył ostatnio:
,,Gdy jestem w Warszawie, często zatrzymuję się w Skolimowie. Mam tam gościnny pokój niemal naprzeciwko drzwi, za którymi mieszkała pani Irenka. Pewnego razu, całkiem niedawno, spotykam ją na korytarzu. Pyta mnie: "Proszę pana, niech mi pan powie, w którym pokoju mieszkam?". "Stoi pani przed nim" - odpowiadam. Uśmiechnęła się i mówi: "Widzi pan, trafiłam w dziesiątkę". To właśnie cała pani Irena''

--
Autor: gosia1 (IP zapamiętane)
Data: 04.03.2011 - 15:58:27

http://www.youtube.com/watch?v=myAJUEuLKjE
przecież to jest mistrzostwo świata do końca świata :-)

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 04.03.2011 - 16:10:53

człowiek-instytucja. myślałem, że jest nieśmiertelna... w końcu zawsze była

kurczę, ile ona lat miała w tym numerze o roztańczonych nogach? na pewno po 60-tce...

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 04.03.2011 - 18:13:22

Pani żadnej pracy sie nie boi, poradzi Pani sobie w zaświatach. Dziękuję.

Niech odpoczywa w pokoju

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-03-04 18:13 przez AK.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 04.03.2011 - 22:26:01

Może czyta - tam w niebie nasze forum, to się ucieszy z Waszych wpisów.
W końcu zadnej pracy się nie bała, to i komputera pewnie też

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.