Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
PZPR
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 06.03.2011 - 04:12:30

Czyli , Piaseczyński Zlot Piosenki Rożnej .

No i po raz juz któryś te rózne piosenki się zleciały do Piaseczna. Czyli tradycja juz taka tam jest. Budynek Osrodka Kultury w Piasecznie był wybudowany za czasów PRL-u. Są tam tylko jedne , kręte schody , które można traktować jako drogę ewakuacyjną. Ewentualnie jeszcze można przez komin.
Dlaczego ośrodka z jego sceną do tej pory nie zamknęła żadna straż pożarna ?

A w dodatku tyle tam profesjonalnego sprzętu oświetleniowego i nagłaśniającego , że pożar wisi w powietrzu . I tak od lat co najmniej trzydziestu pięciu.

Powiem więcej , w piaseczyńskim KDK-u sprzedają w czasie imprez browarka i kanapki !

Może ten browarek powoduje , że imprezy , koncerty i festiwale mają taka bardziej rodzinną atmosferę ? Dlaczego rodzinną ? Ano dlatego , że na własne oczy i uszy wczoraj widziałem i słyszałem jak podczas PZPR-u było sporo osób z małymi (niesfornymi) dzieciaczkami , i dla tych dzieciaczków panie pracujące w Ośrodku , prywatnie przynoszą zabawki , aby maluchy miały się czym zająć podczas gdy rodzice "kontemplują" :) poezję śpiewaną.

Ludzie oni tam tej poezji słuchaja już po raz szesnasty !!! I nie zanosi się na to , aby im się miało znudzić to słuchanie.
Byłem i słuchałem tej poezji dzięki zaproszeniu , które otrzymałem od jednego z uczestników zlotu. UWAGA ! Za darmoszkę !
Sala pełna , atmosfera sympatyczna , nastrój rewelka .
Ja z przyjacielem Jackiem słuchamy i rejestrujemy. Mało tego ja po drugim browarku zaczynam mieć jakieś chore wizje .
Dlaczego oni już po raz szesnasty , a w Konstancinie jeszcze ani razu nie wystartowała żadna kulturalana impreza cykliczna ? Taka coby ją jeśli nie cała Polska , to chociażby woj. mazowieckie kojarzyło z Uzdrowiskiem na przykład ?
Pytanie to kieruję do :- Rady Miasta ; Urzędu Miasta i Gminy (czyli burmistrza) oraz p. dyrektor naszego Ośrodka Kultury !
Pewnie długo na odpwiedź czekał będę.

Abym ja i forowicze ten czas oczekiwania mogli sobie czymś umilić przedstawiam zaspół "Tu i teraz" . Zespół z 33% wkładem konstancińskim. Oni "zakręcili" zlotem.
To tylko taka zajawka. Pełną relację i w o niebo lepszej jakości przedstawi Jacek , czyli Puls-Konstancina. Ale póki co prezentuję moją amatorszczyznę :)

http://www.youtube.com/watch?v=yF7b5XuTTiA

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2011-03-08 18:04 przez A.Zambrowicz.

--
Re: PZPR
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 06.03.2011 - 12:20:11

No masz panie ludzie... !
Fajnie się grało. Chętnie byśmy pociągnęli jeszcze kilka kawałków, ale kontrakt nie przewidywał :)
Dzięki za przybycie i rejestrację!

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 10:41:41

Film z Koncertu zespołu „Tu i Teraz”

Film - http://www.puls-konstancina.pl/page17.php

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 13:33:02

ciekawa ta Grupa Ustanowsko-Gołkowsko-Konstancińska....tylko w necie dogrzebałem, ze powinna tu śpiewać...wokalistka Hanka...
jakąś płytkę co to by mozna ją zakupić i do odtwarzacza CD włożyć wydali? bo znalazłem jedynie mp3 na lastfm....

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 13:53:31

O właśnie ! Nie było wokalistki. A parytety ? :)

Taak , płytka koniecznie jest wskazana.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 14:09:20

Wokalistka się wykruszyła z powodów, żtp, naukowych :) Studia w innym mieście - ot i tyle. A szkoda...!
Płyty jeszcze nie wydali, ale może się coś uda. Coś, kiedyś? Tu i teraz..? :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-03-07 14:10 przez trener.

--
Autor: BOGDAN (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 20:46:14

czyli w Konstancin Zdrój nic od komuny.A taka Perła Mazowsza.Ile to łóżek przeliczeniowych to teraz ma,Podobno ludzie z Jeziorny mówią ,że i solanka
tam podobno jest.Czy kto widział

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.