Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki
Regaty w Mirkowie
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 31.03.2011 - 14:19:56

W Mirkowie nad jeziorkiem często można spotkać modelarzy z Konstancina . Urządzają sobie mini regaty modeli pływających . Wszystkie modele wykonane są w całości przez nich . Fantastyczna zabawa i hobby. Rozmawiając z nimi dowiedziałem się , że nie tylko budują modele pływające ale również modele samolotów i helikopterów. Jest to doskonała forma spędzania wolnego czasu i kontakt z naturą oraz rywalizacja sportowa . Obserwując te mini regaty wraz z moim dziewięcioletnim synem przez chwilę mogliśmy się poczuć jak na mazurach . Może pomyśleć o zorganizowaniu jakiś większych regat modeli pływających , inwestycja prawie żadna , jezioro mamy wystarczy tylko zainwestować w puchary i można zorganizować Mistrzostwa Mazowsza o Puchar Gminy Konstancin – Jeziorna .

Film - http://www.puls-konstancina.pl/page15.php

--
Re: Regaty w Mirkowie
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 31.03.2011 - 15:15:44

świetne - jakie zwrotne i stabilne te jachciki!

A pzry okazji na filmiku Mirkowska 51 - położona jak w Wenecji. Nie dziwota, że ludzie którzy wyremontowali mieszkania nie chcą się wyprowadzać.

Puchary chyba nie są drogie, moznaby wśród mieszkaców znaleźć sponsorów. Regaty to taki elitarny sport (nic to że ścigają się modele)

m

--
Re: Regaty w Mirkowie
Autor: Forumowicz (IP zapamiętane)
Data: 05.04.2011 - 13:55:02

Może ktoś ma jakiś kontakt mailowy lub telefoniczny do modelarzy, którzy żeglują w Mirkowie i w ogóle na terenie gminy? Byłbym bardzo wdzięczny

--
Re: Regaty w Mirkowie
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 05.04.2011 - 14:01:45

Na filmie podałem adres ich strony internetowej

http://www.modelarz.vel.pl/rcschool/index.php

--
Re: Regaty w Mirkowie
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 05.04.2011 - 17:09:44

a pływają dość chyba często...ostatnio widziałem ich bodaj w niedzielę w okolicach godz. 13

--Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.