Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Tężnie BIS
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 31.03.2011 - 23:04:06

Wiadomość z ostatniej chwili !!!!
Podobno na terenie Wytwórni Mas Bitumicznych wykryto unikatowe w skali światowej źródła solanki . Nakazano natychmiastowe przeniesieni Wytwórni w inne miejsce a na jej terenie zaprojektowano budowę Tężni Solankowych oraz Sanatorium całość ma być otoczona parkiem . W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stadion „RKS Mirków” i władze UEFA zdecydowały że w trybie pilnym ma być przekształcony w boisko zapasowe na potrzeby EURO 2012. Zaistniała sytuacja zupełnie zmienia plany władz miasta które dotyczyły zagospodarowania pustego skrzydła budynku przy szkole na ul. Mirkowskiej . Nie zostanie tu przeniesiona szkoła z Opaczy i również nie zostanie tu przeniesiony Ratusz . W wyremontowanym skrzydle budynku ma znajdować się luksusowy Hotel w którym zamieszkają przedstawiciele UEFA a po zakończeniu EURO 2012 przekształcony w bazę szkoleniową Kadry po zdobyciu Mistrzostwa Europy . Wiadomość telefonicznie przekazał mi wczesnym rankiem 01 kwietnia mój przyjaciel Michel Platini

--
Re: Tężnie BIS
Autor: Mario (IP zapamiętane)
Data: 31.03.2011 - 23:18:05

Wczesnym rankiem pierwszego kwietnia;P No Prima Aprilis zacząłeś jeszcze 31.03, ale ja się nabrać nie dałem;)

--
Autor: Tomasz Zymer (IP zapamiętane)
Data: 31.03.2011 - 23:43:02

Żart Jackkka nie jest do końca żartem - w sąsiedztwie wytwórni mas bitumicznych naprawdę znajdują się odwierty z okresu przed decyzją o wykorzystaniu solanki dla celów leczniczych, sięgające do warstwy, z której pompowana jest solanka.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 00:01:22

Ale widać wyraźnie, że kolega Jacekkk jeszcze się z komputerem na czas letni nie przestawił... :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 06:29:40

wiesz czemu Jackku twoja wiadomosc jest niewiarygodna? Ze wzgledu na zbyt duza ilosc decyzji do podjecia co w Polsce zajeloby pare lat :)

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 08:49:38

a ja słyszałem że: Mania i Boruta zostali przyjaciółmi i spotykają się codziennie na kawie i dyskusjach (w sumie co to za dyskusje jak oboje mają identyczne zdanie na każdy temat), Klaudiusz przekonał Lekiego do PO a Leki Klaudiusza do PiS, Bartek stwierdził że najlepszą zasadą jest brak zasad i zawiesił jakiekolwiek moderowanie tego forum, a Tomasz Zymer... no cóż, został kierownikiem pobliskiej asfalciarni :O

--
Autor: Tomasz Zymer (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 08:57:17

[quote pionek AGORY]a Tomasz Zymer... no cóż, został kierownikiem pobliskiej asfalciarni :O[/quote]

Nic z tego - brak mi kwalifikacji. Jestem z wykształcenia lingwistą. Z takimi kwalifikacjami, jakie mam, mogę być także radnym, ministrem albo prezydentem, bo to jedyne zawody, w których nikt nie pyta o wiedzę, umiejętności i dokonania ;)

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 09:07:03

ani ortografię :)

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 09:13:45

[quote pionek AGORY]a ja słyszałem że: Mania i Boruta zostali przyjaciółmi i spotykają się codziennie na kawie i dyskusjach (w sumie co to za dyskusje jak oboje mają identyczne zdanie na każdy temat), Klaudiusz przekonał Lekiego do PO a Leki Klaudiusza do PiS, Bartek stwierdził że najlepszą zasadą jest brak zasad i zawiesił jakiekolwiek moderowanie tego forum, a Tomasz Zymer... no cóż, został kierownikiem pobliskiej asfalciarni :O[/quote]

Nie mówiąc o pionku AGORY, który został naczelnym Gazety Polskiej :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: Zmiania trenera reprezentacji
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 10:03:15

Absolutnie pewna wiadomość z ostatniej chwili. Frantz Smuda odchodzi !!! Na jego miejsce przychodzi nowy Trener , który ma popraowadzić reprezentację koncertowo :)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-04-01 10:03 przez A.Zambrowicz.

--
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 10:17:59

a Julia Pitera zostaje rzecznikiem prasowym PZPN

--
Data: 01.04.2011 - 10:28:07

No i nareszcie koniec afer w PZPN . Julka nie popuści !

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 10:52:50

[quote=Nie mówiąc o pionku AGORY, który został naczelnym Gazety Polskiej][/quote]

masz Trenerze nieprawdziwe wieści, pionek AGORY został naczelnym tygodnika NIE

--
Data: 01.04.2011 - 11:00:33

Hola ,hola . To wtedy nie był by pionkiem AGORY , tylko pionkiem zurbanizowanym . :)

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 11:14:07

dokładnie tak jak mania pisze, zostałem naczelnym tygodnika NIE na rejon piaseczyński - a nasz tytuł to UK Raport ;)

--
Data: 01.04.2011 - 12:38:52

pomijając żart, to byłby dobry pomysł: "NIE UK RAPORT"

kiedyś, gdy prowadził Marszał był fajnym miesięcznikiem. Kilka dni temu znalazłam stronkę internetową Raportu sprzed lat, miło się czytał. Potem ta facetka co prowadzi zaczęła się bawić w politykę i na dodatek z ortografią ma na bakier...

--
Autor: mix (IP zapamiętane)
Data: 01.04.2011 - 13:27:56

jak zwykle prezentujecie wieści niesprawdzone i z sufitu - ja mam wiadomość 100% pewną: źródła gotują się pod UMIG-iem, a parując wpływają na stan ducha i ciała każdego w promieniu 64,003 metra kwadratowego. Jest to wiadomość tajna, bo jej upublicznienie mogłoby spowodować przewrót kwietniowy, a w dalszej konsekwencji - majowy

--
Data: 01.04.2011 - 13:58:42

No własnie gdzies zapodział się b. burmistrz MS - nie bywa na posiedzeniach Rady.
Źródła dobrze poinformowane donoszą, że podczas robót drogowych podkopał sie w okolicach UMiGu i BRM, i zainstalował kocioł z masa bitumiczną, który obecnie podgrzewa w towarzystwie red UK Raport w oczekiwaniu az ktoś wpadnie. Patrzcie pod nogi

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.