Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki
Poznajmy się kreatywnie
Autor: Mallowicz (IP zapamiętane)
Data: 03.06.2011 - 12:08:31

[b]"Poznajmy się kreatywnie"[/b] to akcja skierowana do mieszkańców Konstancina chcących poznać ciekawych ludzi a przy tym świetnie się bawić.

Akcja jest organizowana przez uczestników Młodzieżowej Akademii Lokalnych Liderów, którzy już po raz trzeci spotkali się w Konstancinie.

[b]W programie m.in:[/b]
- Nauka Tańca Belgijskiego
- Warsztaty plastyczne
- TrashArt
- rozgrywki papier/kamień/nożyce
- przeciąganie liny
- gry i zabawy dla najmłodszych

Dla uczestników przewidziane zostały również małe "niespodzianki" :)

[color=#FF0000][b]Spotkajmy się dziś (3 czerwca 2011r.) przy amfiteatrze. Akcja rozpoczyna się ok. godziny 17[/b][/color]


----
Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów to cykl trzech kilkudniowych warsztatów, który został opracowany z myślą o młodych ludziach aktywnie działających w swoich miejscowościach, dzielnicach i osiedlach. Ma za zadanie rozwijać umiejętności liderskie, wskazywać, na czym polega sztuka bycia dobrym liderem oraz uczyć, jak skutecznie działać w grupie i w swoim otoczeniu. Celem Akademii jest wspieranie aktywnych młodych osób poprzez przekazywanie im wiedzy oraz umiejętności, mających ułatwić prowadzenie działań oraz projektów w ich środowiskach.

Strona WWW: http://www.mlodziez.org.pl/szkolenia/przewodnik-po-szkoleniach/szkolenia-ogolne/MALLZmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-06-03 12:34 przez Mallowicz.

--Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.