Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki
Moc atrakcji i adrenaliny w najbliższy weekend! Pierwsze urodziny Kart Arena:)
Autor: Kart Arena (IP zapamiętane)
Data: 08.06.2011 - 12:45:46

Czerwcowy weekend wcale nie musi być nudny! Kto nie ma żadnych planów, a w pełni posiada siły i jest gotowy, by poczuć namiastkę najszybszego sportu świata – musi koniecznie być na [b]pierwszych urodzinach toru kartingowego Kart Arena[/b]. Już w sobotę, 11 czerwca, nieopodal podwarszawskiego Konstancina-Jeziornej rozegra się prawdziwa walka o najlepszy czas i najlepsze nagrody. Scenariusz imprezy jest bardzo napięty i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

[b]Już o 12:00 wystartuje prawdziwy jubileusz i trwać będzie do godzin wieczornych.[/b] Planuje się, że [b]promocyjne ceny[/b] na 10-minutowe jazdy (25 pln) przyciągną wielu fanów motoryzacji. Nie zabraknie również [b]darmowych biegów[/b], których losowanie odbędzie się o godz.: 13:30, 15:00 oraz 17:30. Ci, którzy chcą rozgrzać swoją wyobraźnię i poprawić koncentrację mogą spróbować swoich sił na [b]symulatorach sportowych[/b], na których również rozgrywane będą zawody. Każdy z uczestników będzie mógł na chwilę przenieść się na zagraniczne tory Formuły 1. Wiele wspólnego z tą tematyką będzie miał również [b]pokaz bolidu studenckiego zespołu WhiteEagle Racing[/b], autorstwa koła naukowego na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Celem WhiteEagle Racing na sezon 2011 jest zaprojektowanie od podstaw nowego bolidu, który umożliwi start w zawodach z cyklu Formula SAE na torze Silverstone w Anglii. Wszyscy goście urodzinowi będą mieli okazję podziwiać bolid, który docelowo ma osiągać 100km/h w 4,5 sek, a jego prędkość maksymalna wynieść ma 140km/h przy zachowaniu wagi 180 kg.

Miłośnicy [b]4x4[/b] też nie powinni się nudzić, bowiem dla nich organizowane będą specjalne przejażdżki offroadowe. Duża dawka adrenaliny i wrażeń gwarantowana! Każdy będzie miał również okazję wypróbować [b]buggy[/b] – lekki samochód rekreacyjny, o pojemności 650 cm, który zwinnie radzi sobie na bezdrożach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać ze sobą osobę towarzyszącą na przejażdżkę, bowiem buggy wyposażone jest w dwa fotele. Dla chwili relaksu od motoryzacyjnej adrenaliny będzie można zagrać w …[b]mini golf[/b]. To doskonała okazja do nabrania sił na kolejne zmagania. Kart Arena zadba przede wszystkim o motoryzacyjny duch tego przedsięwzięcia, ale nie zapomni również o [b]atrakcjach dla dzieci[/b], których naprawdę będzie co niemiara. Przewidziany artystyczny kącik rozbudzi drzemiącą w nich kreatywność, a wytworzone własnoręcznie cuda sprawią frajdę również rodzicom. Aktywni będą mogli wyszaleć się na trampolinie, sterować elektrycznymi samochodzikami, wziąć udział w wielu konkurencjach sportowych, a do wspólnej zabawy z rodzicami i przyjaciółmi zachęcać będzie ogromna przestrzeń papierowa przeznaczona na [b]tworzenie wspólnego obrazu[/b]! Każdy, ktokolwiek poczuje przypływ weny może wziąć pędzle w swoje ręce! Tematyka dowolna!

To tylko niektóre atrakcje przewidziane przez tor kartingowy Kart Arena na pierwsze urodziny. [b]Nie zabraknie konkursów, piknikowej atmosfery, grilla oraz… wieczornego pokazu fajerwerków![/b]

www.kartarena.pl
http://www.facebook.com/kartarenapl

Tor kartingowy Kart Arena
Szymanów 9m
05-532 Baniocha
+48 22 750 16 52

--Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.