Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Modelarz lotniczy poszukiwany
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 15.06.2011 - 14:31:11

Szukam modelarza lotniczego, ewentualnie po prostu posiadacza, chętnie helikoptera raczej niż samolotu.

Chciałbym wykonać testy zdjęć z powietrza z użyciem kamery MD80 - zanim zainwestuję w cokolwiek, chciałbym zobaczyć, na ile ten pomysł się sprawdza i warto.

Gdyby ktoś z was zainteresowany był jakimś spotkanie popołudniowym i wspólną pracą nad tego typu filmami, to proszę o PW.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: Modelarz lotniczy poszukiwany
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 15.06.2011 - 15:17:48

Mam znajomego pilota w aeroklubie warszawskim, mogę spytać. Mnie przeleciał nad Wawką kiedyś :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 15.06.2011 - 15:41:40

A nie nie, ja potrzebuję model :D Do testów. Żeby na nim umieścić kamerę. Takie "duże" latanie to zaawansowane na razie za bardzo pomysły. Ale dzięki.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: jacekkk (IP zapamiętane)
Data: 14.07.2011 - 22:30:32

W Mirkowie są Panowie z modelami pływającymi jeden z nich zrobił platformę latającą do przenoszenia kamer przysłał mi nawet link z filmem jaki zrobił z tej platformy efekty są super trzeba jeszcze popracować nad techniką latania i będzie fajnie .Umieścił tam nawet sporą kamerę

film - http://www.youtube.com/user/RCSCHOOLpl#p/a/u/0/m0WFPdwwaj0

pozdrawiam

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.