Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 34
Re: POLSKA
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 18.10.2010 - 11:22:22

Ano dlatego, e lokalne koo Platformy polega na ludziach. Tu nie sejm, cho czasem bywa Wiejsko, liczy si czowiek, ktrego intencje s czyste i jasne. Za ktrym id jego czyny, a nie tylko legitymacja. Czy wyborcy to doceni? Nie wiem, poyjemy zobaczymy. Nic na si :)

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 18.10.2010 - 11:40:46

Kandyduj, Boruto, bo atwiej z listy ni z ulicy.

Nie zapisuj si, bo nie chc by w partii.

Kandyduj z tej wanie, bo do niej jest im najbliej.

Kalkulacja zwycistwa niewykluczona, nie naganna - tylko Janusz Korwin-Mikke kandyduje dla samego pokazania, e kandyduje. Kady inny chce zwyciy i mc robi co swoje.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 18.10.2010 - 13:02:25

Hmmm , a czemu to akurat mnie Bartku o powyszym przekonujesz ? Bo nie rozumiem ?

Ja tylko tak gupio wygladam , ale mimo to wiem co to jest strategia.

--
Data: 18.10.2010 - 13:14:37

Bo odniosem si do wypowiedzi, ktra, jak sdziem, bya twoja akurat. I sprawiaa wraenie, jakby potrzeba byo na ni odpowiedzie. Moliwe, e le spojrzaem.

--
POLSKA WEGUG BURUTY
Autor: Piramida (IP zapamiętane)
Data: 18.10.2010 - 13:16:12

[quote Boruta]
Ja tylko tak gupio wygladam , ale mimo to wiem co to jest strategia.[/quote]
Co trzeci Polak bez Pracy a nasi mieszkacy zatrudniaj obcokrajowcw
[color=#FF3333]I co Ty na to Polaku?? Hipokryto Boruto.

ilu zatrudniasz innowiercw [/color]
http://biznes.onet.pl/co-trzeci-polak-pracuje-bez-stalej-umowy,18563,3736242,1,prasa-detal
Co na to Twoja kandydatka z Akcji Katolickiej

--
Re: POLSKA WEGUG BURUTY
Data: 18.10.2010 - 13:40:20

A ja na to tylko tyle , e chtnie bym ci wytoczy proces o zniesawienie.

W tej chwili zastanawiam sie natomiast jak zachowa sie wobec tych ktrzy nie reaguj wobec takich jak ty ,nieprzestrzegajcych regulaminu forum

Jeeli piszc swe piramidalne bzdury , twierdziz e oparte s one na faktach.
To mam taka propozycje: podaj moderatorowii namiary na siebie .
Ja jestem moderatorom i nie tylko im , znany z imienia i nazwiska .

A pniej zapraszam do sdu !

--
Data: 18.10.2010 - 14:11:47

"Anonimowa" Piramido.

Moderacji nie ma, ale s bany na tym forum za amanie zasad dyskusji. I nikomu dynamiczne IP nie pomoe. Wic jeli za moment si to nie uspokoi, to polec gowy.

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 18.10.2010 - 14:18:46

[quote Piramida][quote Boruta]
Ja tylko tak gupio wygladam , ale mimo to wiem co to jest strategia.[/quote]
Co trzeci Polak bez Pracy a nasi mieszkacy zatrudniaj obcokrajowcw
[color=#FF3333]I co Ty na to Polaku?? Hipokryto Boruto.

ilu zatrudniasz innowiercw [/color]
http://biznes.onet.pl/co-trzeci-polak-pracuje-bez-stalej-umowy,18563,3736242,1,prasa-detal
Co na to Twoja kandydatka z Akcji Katolickiej[/quote]

Umiesz czyta prosty tekst ze zrozumieniem? Podlinkowany przez Ciebie tekst dotyczy notorycznego zatrudniania bez staej umowy o prac - czyli braku pewnoci zatrudnienia a nie braku pracy.

Generalnie bezrobocie jest na poziomie ok. 12% wic nie siej popeliny...

A o co chodzi z tymi innowiercami? Przy tej terminologii i atmosferze, czowiek zaczyna si czu jak adresat poajanek ambasadora Repnina....

--
Autor: Bogusław Komosa (IP zapamiętane)
Data: 19.10.2010 - 07:26:57

Piramida chyba tworzya piramid, nie udao si i pretensja do caego wiata.Rzd niewinny, ministerstwo pracy niewinne, urzdy pracy niewinne, winna kandydatka.Moe jeszcze ja jestem winny szczekaczko.

--
Data: 24.10.2010 - 15:08:45

Kto ich zastapi ?

http://www.youtube.com/watch?v=0_dXncXlMdA&feature=player_embedded

oni ?

http://www.facebook.com/album.php?aid=44898&id=100000206935327

--
Aby Polska bya polsk.
Data: 26.10.2010 - 21:13:53

S juz pierwsze pozytywne oznaki po-wskiej miosci braterskiej z wujaszkiem Wani.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/nowy-potezny-szef-mafii-rosyjskiej-w-warszawie,1,3743746,wiadomosc.html

--
Autor: Jarek Bielawski (IP zapamiętane)
Data: 27.10.2010 - 01:33:13

Tak, to PO sprowadzia do Polski tego pana :)

Boruto, jeli kto chce zachowa swobod osdu, to nie poddaje si irracjonalnym fobiom, a wnioski formuuje w oparciu o przesanki racjonalne.

--
Data: 27.10.2010 - 09:38:17

Nie PO, tylko Tusk osobicie, z listem elaznym od Miedwiediewa, sam go przez granic przerzuca. A Borowski sta na czatach. Wiem, bo widziaem.

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 27.10.2010 - 11:56:29

.... e tam .... to "komoruski" go w bagau dyplomatycznym przerzuci ... Boruta czasami prezentuje na tym forum racjonalne mylenie ... ale tylko czasami.

--
Data: 27.10.2010 - 12:31:25

ja z troch innej beczki, mniej humorystycznej: kto ciekaw, niech przeledzi losy njusa o Ryszardzie C. w biurze Stefana Niesioowskiego, jako przykad ciekawego fenomenu medialno-politycznego czyli wasnego ycia absolutnie niesprawdzonej wiadomoci, yjcej wasnym yciem.

mona postawi pytanie o przyczyny ywotnoci tego humbuga (nieco analogicznego do przypisania JK sw o "prawdziwych Polakach"): ja stawiam tez, e ywotno ta bierze si z tego, e oba humbugi wpisyway si w podan przez media i spor cz elektoratu narracj:

a) Kaczyski to faszysta z pochodniami i blisko mu do ONR-u (vide "prawdziwi Polacy")

b) Ryszard C. nienawidzi wszystkich politykw i tylko przypadek sprawi, e zabi akurat ludzi zwizanych z PiS.

ciekawa jest asymetria pomidzy interpretacjami i komentarzami (pamitacie dwa dni bicia piany przez oburzonych komentatorw nt. sw o "prawdziwych Polakach" albo wypowiedzi SN na temat tego, e Bg darowa mu drugie ycie?) nad twardymi faktami i logicznymi powizaniami midzy tymi faktami. ta asymetria powoduje, e odbiorcy informacji medialnych czsto pozostaj w bdzie co do faktw - przykadem Bartek przekonany (do niedawna), e sowa o "prawdziwych Polakach" istotnie pady. teraz, id o zakad, e olbrzymia wikszo przecitnych Kowalskich yje w przewiadczeniu, e Ryszard C. istotnie by w biurze S. Niesioowskiego....

no i co, nie jest to matrix?

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 27.10.2010 - 15:08:29

Czekaj.. To Ryszard C, notabene byy tajny wsppracownik milicji obywatelskiej, nie by w biurze u Stefana?! Kurcze blade, przeoczyem, ale dlatego, e jak widz sowo "Niesioowski" to wiem co bdzie i nie czytam...

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 27.10.2010 - 16:18:44

Jedynym rdem tej rewelacji by ochroniarz w biurze Stefana Niesioowskiego, ktry stwierdzi, e widzia jakiego faceta, nie wie, czy to by Ryszard C., facet pyta si o S. N. a potem poszed. na pewno nie pyta si o biuro PiS.

Ot, i caa "opowie z mchu i paproci" (jak napisa bloger Matka Kurka) - wszystkie sprostowania tego s tak mikre, e gin w ludzkiej wiadomoci.

Przeczytaj uwanie ten tekst (drugi akapit), chyba kady przecitny czowiek poczuje, e robi si go w bambuko

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,8569309,Niesiolowski___Pierwszym_politykiem_na_liscie_lodzkiej.html

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 27.10.2010 - 19:07:25

typowe rozmydlanie sprawy, wspaniaa praca PR-u, ktry zreszt niewiele musi si wyta, bo wiaty lud (to tak troszk zoliwie w stylu niektrych postw powyej) analizuje dokadnie i obiektywnie FAKTY, wycigajc suszne wnioski.

--
Ryszard C.
Autor: idiota (IP zapamiętane)
Data: 27.10.2010 - 20:10:47

[i]Politics is PO people sending mad people to do away with the PiS people to defend the power they stole from the Polish people![/i] :);):(

Ri - chard C. came to Ste- phen N.
down in Lodz Town, so they say.
When he got there - what did he see?
P-O hitmen shoot for K-G-B.

K-G-B - Ri-chard C,
For P-O - yes I see.
So they say - for P-O
K-G-B - yes we know.

K-G-B-P-O-oh-yes-I-see -
si-tuu-ejcz-fajw-ou-ejcz

http://www.youtube.com/watch?v=jQEKvsruLas

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-10-28 00:29 przez idiota.

--
Re: Ryszard C.
Data: 27.10.2010 - 22:57:41

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/nowy-potezny-szef-mafii-rosyjskiej-w-warszawie,1,3743746,wiadomosc.html

[quote=Jarek Bielawski]Tak, to PO sprowadzia do Polski tego pana [/quote]

[quote=Bartek]Nie PO, tylko Tusk osobicie, z listem elaznym od Miedwiediewa, sam go przez granic przerzuca. A Borowski sta na czatach. Wiem, bo widziaem.[/quote]

[quote=BB].... e tam .... to "komoruski" go w bagau dyplomatycznym przerzuci .[/quote]

Widze , e Panowie swietnie zorientowani. Czyli jak mwi starofrancuskie przysowie: - mafia ruska , to go w dom Bg w dom .

Jarek pisze tez o nieracjanalnej fobi. A ja mysl , e zycie pokae co fobia a co naiwna niefrasobliwocia byo .

--
Autor: panpiku (IP zapamiętane)
Data: 28.10.2010 - 10:40:40

chyba dopalacze jednak sa dostepne, a moe jakies kleje ? tak wynika z powyzszych postow

--
Data: 28.10.2010 - 10:45:59

[quote Boruta]Jarek pisze tez o nieracjanalnej fobi. A ja mysl , e zycie pokae co fobia a co naiwna niefrasobliwocia byo .[/quote]

Ja jestem o tym nawet przekonany wicie.

--
Data: 29.10.2010 - 16:54:10

PO pewnie adnej ruskiej mafii nie sprowadzia, ale szczerze mwic, to ci przedsibiorcy, co z nimi Miro (skarbnik PO przez dugie lata) oraz Zbycho (przewodniczcy klubu parlamentarnego PO), czyli do pierwszoplanowe postacie, rozmawiali, to wiele si od mafii nie rnili....

--
Data: 29.10.2010 - 17:27:50

Aczkolwiek ta Sekua uwaa inaczej.

--
POLSKA-afery hazardowej nie byo !
Data: 30.10.2010 - 11:56:13

Afery hazardowej w Polsce nie byo , bo jak niby miaa by by skoro w Polsce nie ma hazardu , nie ma dopalaczy , narkotykw , nie ma biednych ludzi , ktrzy majc szeset z/mc. musz opaci mieszkanie , prad , gaz , kupi sobie lekarstwa i tak jeszcze musz kombinowa coby z godu nie umrze . No takich ludzi w Polsce to na pewno nie ma. A ju na pewno nie w Polsce Mira, Grzecha , Zbycha i Rycha.
Czego jeszcze w Polsce nie ma ? No mafii to ju na pewno nie ma. W Konstancinie nie ma monitoringu , nie ma obiektw uzdrowiskowych nie ma oczyszczalni ciekw , obwodnicy nie ma. Nie ma zadnej oferty dla modziey znad oczka wodnego. Takiej oferty zamiast oczka.
Polska to kraj niemania niczego !!! Mnie tez nie ma.

Za to jest jeden swietny pikarz w Polsce - Donaldinho !

http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/540709,Afery-hazardowej-nie-bylo.html

--
Data: 30.10.2010 - 13:40:13

[quote Leki]PO pewnie adnej ruskiej mafii nie sprowadzia, ale szczerze mwic, to ci przedsibiorcy, co z nimi Miro (skarbnik PO przez dugie lata) oraz Zbycho (przewodniczcy klubu parlamentarnego PO), czyli do pierwszoplanowe postacie, rozmawiali, to wiele si od mafii nie rnili....[/quote]

No ale sam przyznasz, e stwierdzenie, e ludzie jakiej formacji byli bandytami jest normalne, ale stwierdzenie, e nowy szef rosyjskiej mafii ma co konkretnie wsplnego z prorosyjskim okresem w polityce to jest zwyczajna paranoja ju.

--
Data: 30.10.2010 - 19:00:44

Ma , nie ma - wpisuje si to w t konwencj prorosyjskoci.
A tak po prawdzie dopisujemy do robra to co nad kresk , razem z tym co pod kresk .

Dzi prorosyjska tendencja w polityce naszego kraju , wcale nie musi byc nie w smak UE . Jeli UE prbuje zachowywa pewne pozory anty ROSSIJAskie , to rzeczywiscie mozna to tylko w kategorii ruchw pozornych pozostawi (vide -umowa gazowa) , ale my nie moemy z wielu wzgldw pozwala sobie na tak dalece idac fraternizacj w stosunkach z niedwiedziem . Nie dla zasady - nie bo nie , ale dla wyzwolenia si z pewnych haniebnych zaszosci. Z szacunku dla tych , ktrzy w imi wartoci oddali zycie.
I eby jeszcze nastapi taki prawdziwy gest woli pojednania ze strony niedwiedzia , eby cho raz oddana zostaa cze tym , ktrych pozostawiono w alu , blu i beznadzieji.
Nie znam takiego momentu. To my bdziemy budowa pomniki najedcom , B.Brylska bdzie czynia wyznania miosne awrowowii !
A mafia rosyjska , sadowi si bdzie w naszym kraju w sposb prawie e demonstracyjny. Nie ma afery hazardowej w Polsce i nie ma te mafii rosyjskiej.
Jest dzi medialne ogupianie Narodu.

ps. pytanie Bartka nie byo skierowane do mnie lecz do Lekiego. Troche wyszedem przed szereg . Pewnie Leki da odpowied peniejsz i zgrabniej napisana. Na co zreszta licz .

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-10-30 19:02 przez Boruta.

--
Data: 30.10.2010 - 21:03:55

nie widz zwizku pomidzy tym gociem z ruskiej mafii a rzdami PO. natomiast widz drastyczny i niezrozumiay zwrot w polskiej polityce: podbijamy bbenka w sporze z dotychczasowymi sojusznikami (Litwa) i deklarujemy nag mio do Rosjan (wizyty awrowa, umowa gazowa, ruch graniczny z Kalinigradem),nie mwic ju o niezorumiaej peni zaufania ze strony polskich wadz do ledztwa smoleskiego prowadzonego przez wadze,ktre nie umiay wyjani zabjstwa Politkowskiej, Estemirowej oraz byy podejrzewane o sprokurowanie eksplozji budynkw mieszkalnych w Moskwie, aby uzasadni II wojn w Czeczeni.

rozumiecie co z tego? ja nie

--
Data: 03.11.2010 - 12:31:49

tutaj polecam wywiad z ekspertem ds. wojskowoci nt stanu polskiej armii oraz analizy potencjalnych zagroe w dzisiejszej sytuacji midzynarodowej

http://www.teologiapolityczna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3470&Itemid=113

--
Autor: panpiku (IP zapamiętane)
Data: 03.11.2010 - 17:42:02

teologia polityczna, polityka historyczna - a potem nie ma kto sniegu wywozi

--

Idź do strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 34

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.