Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12345678910
Bieżąca strona: 10 z 10
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 29.07.2011 - 07:43:35

[quote=Donald Tusk o budowie A2]Z końcem lipca już na 100 proc. roboty powinny ruszyć. Dla mnie jest w tym sensie drugorzędne kto, byleby nie przesadzić z nową ceną i byleby terminy były wreszcie realistyczne[/quote]

Koniec lipca nadszedł, wczoraj podpisano pierwszą umowę, drugiej jeszcze nie, ale jakoś mam wątpliwości czy w ten weekend wykonawcy wejdą na budowę :)

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 29.07.2011 - 23:24:50

Jak pomożemy, to będzie.

Pomożecie?! Pomożecie?!

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 31.07.2011 - 11:20:43

Znaczy jakiś nowy podatek?

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 31.07.2011 - 13:30:24

oby tylko podatek

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 01.08.2011 - 12:22:19

[quote Hammer][quote=Donald Tusk o budowie A2]Z końcem lipca już na 100 proc. roboty powinny ruszyć. Dla mnie jest w tym sensie drugorzędne kto, byleby nie przesadzić z nową ceną i byleby terminy były wreszcie realistyczne[/quote]

Koniec lipca nadszedł, wczoraj podpisano pierwszą umowę, drugiej jeszcze nie, ale jakoś mam wątpliwości czy w ten weekend wykonawcy wejdą na budowę :)[/quote]

Ale właśnie się okazało, co warte są gwarancje bankowe, które GDDKiA wzięła od Covecu - były wystawione przez chińskie banki państwowe, które właśnie odmówiły wypłaty. Jezu, co za wtopa z tym Covec'iem...

--
Data: 04.08.2011 - 14:23:49

Trochę wygląda jakbym zaczął kampanię wyborczą (co nie jest absolutnie moim zamiarem), ale nie mogę wyjść ze zdziwienia, że rewelacje z afery z udziałem działaczy PO z Wałbrzycha nie sa na pierwszych stronach gazet.

W skrócie wygląda na to, że działacze z Wałbrzycha (niezależnie od kupowania głosów, co skutkowało unieważnieniem wyborów - wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby kupowanie głosów udowodniono PiSowi???) zbierali haracz z mianowanych przez siebie pracowników spółek samorządowych, a te pieniądze były następnie przekazywane m.in. Z. Chlebowskiemu na finansowanie kampanii wyborczej (prawdopodobnie prezydenckiej i samorządowej).

http://www.wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Kolejna-odslona-afery-finansowej-w-walbrzyskiej-PO

To już jest bagno na maksa, ale nikt nie krzyczy o naruszeniu Konstytucji i przepisów o finansowaniu partii politycznych ! Jak można zaufać ludziom, których praktyka rządzenia przypomina zachowanie zwykłych reketierów???

Myślałem, że po Rywinie takie rzeczy są nie do pomyślenia, ale okazuje się, że mogą mieć miejsce w biały dzień i na bezczela. Okazuje się też, że media przestały pełnić swoją rolę, bo na mój skromny gust, to powinny rzucić się na takie historie w rządzącej partii jak wilki na świeże mięso, ale ochoty na to jakby brak.

Boję się, że po porządkach Hajdarowicza w Rzepie, o takich rzeczach będziemy mogli przeczytać jedynie w Gazecie Polskiej, co mnie wcale nie cieszy....

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 04.08.2011 - 14:45:42

[quote Leki](niezależnie od kupowania głosów, co skutkowało unieważnieniem wyborów - wyobrażacie sobie, co by się działo, gdyby kupowanie głosów udowodniono PiSowi???)[/quote]

Unieważniono by wybory?

:P

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 04.08.2011 - 14:56:19

[b]Unieważniono by wybory?[/b]- powiedział Bartek !- bo dziś czwartek ? - odpowiem :oczywista oczywistość

--
Data: 04.08.2011 - 15:37:55

Celnie ;-)

Ale miałem na myśli raczej sferę medialną....

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 05.08.2011 - 23:37:25

Nowoczesnej europejskiej partii sukcesu wolno więcej

--

Idź do strony: <--12345678910
Bieżąca strona: 10 z 10

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.