Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 6 z 10
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 08.01.2011 - 13:31:32

J.Kaczyński mówi a D.Tusk słowa w czyny przekuwa . Taka maleńka jest miedzy nimi różnica.

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 22.01.2011 - 13:19:18

To jest jednak fakt ,PO wprowadza socjalizm ,a może nawet komunizm.http://lubczasopismo.salon24.pl/magazyn24/news/93629,bielecki-bedziecie-tak-zamozni-jak-bedzie-zamozne-panstwo-cytatm .

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 29.01.2011 - 14:41:26

Dziś wpadł mi w rękę Neewsweek (bodajże 4 numer). W wydaniu zamieszczony został ciekawy artykuł porównujący działania Gierka i Tuska.

Propaganda sukcesu.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 17.02.2011 - 11:35:59

Platforma Obywatelska buduje kolejne mosty. Dlatego wyrzuca ze swoich szeregów osoby, które w wyborach samorządowych startowały z innych list.

http://wyborcza.pl/1,75248,9119597,37_wyrzuconych_z_PO__Platforma_czysci_szeregi.html

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 17.02.2011 - 12:09:50

można racje PO streścić jednym zdaniem,
cytuję:

"Po co w partii osoby, które się z nią nie identyfikują?"

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,9119597,37_wyrzuconych_z_PO__Platforma_czysci_szeregi.html#ixzz1EDL0dFBf

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 17.02.2011 - 12:14:07

To samo robił w PIS, np. w Konstancinie, ale o tym już Treneiro nie napisze :)

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 17.02.2011 - 12:34:23

Treneiro napisze o tym, kto jawnie obnosi się z idiotycznymi hasłami na bilboardach, aby robić dokładnie coś odwrotnego. Treneiro raczej napisze o partii rządzącej niż o opozycji - bo uważa, że to Platformie Obywatelskiej należy obecnie niezwykle mocno patrzeć na ręce, z racji jej miejsca na scenie politycznej. Treneiro też będzie pisał w temacie wątku, a nie jak chcą jacyś rozmydlacze :D

Zwłaszcza, że za czasów rządów tejże formacji mamy np. takie historie:

"- W 2009 roku w Polsce, instytucje, które mają do tego prawo, ponad milion razy zwracały się do operatorów telekomunikacyjnych z wnioskami o udzielenie informacji na temat logowania się określonych numerów telefonicznych i udostępnienie bilingów określonych abonentów. To jest zatrważające, bo jest to 25 razy więcej, niż na przykład w Niemczech - mówi Janusz Krasoń, z sejmowej komisji ds. służb specjalnych."

http://www.tvn24.pl/-2,1692875,0,1,kazdy-teraz-nosi-przy-sobie-podsluch,wiadomosc.html

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 10:19:03

Coś rodem z poprzedniej epoki. Wicie, rozumicie.

Do TVP młody chłopak wysyła maila podszywając się pod szefa Kancelarii Prezydenta rekomendując sibie jako młodego zdolnego dziennikarza który chciałby poprowadzić program. Władze TVP chyba przyzwyczajone do takich próśb podpisują z nim umowę z pensją 13 tysięcie złotych miesięcznie (!!!) aby mógł się przygotować do programu.

A wszystko wydarzyło się naprawdę.

Polecam cały artykuł:

[url=http://www.rp.pl/artykul/624250_Jak-Pawel-trafil--do-TVP.html][Jak Paweł trafił do TVP][/url]

--
Data: 10.03.2011 - 11:02:37

I cenzura się wkrada:

[url=http://www.rp.pl/artykul/15,624249-Telewizja-publiczna-zdjela-material-o-PO.html][Telewizja publiczna zdjęła materiał o PO][/url]

--
Data: 10.03.2011 - 11:52:04

[quote=Coś rodem z poprzedniej epoki. Wicie, rozumicie.

Do TVP młody chłopak wysyła maila podszywając się pod szefa Kancelarii Prezydenta ][/quote]

Widać podejrzał wiadomośc na naszym forum o tym jak pewien mieszkaniec Kcina odniósł sukces - podszywając się pod redaktora Naszego Miasta zadzwonił do Góry Kalwarii, a potem powtórzył ten manewr dzwoniąc do GOSiRu, podając się - jak pisze na swoim blogu za dziennikarza innej sympatyczniejszej gazety.

- jak pzrystało na dobrze przygotowanego faceta od propagandy, z poprzedniej epoki
- tak pisze sam o sobie:

[quote=Jest rok 1978. Pracuję w piaseczyńskim - wtedy to się nazywał Miejski Osrodek PROPAGANDY i Kultury][/quote]

--
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 12:35:50

Maniu - niniejszym ustanawiam medal dla Ciebie tzw "rzep forumowy :) "
za konsekwentne monotematyczne wpisy w różnych wątkach , zagaić potrafisz, więc pasuje do każdego , rozpostarcie przed Tobą :)
Najważniejsze wszakże ,że Ci znowu ulżyło :)

--
Data: 10.03.2011 - 13:28:33

[quote=Najważniejsze wszakże ,że Ci znowu ulżyło][/quote]

Razem z p. Zambrowiczem mówicie/ piszecie jednym głosem

"Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?"

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 14:17:47

[quote mania][quote=Najważniejsze wszakże ,że Ci znowu ulżyło][/quote]

"Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?"[/quote]

wszyscy kochamy Borutę! ale przynajmniej to miłość, a nie obsesja ;-)

--
Autor: alicja (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 14:54:41

Ja tez i jestem zazdrosna i zawiedziona bo jak tu walczyć o serce mezczyzny jeśli kocha go tyle pan?

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 15:56:19

[quote mania][quote=Najważniejsze wszakże ,że Ci znowu ulżyło][/quote]

"Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?"[/quote]

trochę się poczułem, jak w przedszkolu. gdy ktoś powiedział coś pozytywnego o osobie płci przeciwnej, stado uruchamiało refren: "zakochana para, zakochana para"

można rozpisać konkurs: "Co Ci się kojarzy z Borutą?" oczywiście, im więcej tym lepiej, ale Mani możemy nie przebić...

--
Data: 10.03.2011 - 16:03:55

Nie bardzo można już "jeździć" po M.Skowrońskim , bo się już z tego śmieje Konstancin , to Boruta jest pod ręką :)

A ja pamiętam taki przedszkolny wierszyk na zakochanych :

- Panna z kawalerem pod siódmym numerem :)

Konkurs mi się podoba. Ja raczej w nim nie mogę brać udziału , ale tak dla zachęty innym . Mnie się z Boruta kojarzy bezczelność !

--
Data: 10.03.2011 - 17:22:32

[quote mania][quote=Coś rodem z poprzedniej epoki. Wicie, rozumicie.

Do TVP młody chłopak wysyła maila podszywając się pod szefa Kancelarii Prezydenta ][/quote]

Widać podejrzał wiadomośc na naszym forum o tym jak pewien mieszkaniec Kcina odniósł sukces - podszywając się pod redaktora Naszego Miasta zadzwonił do Góry Kalwarii, a potem powtórzył ten manewr dzwoniąc do GOSiRu, podając się - jak pisze na swoim blogu za dziennikarza innej sympatyczniejszej gazety.

- jak pzrystało na dobrze przygotowanego faceta od propagandy, z poprzedniej epoki
- tak pisze sam o sobie:

[quote=Jest rok 1978. Pracuję w piaseczyńskim - wtedy to się nazywał Miejski Osrodek PROPAGANDY i Kultury][/quote][/quote] Wielu na tym forum i działających w różnych organizacjach pracowali nie tylko w osrodkach kultury ,byli oni sekretarzami PZPR w strukturach miejscowych, i milicjantami itp. Nie piszę o tym ,że im nie wolno w dzisiejszych czasach udzielać sie społecznie .Piszę maniu to tylko po to aby zadać Ci pytanie ,czemu i ich nie atakujesz za przeszłość i poglądy. .

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 10.03.2011 - 17:48:54

[color=#FF0000]To ja zadam jedno pytanie: co to ma wspólnego z wątkiem wszystko? Zaraz tu też polecą nożyce, jak to ma tak wyglądać.[/color]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 10.03.2011 - 21:16:36

[quote Bartek][color=#FF0000]To ja zadam jedno pytanie: co to ma wspólnego z wątkiem wszystko? Zaraz tu też polecą nożyce, jak to ma tak wyglądać.[/color][/quote]To ja odpowiem po tym jak ogadam filmy ,z ludzimi /byłymi sekretarzami PZPR/ ,którzy wypowiadają się na temat przedwojennych rodów Konstancina z wielkim ubolewaniem .To się jakoś nawet nazywa -hipokryzja ? ,a może przystosowanie ?

--
Data: 10.03.2011 - 22:15:55

Krótko mieszkam w Kcinie i nie wszystkich przeszłość znam.

Poza tym udawanie kogoś kim się nie jest, podszywanie się, żeby sobie nadać splendoru jest obrzydliwe i skłania do refleksji: czy aby tylko to zmalował i skąd wyniósł takie umiejętności

--
Data: 10.03.2011 - 23:26:40

Pewnie mniej obrzydliwe jest namawianie użytkowników tego forum aby raportowali posty Boruty !? Podać kogo tak namawiano ? Ostrzegam , przykro będzie.

Mniej obrzydliwe jest , pogardliwe wypowiadanie się o swej niegdysiejszej przyjaciółce !?

Mniej obrzydliwe jest knucie intryg na poczcie prywatnej !?

Oraz podawanie fałszywych informacji dla swych doraźnych celów !?

Pewnie znów dałem się sprowokować :)

--
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 11.03.2011 - 00:56:55

Tak , Maniu - świadomie użyłam tego zwrotu -/ szkoda ,że nie podałam żródła cytatu ale jak widać się połapałaś :) / gdyż był właśnie pod takim identycznym wpisem . Wszystko po to aby pokazać powtarzalność sytuacji i tym samym sugerować abyś nas nie zamęczała jak katarynka .Jaśniej ?:)

ale się bawimy .

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-03-11 01:42 przez Hanka.

--
Autor: Tomasz Zymer (IP zapamiętane)
Data: 11.03.2011 - 08:59:03

Za dużo argumentów [i]ad personam[/i], za mało merytorycznej dyskusji na tematy istotne dla mieszkańców. Proponuję nie oceniać postów po tym, kto je wysłał, tylko czego dotyczą i co wnoszą do sprawy.

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 11.03.2011 - 09:22:59

uwielbiam WAS :)
i już się nie sprzeczajcie o takie bzdurne rzeczy,wiosna idzie
z dedykacją dla wszystkich
http://www.youtube.com/watch?v=WPikaGEYXqc

--
Data: 11.03.2011 - 11:31:31

A co ten watek o tytule PO wprowadza socjalizm ma wspólnego z Kcinem, które nie ma przyzwoitego koła PO, które jako reprezentacja partii rządzącej mogłoby mieć wiele do powiedzenia w gminie np. ws asfalciarni, uzdrowiska, obwodnicy.
Z tego co wiem właśnie budowa obwodnicy jest solą w oku zarządu koła - "po co obwodnica, TIRy będą jeździć..."

--
Data: 11.03.2011 - 14:32:27

A z jakim znaczkiem startował Burmistrz bo chyba zapomniałem.

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 11.03.2011 - 15:15:57

Bezpartyjny z listy, o ile się nie mylę.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 11.03.2011 - 15:37:14

Ale znaczek partyjny miał.

--
Data: 11.03.2011 - 15:40:37

[quote Hammer]A z jakim znaczkiem startował Burmistrz bo chyba zapomniałem.[/quote] Znaczek PO- reprezentował .A czy będzie raprezentował w pracy samorzadowej to zobaczymy i podsumujemy za cztery lata.

--
Data: 11.03.2011 - 22:00:02

o ile wiem, tylko znaczek

--

Idź do strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 6 z 10

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.