Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 8 z 10
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 16.04.2011 - 12:37:01

A to PIS przecież miał kreowac policyjne państwo !?

http://www.rp.pl/artykul/643928_Wielki-Brat-patrzy-na-kazdego-ucznia.html

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 28.04.2011 - 08:27:34

Gazeta sprawdziła wczorajsze wypowiedzi naszego Jana Vincenta ukrywającego się pod imieniem Jacek.

[quote=Puls Biznesu]Jacek Rostowski: Stopa bezrobocia w marcu 2011 r. wyniosła 13,1 proc. W marcu 2007 r., za rządów PiS, był to poziom 14,3 proc.

Minister zapomniał dodać, że w marcu 2005 r. stopa bezrobocia wynosiła 19,3 proc. Za rządów PiS grono osób bez pracy kurczyło się więc znacznie szybciej niż za koalicji PO-PSL.

W latach 2008- -10 r. w Polsce postało 730 tys. miejsc pracy.

Tymczasem w latach 2005- -07 zatrudnienie wzrosło o 1,45 mln, o czym minister nie wspomniał.

W czasie kryzysu wprowadziliśmy ogromny pakiet oszczędnościowy.

Minister zapomniał dodać, że wydatki publiczne w 2007 r. wynosiły 497 mld zł (42,2 proc. PKB), a w 2010 r. już 647 mld zł (45,7 proc. PKB). W samym kryzysowym 2009 r. wzrosły o 50 mld zł.[/quote]

[url=http://pb.pl/2/a/2011/04/28/Jacek_Rostowski_zongluje_liczbami][źródło][/url]


I jak drodzy kierowcy, drogie paliwko? Nie bójcie się. Nasz najdroższy rząd ma na to sposób.

[quote=Gazeta Wyborcza]Od maja paliwa zdrożeją, bo nie będzie ulg w akcyzie na biokomponenty dolewane do paliw. Nie będzie też ulg podatkowych na biopaliwo, bo rząd opóźnia się z wnioskiem do Brukseli o zgodę na takie ulgi.
(...)
- To przełoży się na podwyżkę o 5-10 gr za litr paliwa - powiedziała "Gazecie" Urszula Cieślak z firmy BM Reflex. - Na stacjach benzynowych efekty tej zmiany będzie można odczuć od drugiego tygodnia maja.
[/quote]

[url=http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,9505195,Od_maja_kierowcy_zaplaca_za_brak_ulg_podatkowych_na.html][źródło][/url]Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-04-28 10:21 przez Hammer.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 11.05.2011 - 17:33:04

http://lubczasopismo.salon24.pl/partiepolityczne/post/305708,arlukowicz-w-butach-niesiolowskiegoto własciwie mogło być to też w wątku Polska ,ale wybrałam ten ,przeważyła ideowość lewicowa [b]agenta[/b] Arłukowicza / czy to nie czasem parcie na szkło posła SLD ,vel posła PO , vel posła ...?/ mówiło sie ," Świat schodzi na psy" a polityka w Polsce na co schodzi ? . Polityka w Polasce nie schodzi na psy /kocham psy/. POlityka w Polsce to szambo ?

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 11.05.2011 - 21:05:04

Co jest, znów moda na udziwnioną PISownię? ;)

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 16.05.2011 - 08:29:44

Mały konkurs. Kto to powiedział o rozmowach Beger-Lipiński:

Postać nr 1:

"to co zdarzyło się w gmachu Sejmu w ostatnich dniach" jest oczywistym potwierdzeniem sensu wniosku o samorozwiązanie parlamentu".

"Korupcja, próby przekupywania posłów, zaangażowanie w ten haniebny proceder najwyższych urzędników państwowych to powody, dla których składamy ten wniosek". Jak dodał, "fakt, iż premier i ministrowie świadomie uczestniczyli w procesie korupcji oznacza krach rządu i Sejmu"

"Dziś wszyscy przyzwoici ludzie w Polsce muszą zażądać nie tylko natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu, ale i natychmiastowej dymisji rządu"

Postać nr 2:

"Jeśli nie to, co pokazały nagrania wyemitowane w 'Teraz my' jest korupcją polityczną, to co może nią być?".

"Nie należy tutaj wchodzić w żadne dywagacje, czy to jest straszna korupcja, skandaliczna korupcja, czy tylko kaptowanie innych. To jest zjawisko nieprawdopodobnie groźne jeśli chodzi o autorytet państwa polskiego w oczach obywateli i świata zewnętrznego".

XXX powiedział, że dla niego i dla wszystkich ludzi "Solidarności" dramatyczne jest to, że "tak gigantyczne złamanie zasad zostało wykonane przez ludzi, którzy mają w swoich życiorysach piękne fragmenty związane z walką Polski solidarnej o demokrację, niepodległość, którzy wysoko wywiesili na sztandary hasło moralnej odnowy, pięknej tradycji ruchu solidarnościowego i opozycji antykomunistycznej".

- Dla mnie jest to dramatyczne przeżycie ze względu na to, że tego rodzaju szalbierstwo polityczne jest dziełem ludzi, z którymi kiedyś razem toczyliśmy walkę o rzeczy najpiękniejsze i najważniejsze - powiedział wicemarszałek Sejmu.

Nie dam jako źródła bezpośredniego linku bo byłoby zbyt proste, ale cytaty są z interia.pl

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 18.05.2011 - 11:00:10

No - jak za starcyh dobrych czasów. Mandaty za lekceważenie władzy. Waaadza szaleje.

[img]http://i56.tinypic.com/23mlxxg.jpg[/img]

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 18.05.2011 - 11:23:59

No szaleństwo, że się no pozwolili bezkarnie obrażać :D A w ogóle to za same bluzgi nawet pod niczyim adresem też można mandat zarobić, więc w sumie nie wiem, co w tym konkretnym takiego strasznego?

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 18.05.2011 - 12:32:16

Jezu, nawet nie chcę myśleć, co by się działo, jakby takie mandaty wlepiali:

- członkom Błekitnego Marszu zorganizowanego przez PO (polecam zdjęcia),

- licealistom krzyczącym "Giertych do wora, wór do jeziora"

- pielęgniarkom (chociaż one tylko wykrzykiwały "gestapo!")

Ale tak na serio, niech każdy pomyśli, jakie tytuły dałaby GW, gdyby coś takiego zrobiła policja za PiSu. Mnie to nawet wyobraźni nie wystarcza...

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 19.05.2011 - 11:47:46

"Kiedy Lech Wałęsa nazywał Prezydenta Lecha Kaczyńskiego „durniem" widzieliście w tym Wolność kroczącą ścieżkami dziejów. Kiedy celebryta Michał Figurski określał Lecha Kaczyńskiego, jako „małego, niedorozwiniętego, głupiego człowieka zwanego prezydentem Polski", w rezygnacji Prezydenta z wytoczenia sprawy karnej dojrzeliście dowód jego moralnej klęski.
Dziś kibice, a może kibole, określili Prezesa Rady Ministrów, jako matoła, a Policja wymierzyła im mandaty karne uzasadniając to „lekceważeniem konstytucyjnych organów RP, poprzez wykrzykiwanie haseł z użyciem słów nieprzyzwoitych"."

http://www.wpolityce.pl/view/12050/Tylko_u_nas__List_otwarty_Ludwika_Dorna___Do_obroncow_wolnosci_przed_panstwem_policyjnym__do_Michnika__Bratkowskiego____.html

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 20.05.2011 - 13:56:51

Hmmm, to też nic takiego (zakładając, że informacja jest prawdziwa, bo portal wpolityce nie należy do sympatyków PO)?

http://www.wpolityce.pl/view/12142/Po_interwencji_funkcjonariuszy_ABW__wlasciciel_satyrycznej_strony_AntyKomor_pl_postanowil_ja_zamknac.html

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 20.05.2011 - 15:28:22

No to akurat jest "coś takiego" w odróżnieniu od mandatu za nawrzucanie komuś.

Nie wiem, czy emocjonowalibyście się, jakby ja nawrzucał dajmy na to trenerowi (albo odwrotnie) i wrzucający dostałby za to mandat? A sytuacja identyczna :P

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 20.05.2011 - 16:03:43

ciekawa jestem ,który z was by był obecnym premierem ,a który tylko kibicem /lub kibolem/ . emocje były duże jak wywalałeś anonima .

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 20.05.2011 - 17:22:50

[quote Bartek]No to akurat jest "coś takiego" w odróżnieniu od mandatu za nawrzucanie komuś.

Nie wiem, czy emocjonowalibyście się, jakby ja nawrzucał dajmy na to trenerowi (albo odwrotnie) i wrzucający dostałby za to mandat? A sytuacja identyczna :P[/quote]

Nie identyczna. Gdybyś Ty nawrzucał trenerowi albo odwrotnie, nie mógłbyś dostać mandatu. Trener mógłby najwyżej sporządzić prywatny akt oskarżenia i wnieść go samodzielnie do sądu przeciwko Tobie. Nie mógłbyś w żadnym przypadku zaangażować do tego Policji - przeczytaj art. 49 KW.

Fakt korzystania z tego przepisu (wielokrotnie krytykowanego) rodzi pokusę dla władzy wykorzystania aparatu policyjnego do karania ewentualnych krytyków. Wiele razy wyrażałem krytycyzm wobec kibiców czy kiboli, ale na pewno nie jestem za karaniem za to, że trzyma się transparent, na którym premier jest określany jako "matoł".

A afera ze stroną internetową to rzeczywiście grubsza sprawa. ABW pukająca do faceta o 6 rano, bo ma stronę wysmiewającą się z Komorowskiego? Czekam na histerię GW ;-)

http://www.rp.pl/artykul/661430_Zbieral_wpadki_prezydenta__O_6_rano_obudzila_go_ABW.html

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 20.05.2011 - 19:34:07

Prędzej padniesz, niż się doczekasz.

Mnie za to interesuje coś innego: nie sam fakt dania mandatu, tylko sprężyna. Czy to sobie przysłowiowy starszy posterunkowy postanowił nadziobać, czy też ktoś z rządu kazał komendantowi dawać takie mandaty, czy też sam prezydent zadzwonił na komórkę funkcjonariusza i kazał ukarać.

Bo jeśli to ta pierwsza opcja, to cała ta panika jest nieco na wyrost.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 20.05.2011 - 20:49:43

jak anonimowo policjanci z jakiegos miasta, gdzie byla demonstracja kibicow, na odprawie od przelozonego dostali nakaz aresztowania i zabrania na komende kazdego kto bedzie wznosil antyrzadowe hasla.

Gdy policjant zapytal czy to polecenie komendanta, uslyszal zeby sie zanadto nie interesowal.

I jak dopowiedzial ten policjant hasel nikt nie wznosil to nikogo nie zgarneli, a o napisach na transparentach nie bylo mowy :)

takze to jakas odgorna akcja, bo nagle tylu policjantow w tal roznych miastach stalobh sie wrazliwych na takie rzeczy?

A w administracji czeste sa jakies akcje wywolane jakims poleceniem z gory, a potem na samym dole czasem wystepuje nadgorliwosc.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 20.05.2011 - 21:31:14

" sprężyna"jest tylko jedna i jest oczywistą oczywistoscią - to [b]PIS[/b] . to takie przewidywalne .

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 20.05.2011 - 23:59:20

Fantastyczna historia o podróży PKP członków Polsko-Niemieckiej Izby Handlowej. A w zasadzie o naszym dzielnym MSWiA, które sprawowało nad nimi opiekę, niemalże boską:

"Wsiadlam do rzeczonego EC w Rzepinie, z ktorego odjechal zgodnie z rozkladem jazdy, o 19.04. Nie mialam miejscowki ani biletu, poniewaz w kasie powiedziano mi, ze wszystkie zostaly wykupione, wiec musze je nabyc od konduktora. W wagonie, do ktorego wsiadlam, bylo jednak dosc luzno, dosiadlam sie do pary Norwegow, ktorzy powiedzieli mi, ze rowniez nie udalo im sie kupic biletow. Tymczasem przedzial, w ktorym sie spotkalismy, byl zarezerwowany na trasie Frankfurt nad Odra -Poznan, jednakze nikt sie nie dosiadl we Frankfurcie (Norwegowie jechali tym pociagiem z Berlina)...."


http://rebelya.pl/discussion/26521/na-cokogo-czekal-przez-45-min-w-swiebodzinie-ec-relacji-berlinwarszawa/#Item_0

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 27.05.2011 - 12:19:48

"Miło patrzeć, jak organa prężą się ku satysfakcji władzy. Mandat do mandatu, areszt do... znaczy, do izby zatrzymań, aż stadionowi bandyci wreszcie zrozumieją, że żyją na zielonej wyspie sukcesu. I że jeśli otwarcie stadionu gdańskiego odbywa się w Warszawie, bo otwierany stadion jeszcze nie gotowy, to to jest właśnie sukces, i to podwójny. Podobnie jak sukcesem jest niedawna wiadomość, że Stadion Narodowy, dzięki szczególnej pieczy rządu, będzie wykańczany znacznie staranniej i dokładniej, niż to pierwotnie planowano. I tylko nikczemne pisowskie pachołki udają, że nie rozumieją, że to wymaga nieco więcej czasu, bo budowa stadionów, podobnie jak śledztwa lotnicze, musi przecież potrwać. I nie ma co się niecierpliwić. A, jeszcze stawianie pomników - tego też nie wolno robić pochopnie. Jak popisała się ostatnio erudycją godną samego prezydenta Komorowskiego jego partyjna koleżanka, Hanna Gronkiewicz Waltz, Kościuszko musiał czekać na pomnik 300 lat (intelektualistów popierających PO informuję, że Kościuszko umarł w roku 1817; i nie mogą zaprzeczyć, bo tak podaje wikipedia)."

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/tola-tola-tola,1645377

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 31.05.2011 - 14:26:55

Acha ta nasza obrotowa Platforma. Pamiętacie jak niedawno posłowie PO wyśmiewali pomysł PiSu o zakazie posiadania noży w miejscach publicznych?

Odkąd Premier walczy z kibicami stał się to świetny pomysł.

To tez jest dobre:

[quote=Gazeta wyborcza grudzień 2010]Władze amerykańskie zaproponowały Polsce, by na naszym terytorium od połowy 2013 roku stacjonowało 16 myśliwców F-16 i 4 samoloty transportowe Herkules. Taką informację przekazał Roman Kuźniar, doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego.[/quote]

[quote=dziennikpolski24.pl z 20 maja 2011]W ramach porozumienia - wynika z informacji PAP - w jednej z polskich baz na stałe stacjonować ma pododdział amerykańskich sił powietrznych. Amerykańskie myśliwce F-16 oraz samoloty transportowe mają zaś być obecne w Polsce rotacyjnie. Mają stacjonować - informują źródła w MSZ - w trzech bazach.[/quote]

[quote=Wprost24 z 30 maja 2011]Amerykańskie Herculesy i amerykańskie F-16 będą latać. Nie będą stały w bazach, w związku z tym każdorazowo przed każdym ćwiczeniem te sprawy będą ustalane - powiedział Klich, pytany o miejsce stacjonowania samolotów.

Trwają rozmowy dotyczące stacjonowania w Polsce niewielkiego (20 osobowego) pododdziału naziemnego, tzw. air detachment, który ma obsługiwać amerykańskie samoloty i załogi przylatujące okresowo na ćwiczenia do Polski[/quote]

Czyli miały być F-16, a będą uzbrojeni w klucze mechanicy :)

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 27.06.2011 - 14:23:20

Dla mnie taka wystawa jest niesmaczna, ale ciekawe o której autora odwiedzi ABW :)

[url=http://www.gloswielkopolski.pl/stronaglowna/419843,zbaszyn-nadzy-politycy-na-zdjeciach,id,t.html?cookie=1][Zbąszyń: Nadzy politycy na zdjęciach][/url]

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 01.07.2011 - 13:06:46

Albo Policja w obronie dobrego imienia kolegów po fachu:

"We wtorek, o 7.00 rano do mieszkania małżeństwa płocczan zapukał policjant po cywilnemu. Machnął policyjną blachą i rzecze: jesteście oskarżeni o znieważanie Straży Miejskiej. To nie cytat z absurdalnego filmu, ale realne zdarzenie z Płocka. Jedno z kilkunastu w ostatnim miesiącu.
Jak widać, płocka Straż Miejska porządnie wzięła się za walkę z krnąbrnymi internautami, którzy śmieli na forum płockiej Gazety Wyborczej wyrazić opinię na temat funkcjonowania służb. Sprawa jest tyle śmierdząca, co absurdalna".

http://wpolityce.pl/view/14450/Akcja_ABW_w_miniaturze__czyli_plocka_Straz_Miejska_o_swicie_walczy_z_forumowiczami_GW___To_nie_cytat_z_absurdalnego_filmu_.html

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 03.07.2011 - 17:27:41

Ale jakbyś ty mnie pozwał za to, że cię zniesławiam w internecie i przysłaby policja, to nie byłoby absurdalne?

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 03.07.2011 - 17:38:48

O 7.00 rano? Absurdalne na maxa :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 03.07.2011 - 18:33:07

Niekulturalne, to owszem.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 03.07.2011 - 21:33:57

A jakbyś napisał: "„Czy trener sam z siebie takie głupoty gada, czy ktoś mu podpowiada" to jakie by to jeszcze było?

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 04.07.2011 - 09:16:17

Nie w moim stylu. Ja akurat uważam, że ty swój łeb na karku masz, chociaż różnimy się dramatycznie w wielu kwestiach (nigdy nie ustąpię w kwestii zezwolenia człowiekowi na bycie zabójczą ludzką torpedą masakrująca innych ;) ).

Inna sprawa, że czytamy inne media i obracamy się w środowiskach o innych nieco poglądach, najwyraźniej. Każdy z nas, że tak powiem, ma swoją "prawdę".

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 04.07.2011 - 22:06:16

No i o to chodzi w zasadzie. Ja tam lubię oglądać świat czyimiś oczami, pod warunkiem, że ten ktoś nie każe mi uważać, że to jedynie słuszny pogląd na życie :)

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 12.07.2011 - 07:55:10

Ach jak ta nasza Władza pieknie w telewizji wygląda. Jacy oni ważni, wszyscy prezydenci i premierzy przyjeżdżają i klepią po pleckach.

Ale na spotkanie eurogrupy gdzie zapadają decyzję nasz Jan Vincent nie został wpuszczony.

Ale to my tej Unii przewodzimy no nie?

Do Kurskiego mi daleko, ale sprawa z jego żoną to jakieś kuriozum.

[quote=TVN24]Wg Kurskiego szef żony z Agencji Rozwoju Pomorza miał spytać: "Ale proszę mnie przekonać, że będzie pani lojalna wobec właściciela tej firmy, którym jest zarząd województwa, w którym większość stanowi Platforma Obywatelska". Kiedy moja żona mówiła, że zawsze jest lojalna wobec swego pracodawcy", słyszała: "Ale proszę mnie przekonać..."

Z kolei Żelewski twierdzi, że pytał Monikę Kurską tylko o to, jak poradzi sobie z konfliktem polegającym na tym, że jej mąż jest przeciwnikiem politycznym właściciela ARP. Przekonywał, że była to zwykła rozmowa pracodawcy z podwładnym.[/quote]

[url=http://www.tvn24.pl/-1,1710223,0,1,kurski-wara-od-naszych-rodzin,wiadomosc.html][źródło][/url]Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-07-12 08:03 przez Hammer.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 12.07.2011 - 08:49:10

Kuriozum to jest to, że Kurski się skarży na obsadzanie stanowisk swoimi:

[quote=Jacek Kurski na Zjeździe Wyborczym PiS,4 marca 2007w Gdańsku]Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa. PiS musi tam rządzić. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku. Ci ludzie muszą w satysfakcjonujący sposób przejąć władzę w części sektora podlegającej rządowi.[/quote]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: PO wprowadza socjalizm
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 12.07.2011 - 12:48:33

Niestety tak jest - aby do żłoba. I nie jest ważne czy z prawa, lewa, centrum, czy innych kombinacji. Polityków mamy, gorzej z mężami stanu

--

Idź do strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 8 z 10Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.