Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 17
Re: Po katastrofie smoleskiej (moderowany)
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 28.08.2010 - 22:41:58

[quote=Jarek Bielawski]1) Stalinowi pieni pisano za ycia na jego rozkaz, za prezydentowi - po jego tragicznej mierci i w wikszoci chyba z "potrzeby serca:, nie na zamwienie,
2) adnych podobiestw midzy postaci Stalina i postaci Kaczyskiego z pieni jemu powiconych - nie widz.[/quote]

Madrego to i mio poczyta. A makabryczne wywody co poniektrych ......ech szkoda sw.

[quote=wdlina cokolwiek smierdzca]Tu jednak pisaniem POlska zamiast Polska moe sie przejecha na dobre, nie wiem czy byby tym zachwycony prezio JK.[/quote]

Bartku , doceniam Twa wrazliwo na ze o PO pisanie . Bo obraa , bo niesmaczne , bo uczucia rani. A pisanie o kim "prezio" dodajc inicjay jest ok ?

Jesli tak ,to wedug mnie prezio JK to zawsze lepiej niz pedzio BK !

Ju widz i sysz te gosy oburzenia , e nie jego to wina e ma babo-chopa za on .

Dopty , dopki niewierza wdlina ma pozwolenie na obraanie jawne , dopty i ja folgowa sobie bd. wiadomym bdac swej uomnoci !

Jarku , wojenki to nie jest dobre sowo. Wojenka jest tam gdzie obie strony or w swych doniach dzier. W tym przypadku takim orem powinien by argument. Tam gdzie go merytorycznie brak , zaczyna si plucie.
Ale o jednym mog Ci zapewni , zawsze moesz na mnie liczy tam gdzie o dobro Konstancina chodzi. Czyli jak rozumiem , Konstancin i jego dobro , naszym wspolnym celem.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-08-28 22:43 przez Boruta.

--
Autor: szturmowiec (IP zapamiętane)
Data: 28.08.2010 - 22:49:26

[quote Boruta][quote=Jarek Bielawski] dopki [b]niewierza[/b] wdlina ma pozwolenie na obraanie jawne , dopty i ja folgowa sobie bd. wiadomym bdac swej uomnoci !

.[/quote]

Ki czort?? Moderator!!! Nie pij!! Nie do,e Ci wtek si rozlaz to jeszcze paskudz!

--
Data: 28.08.2010 - 22:53:55

[quote=Ozorkowy]Tu jednak pisaniem POlska zamiast Polska moe sie przejecha na dobre, nie wiem czy byby tym zachwycony prezio JK.[/quote]

Wyjatkowo zgadzam si ze szturmowcem .

A czort to ja .

--
Autor: Don SalCesone (IP zapamiętane)
Data: 28.08.2010 - 23:12:26

[quote=pedzio BK !][/quote]

chodzi o radnego? Boruta, pogio cie?

i nie ozorkowy ino woski, nie podniecaj si

prezio, to przez sympati - taki may, zagubiony

--
Data: 28.08.2010 - 23:25:54

[quote]prezio, to przez sympati - taki may, zagubiony[/quote]

pedzio ,to tez taka sirota co jej na parade nie zabrali . Bo by si w tumie ojoj , zagubia !

--
Autor: Don SalCesone (IP zapamiętane)
Data: 29.08.2010 - 09:39:03

[b]Boruta:[/b]
[quote=Jarku , wojenki to nie jest dobre sowo. Wojenka jest tam gdzie obie strony or w swych doniach dzier. W tym przypadku takim orem powinien by argument. Tam gdzie go merytorycznie brak , zaczyna si plucie.
Ale o jednym mog Ci zapewni , zawsze moesz na mnie liczy tam gdzie o dobro Konstancina chodzi. Czyli jak rozumiem , Konstancin i jego dobro , naszym wspolnym celem.
][/quote]

No, no to ju Boruta jest z Panem Prezesem Jarosawem po imieniu? Ale eby mu tak wytyka wojenki, to zayoc musi byc wiksza ni zwyczajny brudzio.

--
spi vs ciao (moderowany)
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 29.08.2010 - 11:54:51

zapewne kto z forowiczw obejrza film "Tajne przez poufne". Dla mnie rewelacja. A widzc nie tylko macho Brada Pitta (scena w aucie, gdy BP rusza sie do muzy w suchawkach - bezcenna) - mona ten film odebra, jako zdrowy kontrapunkt dla wszelkich politycznych teorii, domysw i interpretacji: oto ci, ktrzy knuj, spiskuj i przestawiaj nas, jak pionki, w swojej grze o wadz nad wiatem, bywaj wasnie tacy, jak w tym filmie ... :)

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 29.08.2010 - 12:40:51

[quote Boruta]Dopty , dopki niewierza wdlina ma pozwolenie na obraanie jawne , dopty i ja folgowa sobie bd. wiadomym bdac swej uomnoci ![/quote]

Wtedy obaj zaliczycie bana :) Nawoujc do poprawy jakoci dyskusji bd konsekwentny i nie deklaruj, e bdziesz j zania dlatego, e druga strona nie prezentuje wystarczajco wysokiego poziomu.

[color=#FF0000]Wyjanienie do wszystkich - wtek zostaje przesunity na forum dla osb zarejestrowanych, poniewa znw pojawiaj si w nim nierejestrowane klony, ktrych wypowiedzi wprowadzaj baagan. Licz na zrozumienie i uszanowanie tej decyzji.[/color]

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: Bogusław Komosa (IP zapamiętane)
Data: 29.08.2010 - 17:08:33

Bardzo dobra decyzja.

--
Data: 29.08.2010 - 23:08:40

Ja Cejrowskiego nie prosiem o t wypowied.

http://www.youtube.com/watch?v=d3IH9opS1tc

Ale przecie kady kto si z nim nie zgadza ,moe to tekstem jasnym i otwrtym wyrazi.
Ja si z nim zgadzam !!!

--
Data: 30.08.2010 - 06:58:03

Boruto, od linkw wol na forum wypowied; a Cejrowskiego uwielbiam - w niedzielne przedpoudnia prowadzi znakomit audycj muzyczn w radiowej Trjce (i nie ma ona nic wsplnego z niegdysiejszym "WC kwadransem", ktry w rzeczy samej bywa kloaczny)

--
Data: 30.08.2010 - 09:14:25

[quote ola]Boruto, od linkw wol na forum wypowied[/quote]

Jak kady, ale prawo prasowe i regulacje odnonie cytatw zabraniaj kopiowania materiaw niestety. Dlatego staramy si wrzuca linki, eby nagle portal nie obudzi si z pozwem w kieszeni.

I o ile lokaln pras znamy i jej redakcje nie maj wikszego problemu, to jednak media "due" nie s czym, z czym chcemy zadziera.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 30.08.2010 - 10:31:32

Ja te wol wypowied - opinie wasna (to chyba miaa na myli Ola),nawet nieporadn zamiast kopiowania tekstw z gazet lub podawania linkw, bo te kady moe sobie w prasie czy Internecie znale.

--
Data: 30.08.2010 - 11:50:28

[quote=Ola]Boruto, od linkw wol na forum wypowied; a Cejrowskiego uwielbiam[/quote]

Ba! Ja te bym wola aby byo tak e W.Cejrowski pisze na forum osobicie. Pomarzy dobra rzecz. A co do prawa prasowego , to nie wszystkie redakcje takie zastrzeenie jak "Rzepa" stosuj. A linkw z YOU TOUBE to ju wogle nie dotyczy.

A z Mani zgadzam si czciowo , jasne e takie wypowiedzi od siebie s cenne. Ale podpieranie si linkiem to tak jakby uywanie cytatw. A cytowanie choby Marszaka , jeli zawiera si w konekcie dyskusji , nie jest niczym nagannym. Ja czasem kiedy kto poda jaki link, na ktry jego zdaniem warto zwrci uwag jestem mu za to wdziczny. Przeci sam mgbym jaki artyku czy tekst blogera przeoczy.

A wracajc jeszcze do wypowiedzi Cejrowskiego , trudno abym jego wypowied przepisa na potrzeby forum sowo po sowie. Cho miao by to by moe jaki sens . Odnosz po prostu wraenie i niektrzy nie wiedz jak si linki otwiera.

Tak chyba byo przy okazji artykuu prof.Z.Krasnodbskiego . Dyskusja skupia si wok pieni i hymnw , tak jakby ta cz wypowiedzi prof. (oczywicie kazdy ma prawo z ni si nie zgadza) bya w caym zamieszczonym w formie linku wanie , tekcie najwaniejsza.

Cejrowskiego program " Boso przez wiat" , bardzo , bardzo !

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-08-30 11:53 przez Boruta.

--
Data: 30.08.2010 - 14:02:28

senkju, ModManiu, dokadnie o tak wykadni mi chodzio. Ju w podstawwce dzieci ucz si sztuki streszczania i oddzielania tego od wasnych komentarzy/ interpretacji. A zatem, Boruto, sformuuj wasne stanowisko i podeprzyj je polemicznie lub zgodnociowo, streszczaj i wyuskuj i puentuj do woli.
Aaaaa, i jeszcze co: zacytowae moje wyznanie pod adresem p.Cejrowskiego w sposb totalnie zaciemniajcy mj przekaz. Uwielbiam go [u]wycznie za niedzielno-przedpoudniowe audycje.[/u] C, nie mam formatu "Rzepy", ale wiernoci cytatu podam rwnie mocno :D

--
Data: 30.08.2010 - 14:08:07

[quote Boruta] (...) A cytowanie choby Marszaka (...)[/quote]

jesli masz na mysli Pisudskiego, to mona dowolnie wyinacza jego sowa i idee, bo ju nikogo nie pozwie ani nie zwyzywa od osw (albo i gorzej); a spadkobiercy (prawdziwi/prawni, nie jakie samozwace) raczej nie ledz wszelkich moliwych mediw, by wyinaczenia tropi i autora przyszpili :P

... no nie wiem, czy TO wci jest w temacie ;)

--
Data: 30.08.2010 - 14:11:33

[color=#FF0000]Cakiem nie w temacie. Wic koniec o cytatach. Mona kontynuowa w wtku o poszanowaniu praw wasnoci: http://www.konstancin.com/forum/read.php?3,62124 [/color]

--
Data: 30.08.2010 - 14:26:37

[quote=Ola]Aaaaa, i jeszcze co: zacytowae moje wyznanie pod adresem p.Cejrowskiego w sposb totalnie zaciemniajcy mj przekaz. [/quote]

Ola , na miy Bg a gdzie ja takiego cytatu uyem ? Wydaje mi sie e cytat na tym forum wyglda powinien jak ten powyej. Olu , bez urazy ale odnosz wraenie e nie pierwszy raz imputujesz co co nie miao miejsca.

--
Data: 30.08.2010 - 14:31:43

[quote Boruta][quote=Ola]Boruto, od linkw wol na forum wypowied; a Cejrowskiego uwielbiam[/quote]
[/quote]

ucie moje wyznanie - po mylniku napisaam, [u]za co konkretnie uwielbiam[/u]. Albowiem [u]NIE uwielbiam go caociowo[/u], totalnie i absolutnie, lecz wybirczo :)

Finito, Czorcie, bo oboje dostaniemy bana :D

--
Data: 30.08.2010 - 14:37:13

Ludzie, do rzeczy, takie sprawy na PW najlepiej.

--
Data: 31.08.2010 - 14:41:19

A zatem do rzeczy . Ale bez linka si nie obejdzie.

http://freeyourmind.salon24.pl/222894,ladowanie-w-lesie

Niedugo minie pi miesicy od katastrofy smoleskiej , czy cos sie rozjasnio ? Czy moze wprost przeciwnie ?

--
Autor: johny_ho (IP zapamiętane)
Data: 04.09.2010 - 00:15:43

http://niepoprawni.pl/blog/1792/wy-mandat-za-znicze-no-my-swiatelko-w-oknie

I co tu komentowac ? Moe wyrecz mnie ci , ktorzy w komentowaniu sa mistrzami !>

Mam zgod " Niepoprawnych " na zamieszczanie linkw z ich strony !!!

--
Data: 04.09.2010 - 16:54:25

[offtopic]
[quote johny_ho]Mam zgod " Niepoprawnych " na zamieszczanie linkw z ich strony !!![/quote]

Nastpny. Na umieszczanie linkw nie trzeba mie zgody. Trzeba mie na wklejanie materiaw.
[/offtopic]

--
Spokj za wszelka cene !
Data: 05.09.2010 - 01:28:49

Jake to wspaniale by obiektywnym . Sta z boku i si przyglda . Przyglda si z odlegoci na tyle bezpiecznej aby gwnem ochlapanym nie by. Miec wewnetrzne przekonanie i nie bierze si udziau w snuciu spiskowej teorii dziejw. Spokj , spokj za wszelka cene. To nic , e dwa razy dwa to okazuje si by pi ! e proste i zasadnicze pytania pozostaja bez odpowiedzi. Prawda !? A c to jest ? Liczy si spokj , spokj zaguszany wrzaskiem pijanych wychodzcych z "Przekski-Zakski" (a moe na odwrt) .
Wiara-niewiara ! Honor-niehonor! Spokj , spokj przede wszystkim. To nic e przodkowie niektrych z nas w grobie sie przewracaj na prezentacj takiej postawy. Przodkowie , ktrzy jake chwalebn miercia ginli. Spokj i cze ich pamici ! A dla nas spokj , spokj za wszelka cen. Nie krzycze , nie pyta , nie zastanawia si gono. Zachowa zimna krew w obliczu tragedii , olimpijski spokj , spokj za wszelka cen.
Ale zawsze dla rozadowania emocji moemy pokaza e jestesmy w imi obrony spokoju naszego gotowi, skopac i opluc tych ktrzy nam spokj zakcaja . I wtedy my tez pokazujemy , e umiemy byc niespokojni. Wtedy gdy walczymy o wiety nasz spokj.
Dlatego ja nie mogc zazna tego spokoju z powodw zgoa innych ni Ci ktrzy ten spokj nosza w sobie od urodzenia polecam ten zateria !

http://niepoprawni.pl/blog/2005/autor-filmiku-z-katastrofy-horrendalne-klamstwo-mediow

Tyle prostych , zasadniczych pyta nadal pozostaje bez odpowiedzi. Czy starczy zycia aby poznac odpowied ? I czy wtedy bd spokojniejszy ?

http://www.youtube.com/watch?v=-auMnscz9q4

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-09-05 01:30 przez Boruta.

--
Re: Spokj za wszelka cene !
Data: 05.09.2010 - 12:28:30

[offtopic]
Ja widz, e panowie Boruta i johny_ho s bardzo podobni. Podobnie myl, na podobne rzeczy zwracaj uwag, czytaj ten sam blog i providera maj tego samego. I par innych drobiazgw. Ja bym bardzo nie chcia, eby okazali si jedn osob z rozdwojeniem jani, bo wtedy oba nicki dostan bana.
[/offtopic]

--
Data: 05.09.2010 - 15:36:15

[quote Bartek][offtopic]
oba nicki dostan bana.
[/offtopic][/quote]

cd off: [color=#3300CC][i]jestem przeciw, uwaam takie groby za zamach na wolno sowa, wszak sie - to obszar wolny z definicji od wszelkich takich mobbingw. Czy to jest rozdwojenie czy nie jest - hu kiers, najwazniejsze, e obaj panowie znakomicie dogaduj si ze sob i ... i praktycznie coraz bardziej tylko ze sob. Oto mamy okazj obcowa z bastionem hiper-porozumienia - a to naprawde wielka rzadko w naszym skconym wiecie.[/i][/color]

--
Data: 05.09.2010 - 18:50:23

[offtopic]
[quote ola][quote Bartek][offtopic]
oba nicki dostan bana.
[/offtopic][/quote]

cd off: [color=#3300CC][i]jestem przeciw, uwaam takie groby za zamach na wolno sowa, wszak sie - to obszar wolny z definicji od wszelkich takich mobbingw. Czy to jest rozdwojenie czy nie jest - hu kiers(...)[/i][/color][/quote]

Olu, jeli obaj panowie s jedn i t sam osob, to jest to wbrew reguom. I ostrzeganie o tym, e ja uwaam, e kto amie reguy to nie jest mobbing i nastawanie na niczyj wolno. Mwi o moich podejrzeniach publicznie, aby zainteresowani mieli szans si broni i wykaza, e si myl, jeli faktycznie jest to dwch rnych uytkownikw.
[/offtopic]

--
Data: 05.09.2010 - 20:51:24

Oj dzao sie dzis w Konstancinie dziao :)

A i tu na forum ciekawie. To ja krociutko. Bronia si winni. Nie zamierzam !
Nie bede nikomu udowadnial , ze nie jestem wielbdem.
Ola mnie zaskoczya swym wstawiennictwem - mile. Cho uszczypna nie omieszkaa.
Najwazniejsze aby by wiety spokj. A z Bortut nie bdzie. Cdn.

--
Data: 05.09.2010 - 21:04:15

[quote Boruta]Bronia si winni. Nie zamierzam ![/quote]

Czyny nie sowa. Ja nie oczekuj, eby mnie zapewnia. Ale uczciwie jest powiedzie, e podejrzewam, nieprawda?

--
Autor: szturmowiec (IP zapamiętane)
Data: 05.09.2010 - 21:42:26

Ja te broni Johnnego Boruty. To nie jest karalne jeli posiada si dwie twarze. Nikomu z tego powodu wos z gowy jeszcze nie spad:)

--

Idź do strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 17

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.