Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
New Poland
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 22.09.2010 - 01:02:29

Film - m.in. o teoriach spiskowych :)

http://www.youtube.com/watch?v=OgCryl2Rocs

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Re: New Poland
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 23.09.2010 - 13:58:27

POLAND ! NOT PO-land !

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 02.10.2010 - 21:51:57

eby nie mnoy wtkw - film wywiad z prof. Andrzejem Zybertowiczem. Ju sam pocztek adnie podsumowuje dzieje prezydentury od 1989 roku:

1-szy prezydent TW Wolski
2-gi prezydent TW Bolek
3-ci prezydent TW Alek

http://www.youtube.com/watch?v=Gkka-yQnBh0

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 03.10.2010 - 21:02:10

Tworzymy spoeczestwo europejskie, a jednoczenie wspierane s lokalne ojczyzny - polityka europejska. To spoeczestwo europejskie jest tworem zbyt duym dla pojedyczego czowieka, eby mg speni jego oczekiwania. Organizuje si on wic w mniejsze spoecznoci (podobna analogia jest midzy, np. Polsk jako caym krajem, a dwiema rywalizujcymi wsiami - jestem Polakiem, ale jestem z Gwizdoek i nie lubi tych z Kopydowa). Nasze Gwizdoki "makro" to Polska na arenie europejskiej. Jeeli tego nie bdziemy kultywowa, to nikt tego za nas nie zrobi, a w Europie niestety liczy si interes poszczeglnych graczy/krajw - do ideau daleko.

Powiedzenie: 'Jestem Polakiem i jestem z tego dumny' nie musi by ilustracj szowinizmu i najonalizmu zagraajcemu innym jednostkom.

--
Data: 29.10.2010 - 02:25:43

Niniejszym stawiam tez ktra wysnu mj przyjaciel .

" A wic wychodzimy z Unii Europejskiej i wchodzimy w orbit neoimperialnej Rosji. Otwieramy ruch przygraniczny z Rosj, czyli amiemy ukad z Shengen o ktry Polska tak zabiegaa, i ktry wymaga od Polski wprowadzenia wielu regulacji prawnych i ktry umoliwia nam swobodne poruszanie si po Europie!

S K A N D A L !
MIEJMY NADZIEJ, E UNIA POWIE NIE! "

A serwuje nam to "nasz" minister !

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 07:40:16

z powyszych wypowiedzi pynie dla mnie taki wniosek: niepotrzebnie stara Unia otworzya si na nowe pastwa z obcym sobie (starej Unii) dziedzictwem totalitaryzmu sowieckiego (bo totalitaryzm duce czy fuerera by jednak inny).

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 08:50:51

Ju widz jak wychodzimy z Unii. A sycha ttent tego pdu.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 09:35:02

... a te kopyta to chyba nie s kopyta koni raczej ... :)

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 11:08:44

eeeeeeee tam, zaraz wychodzi ... Wcale nie o to chodzi, tylko o taki he he szantayk, troch szumu i pomachanie szabelk - bez planu B, bez wizji alternatywnych aliansw, bez analizy korzyci i strat ... Calkiem zwyczajna zagrywka nuworysza, ktrego przyjto do klubu wskutek nieposinych dla niego strategii

--
Data: 02.11.2010 - 17:27:44

http://urbas.blog.onet.pl/Rozbior,2,ID416351763,RS1,n

Polityka unijna

--
Data: 06.11.2010 - 02:02:41

AK da wietny materia pod rozwag . A w nim mamy te Oline alianse. One s jak ba z tysiaca i jeszcze (oby nie ostatniej) jednej nocy.

Ale oprcz basniowych aliansow jest jeszcze cakiem realne , rzeczywiste zagroenie . Oczu trzeba nie mie , by go nie dostrzega. W momencie gdy pisz tego posta , nie wiem jakie jest stanowisko Unii w sprawie podpisanego przez Tuskowy rzd kotraktu gazowego. Wiem natomiast , ze jest on podpisany i coby Unia nie powiedziaa Rusek nie ma zadnego obowiazku bra stanowiska Unii pod uwag.
Rusek Unii si nie boi , co udowodni embargiem na polskie miso. Unia straszya, owiadczenia jakie produkowaa , a Rusek i tak robi co chcial.

Czego jednak Rusek sie ba i boi.

http://www.wpolityce.pl/view/3553/_Dzis_ostatnim_zagrozeniem_dla_rosyjskich_wplywow_w_Polsce_jest_Jaroslaw_Kaczynski_.html

Zreszt Rusek , Tusek czy Komorusek - kakaja raznica ?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-11-06 02:05 przez Boruta.

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 06.11.2010 - 19:29:32

[quote]Zreszt Rusek , Tusek czy Komorusek - kakaja raznica ?[/quote]
moze taka, e ten pierwszy to co najwyej nasz prowadzcy wasne interesy ssiad a drugi to Premier demokratycznie ukonsytuowanego Rzdu RP a ostatni po demokratycznym wyborze wikszoci rodakw piastuje najwysze stanowisko w tym pastwie?
Dobrze by byo po prostu pewne wybory - nawet jak si z nimi nie zgadzamy uszanowa i y wasn mdroci...

--
Data: 07.11.2010 - 00:02:30

...y wasn mdroci , zamkn dzib , nie wychyla si , przyj do wiadomoci , morda w kube , nard to my i na kocu ruki pa szwam ! Smirno !
Artek , halo .... zyjemy jeszcze pki co w demokratycznym kraju.

Czy ja Tobie sugeruje aby swe mdroci zatrzyma dla siebie ? Dawaj je chopie na forumow tapet. No chyba e takich jak ja , Leki , Trener ,AK i Hammer skazujesz jedynie susznym wyrokiem na banicj wewntrzn ?

I jak juz nas skazaes to teraz nastapi szczcie , dobrobyt i oglnonarodowe uwielbienie dla wybracw Narodu. Tego Narodu , nieskazanego na nic.

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 07.11.2010 - 00:30:55

Boruto...osobicie nie lubie tego typu polemik gdzie jedna ze stron przyjmuje do siebie to co przyj chce...
wasna mdro polega wanie na tym, e swoje zdanie si ma...zwaszcza, e demokracj faktycznie mamy...
ja dojrzaem do dawno do tego, e polityk niezalenie jakiej opcji to zawsze polityk...a niektrzy na tym forum stawiaj jednych politykw nad drugimi prbujc udowadnia dodatkowo ich wito...
ja nikogo na nic nie skazuj...ja od zawsze powtarzam, e polityka na naszym gruncie nie ma racji bytu!
Dla mnie jest jedna Polska niezalenie, ktr Rzeczypospolit j bdziemy nazywali i tyle... A Nowej Polski, ktr ja bym chcia przez postawy niektrych obywateli (i please! nie bierz tego do siebie!), zwaszcza z ELYT jeszcze dugo nie bdziemy mieli...
21 listopada jest szansa by zacz zmienia nasz ma ojczyzn...i pki co proponuj si skupi na tym...

--
Data: 07.11.2010 - 00:41:35

Artek , nie jestem politykiem , lecz rezerwuj sobie prawo do poddawania ich ocenie . Moja jest taka Twoja moe byc inna . Nie powinno to stanowi powodu do tego abymy si mieli pozagryzac na wzajem. Ten wtek akurat , zaozony przez Trenera , nie jest powicony wyborom samorzadowym. Wic ja do niego nie przenosz spraw z wyborami zwizanymi. I wybacz , ale tak juz pozostanie .

W wielu innych miejscach daj wyraz swej postawy , nazwijm j lakalesow .
Niektrzy uwaaj , e w zbyt wielu miejscach . Wic , jakby nie bardzo si zgadzam z tym co napisae . W tym watku , polityka przez to wieksze "P" znajduje sie w sposb naturalny.

--
Data: 09.11.2010 - 18:55:30

[quote Artek_Bartek]... a ostatni po demokratycznym wyborze wikszoci rodakw piastuje najwysze stanowisko w tym pastwie?...[/quote]

tak nie dokoca. raczej wikszoci gosujcej. niby drobna rnica, ale w przekazie ile wiksza sia.

Jedno jest pewne, naley szanowa Prezydenta RP - sama funkcja obliguje

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.