Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Zabjstwo w siedzibie PiS w odzi
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 26.10.2010 - 20:57:48

Ryszard C by u Stefana N.
Nie grozi niczym , nie wygraa na wskutek czego pani dyrektor biura poselskiego , stracia gos na tydzie.
I nie ma w tym nic dziwnego , no bo jak to , taki straszny morderca a nawet nie postraszy.
Jaja jak berety. Ile jeszcze takich po-wskich konfabulacji przyjdzie nam wysucha ?

Ale tu na tym forum s tacy ktrzy te konfabulacj "yknli" . Na zdrowie !

Z ostatniej chwili !
Jak donosz z dzkiego magla , Ryszard C. przed wizyt u Stefka by w sklepie spoywczym . Kupi mleko i buk oraz spyta o kierownika sklepu. Tego na szczcie nie byo , bo jeszcze nie wrci z hurtowni,
Na pewno te osiem kulek przeznaczone byo dla niego a nie dla Stefka.
Jutro niemiosiernie wystraszona ekspedientka , ktrej mowa wrcia dopiero dzi , zamierza zoy stosowne doniesienie .

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-10-26 21:29 przez Boruta.

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 27.10.2010 - 19:12:07

jak to opatrzno nad ludmi czuwa :-)

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 10:20:25

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/tajemnice_laptopa_ryszarda_c_zabojca_chcial_zbudowac_bombe_166455.html

Rozumiem, e to te zmylone, mam si tym nie przejmowa? Wiadomo, wyciek z Wyborczej, to pewnie Rosjanie podyktowali, co naley napisa, tak samo, jak z Niesioowskim?

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 29.10.2010 - 10:52:24

""Gazeta Wyborcza" nie podaa, w jaki sposb dotara do informacji na temat zawartoci laptopa zabjcy."

Wedug mnie dobrze Bartku rozumiesz - zmylone. A w najlepszym przypadku szyte baaardzo grubymi nimi.

Ja czekam aby doszo do tego czego domaga si Ryszard C. , czyli przesuchania go w obecnoci dziennikarzy.
Czemu do tego nie moe doj ? Albo si chce spraw wyjani , albo si chce sprawie eb ukrci.
Dzi bardziej prawdopodobne jest to drugie. Mnie nie zaskoczy fakt , e Ryszard C. szaleniec , nagle popeni samobjstwo.

--
Data: 29.10.2010 - 10:57:21

[quote Boruta] Ja czekam aby doszo do tego czego domaga si Ryszard C. , czyli przesuchania go w obecnoci dziennikarzy.
Czemu do tego nie moe doj ? Albo si chce spraw wyjani , albo si chce sprawie eb ukrci.[/quote]

A od kiedy to ledztwo polega na robieniu konferencji z oskaronym? To jaka nowa praktyka? Lekiego moemy zapyta, on si na prawie zna, to powie.

A ty mi wska jakie dotychczasowe takie przypadki moe, e si z oskaronym robi konferencje, bo on tak chce? Bo dla mnie to ma by ledztwo, a nie medialny cyrk.

--
Data: 29.10.2010 - 11:27:53

Spokojnie , oczywicie , e gdyby kademu oskarzonemu organizowa konferencje prasow to byaby to lekka paranoja.
Ale moze biorc pod uwage wyjatkowo sprawy i dla dobra sprawy warto zrobi wyjatek nie ustanawiajc reguy ?
ledztwo prowadzone w taki sposb e GW podaje na bieco jego wyniki , to te ciekawa rzecz sama w sobie.

--
Data: 29.10.2010 - 11:59:45

[quote Boruta]Spokojnie , oczywicie , e gdyby kademu oskarzonemu organizowa konferencje prasow to byaby to lekka paranoja.
Ale moze biorc pod uwage wyjatkowo sprawy i dla dobra sprawy warto zrobi wyjatek nie ustanawiajc reguy ?
ledztwo prowadzone w taki sposb e GW podaje na bieco jego wyniki , to te ciekawa rzecz sama w sobie.[/quote]

Dziennikarze maj to do siebie, e lubi wypapla. Ja te tak mam. Osobicie dla mnie ciekawa jest kwestia - czy te informacje to prawda. Na razie nie zakadam apriorycznie i bez podstaw, e to zmylenie. Tak samo, jak nie wierz nadal w zamach w Smolesku.

Jeli to prawda, to co z tych informacji wynika.

Co chce powiedzie morderca, to zadanie do sprawdzenia dla ledczych. Oni s na tyle dobrymi specjalistami, e odsiej urojenia, celowe wypowiedzi i prawd. Tak sdz. Robienie z tego medialnego cyrku doprowadzi tylko do jeszcze wikszego szumu, eskalacji konfliktw i niepotrzebnego baaganu. Tak uwaam.

Bo co powie? Moe powiedzie "Tusk z telewizora kaza mi zabi" albo "Zabiem byle kogo, PiSu oddzia akurat by pod rk" - w tedy znw zacznie si burza bzdurnych oskare, pomwie, opluwania i caego tego hienowego taca.

Nie uwaasz? Co nie powie morderca, zawsze bdzie le. Zawsze, z ktrego punktu widzenia bdzie le.

Oczywicie, po zamkniciu ledztwa kto powie, e zostao le przeprowadzone, sfaszowane i w ogle trzeba je powtrzy. Ju dzi mog ci wskaza kandydatw do takich wypowiedzi :)

--
Data: 29.10.2010 - 14:14:10

[quote=Bartek]Dziennikarze maj to do siebie, e lubi wypapla.[/quote]

A niech paplaj . Mnie zadziwia i oburza sam fakt ze w tak wanym ledztwie s wycieki info. A e trafiaja akurat do GW , to tylko dziwny zbieg okolicznoci.

[quote]Co chce powiedzie morderca, to zadanie do sprawdzenia dla ledczych.[/quote]

Problem w tym e on odmawia konsekwentnie zezna. Gdyby byo inaczej ju bymy o tym wiedzieli. Bardzo prawdopodobne , e za chwil zacznie zeznawa , i zaraz po tym jak zezna caaalutk prawde , popeni samobjstwo. A tamy z przesucha (chyba to teraz standard?) zagin w niewyjanionych okolicznociach , i bdziemy musieli przyjc wersj zezna przedstawion przez ledczych.

Przesadzam ? Pewnie tak samo jak rodzina K.Olewnika .

Dzi jedno wiemy na pewno Ryszard C. w momencie zatrzymania krzycza , e nienawidzi PIS i e chcia zabi Kaczyskiego To zostao nagrane . O adnych innych politykach nie wspomina , o partich znienawidzonych innych te nie.

Pisa Leki o humbugach ?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-10-29 14:17 przez Boruta.

--
Data: 29.10.2010 - 14:36:22

Oczywicie, e pisa, ale wiesz jaka jest midzy nami rnica?

Ty apriorycznie zakadasz, e informacje z GW s sfaszowane. A ja chc poczeka, a kto ich prawdziwo zweryfikuje.

Ja tez nie wsz wszdzie spisku i dla mnie fakt, e akurat GW podaa te wiadomoci to nie jest dowd na to, e masoni steruj premierem. Nie prbuj si doszuka tutaj sensacji, bo wiesz co? Moe jej nie ma?

Moe jest tak, e te najwiksze media (np. TVN i GW) maj najwicej kasy, a co za tym idzie najlepszy personel operacyjny? Docieraj do ciebie takie opcje, czy yjesz w wiecie "byy dziadek z Wermahtu sprzedaje wiadomoci komunistom z masoskiej gazety"?

I jeeli morderca odmawia zezna - to jego prawo konstytucyjne. Ale nie moe szantaowa tekstem "powiem, ale dopiero na konferencji prasowej". Obejrzyj sobie "Urodzonych mordercw" - tam jest co nieco o mordercach i mediach.

--
Data: 29.10.2010 - 16:05:38

eby nie przedua tej "pogawdki".
W tej sprawie chciabym aby to Ty mia racj. W sprawie Ryszarda C. oczywiscie .
Bo GW i TVN nie s i nie bd raczej nidgy wiarygodnymi dostarczycielami info. Ale tego tematu nie rozwijajmy.
Z gry gotw jestem przyj do wiadomoci e dla Ciebie takimi nie s Rzepa ; GP; czy ND .

--
Autor: Leki (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 16:48:32

Do Bartka:

nie zakadasz, a potem wierzysz, e Kaczor zasun "prawdziwymi Polakami" ;-))

Ale tak na serio: nie wykluczam, e Ryszard C, pragn te zaatwi innych politykw, ale jak na razie z twardych dowodw s tylko:

- sam fakt zabjstwa,

- okrzyki Ryszarda C. z chwili zatrzymania.

Wszystko inne jak na razie traktuj sceptycznie jako informacje niepotwierdzone. GW i TVN podaway jako pewnik (sprawdzon i wiarygodn informacj) o wizycie Ryszarda C. w biurze u Stefana Niesioowskiego - okazao si to zwyk blag. Min. Miller wskazywa, e Ryszard C, chcia te zabi Leszka Millera - ale skd to wiadomo, jest bardzo niejasne, skoro sam Ryszard C. odmawia skadania zezna.

Teraz jest info o laptopie, ktre wyglda nieco powaniej - jednak w wietle poprzednich "przeciekw" jestem bardzo sceptyczny. Laptop jest w posiadaniu prokuratury (tak zakadam), ktra jak rozumiem pucia ten przeciek, zadziwiajco wygodny dla tezy lansowanej nieco na si przez rzdzc ekip.

A propos rnych przeciekw i tego typu informacji: pamitasz moe synne "tak lduj debeciaki..." z GW - te "Gazeta dotara", a potem okazao si, e opublikowane stenogramy absolutnie czego takiego nie zawieraj...

Ergo: na razie jestem sceptyczny, ale nie wykluczam potwierdzenia rewelacji GW. Dowiadczenie uczy mnie, e w kadej sprawie, gdzie chodzi o PiS lub Kaczyskiego, wiarygodno tego medium jest znaczco ograniczona.
Dzie po zdementowaniu informacji o "prawdziwych Polakach", redakcja GW beztrosko puszcza tekst Woka "Id prawdziwi Polacy" (czy jako tak), tj. beztreciowy bekot zawierajcy spis lkw i nerwic red. Woka nt. Kaczyskiego. nie wierz, e nie jest to wiadoma manipulacja...

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 16:59:25

Cytat:
Bo GW i TVN nie s i nie bd raczej nidgy wiarygodnymi dostarczycielami info. Ale tego tematu nie rozwijajmy.Ale tego tematu nie rozwijajmy.
Z gry gotw jestem przyj do wiadomoci e dla Ciebie takimi [u]nie s Rzepa ; GP; czy ND[/u]
[b]
Potwierdzam, e i dla mnie nie s, szczeglnie GP i ND ... i "Dziennik Telewizyjny" w TVP. Do wczoraj ....[/b]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-10-29 17:05 przez BB.

--
Data: 29.10.2010 - 17:32:02

A od wczoraj ...?

--
Autor: idiota (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 17:58:51

Zaczo to si tak, e pewien niezrwnowaony psychicznie czowiek, chory na raka, postanowi zyska przed mierci herostratejsk saw zabijajc polityka, lub, jak wynika z materiaw znalezionych na jego laptopie - nawet 20 politykw. Skoczyo si na zabjstwie mocno przypadkowej osoby w biurze partyjnym.

W tym momencie caa rzesza polskich politykw dojrzaa w tym incydencie wielk szans: przecie ja te byem na tej licie, ja te byem namierzany przez Ryszarda C., te jestem mczennikiem za spraw narodow i ofiar nagonki medialnej. Za moje cierpienia i naraanie ycia - wybierzcie mnie ponownie, bo mam w tym kraju jeszcze duo do nachap... przepraszam, do zrobienia. I tak oto zaczli zgasza si kolejne potencjalne ofiary owego "gronego terrorysty". To nic, e z niego aden Ted Kaczynski, e wpad bez sensu ju przy pierwszej strzelaninie - wane, czyja to niewidzialna rka kierowaa zabjc. Dulce et decorum est pro patria mori, szczeglnie - gdy zabjc kieruj Wielcy Antagonici grajcy gwne role w Narodowej Tragedii (Patne Pachoki Putina), a sam zamach jest czysto wirtualny.

W tej sytuacji ja rwnie przyznaj si do tego, e byem na licie Ryszarda C. i e sta pod moim zakadem pracy w ubieg rod, kiedy pieszyem si na zebranie. Nie rozpozna mnie tylko dlatego, e miaem na sobie kostium niedwiedzia polarnego. Tak oto sprytem i szczciem uniknem niechybnej mczeskiej mierci za Spraw.

--
Data: 30.10.2010 - 00:02:53

A prawda jest tylko jedna . Rysiek kiedy nie zasta Stefka w jego biurze , poszed go poszuka w biurze PIS-u , kiedy o dziwo i tu go nie zasta , pomysla sobie :-
- a co tak po prznicy po odzi lata bd , zastrzel sobie kogo w zastpstwie Stefka , a wszystko zwal na Kaczora.
Jak pomysla , tak i zrobi.

--
Data: 30.10.2010 - 11:30:20

[quote Bartek]
Dziennikarze maj to do siebie, e lubi wypapla. Ja te tak mam. Osobicie dla mnie ciekawa jest kwestia - czy te informacje to prawda. Na razie nie zakadam apriorycznie i bez podstaw, e to zmylenie. [/quote]

Przepraszam, e zapytam: a co Bartku zakadasz apriorycznie majc podstawy?

Czy podanie informacji bez podania wiarygodnych jej rde, to nie jest jaka tam podstawa do krytycznego podejcia do takich rewelacji?

Z takich to powodw na ten przykad wikipedia nie jest uznawana za RDO akademickie, przynajmniej na mojej byej uczelni UW. Pozdrawiam

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 11:51:43

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Trzy-nazwiska-na-liscie-lodzkiego-mordercy,wid,12809250,wiadomosc_prasa.html

"Jarosaw Kaczyski, Zbigniew Ziobro i Jacek Kurski - nazwiska tych politykw byy na "owiadczeniu" znalezionym przy zabjcy dzkiego dziaacza PiS"

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Data: 30.10.2010 - 13:45:58

[quote AK]Przepraszam, e zapytam: a co Bartku zakadasz apriorycznie majc podstawy? [/quote]

Jak s podstawy, to znaczy, e ju s dane i nie musz robi zaoe.

[offtopic]
[quote AK]Z takich to powodw na ten przykad wikipedia nie jest uznawana za RDO akademickie, przynajmniej na mojej byej uczelni UW. Pozdrawiam[/quote]

Bo i rdem nie jest i nigdy nie bdzie. Nie taka zreszt jej rola. Std taki nacisk na uzupenianie tekstw w Wiki odnonikami do rde wanie.
[/offtopic]

--
Data: 30.10.2010 - 21:09:50

[quote BB]Cytat:
Bo GW i TVN nie s i nie bd raczej nidgy wiarygodnymi dostarczycielami info. Ale tego tematu nie rozwijajmy.Ale tego tematu nie rozwijajmy.
Z gry gotw jestem przyj do wiadomoci e dla Ciebie takimi [u]nie s Rzepa ; GP; czy ND[/u]
[b]
Potwierdzam, e i dla mnie nie s, szczeglnie GP i ND ... i "Dziennik Telewizyjny" w TVP. Do wczoraj ....[/b][/quote]

ale zasun, tu mnie wryo...

zrozumiaem,e kluczem do uzyskania wiarygdnoci w Twoich oczach jest po prostu... brak krytycyzmu wobec rzdzcej ekipy tj.usunicie dziennikarzy,ktrym taki krytycyzm si przypisuje

musz przyzna, e mamy fundamentalnie inne pogldy na rol mediw w demokracji oraz kwesti pluralizmu...

ten "Dziennik Telewizyjny" to chyba freudowska pomyka, ten program nazywa si teraz "Wiadomoci", chocia mam pewne podejrzenia, e moe si teraz upodabnia do "Dziennika Telewizyjnego" jeeli chodzi o stopie krytycyzmu i kontroli wobec rzdzcych

--
merytorycznie
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 30.10.2010 - 21:20:53

[quote Leki] (...) ten "Dziennik Telewizyjny" to chyba freudowska pomyka, ten program nazywa si teraz "Wiadomoci (...) [/quote]

... freudowska ..?? chyba wg jakich skrconych "Wypisw" :P To juz bardziej "frojdowski" jest sam wybr tematw najliczniej tu dyskutowanych

--
Data: 30.10.2010 - 23:30:55

[quote Bartek][quote AK]Przepraszam, e zapytam: a co Bartku zakadasz apriorycznie majc podstawy? [/quote]

Jak s podstawy, to znaczy, e ju s dane i nie musz robi zaoe.

[/quote]

i nie wane skd s te dane?

--
Data: 30.10.2010 - 23:36:55

rewelacje GW, w tym przypadku, podobne s do informacji podawanych przez wikipedi (tu, wiarygodno informacji), chocia jednak nie do koca - Wiki ma tu przewag - podaje czasami rda swoich danych

--
Data: 31.10.2010 - 00:21:36

[quote=Bartek]Jak s podstawy, to znaczy, e ju s dane i nie musz robi zaoe.[/quote]

Podstawy - szalenie pojemny termin.

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 02.11.2010 - 10:25:56

[quote Leki][quote BB]Cytat:
[b]
Potwierdzam, e i dla mnie nie s, szczeglnie GP i ND ... i "Dziennik Telewizyjny" w TVP. Do wczoraj ....[/b][/quote]
/-/
musz przyzna, e mamy fundamentalnie inne pogldy na rol mediw w demokracji oraz kwesti pluralizmu...
ten "Dziennik Telewizyjny" to chyba freudowska pomyka, ten program nazywa si teraz "Wiadomoci", chocia mam pewne podejrzenia, e moe si teraz upodabnia do "Dziennika Telewizyjnego" jeeli chodzi o stopie krytycyzmu i kontroli wobec rzdzcych[/quote]
Nu szto - tionkuju aluzju Ty nie ponia ... ;) jak ju wrcisz z wypoczynku, z umysem zdystansowanym, przeczytaj jeszcze raz :)

--
Data: 02.11.2010 - 19:17:18

kak aluzija tionkaja, tagda ja i nie ponia...

chyba czas emigrowa... choby do Warszawy ;-))

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 03.11.2010 - 07:24:23

[[url=http://blog.rp.pl/feusette/2010/11/02/wilk-babcia-i-osiol/]Komentarz w Rzeczpospolitej - Krzysztof Feusette[/url] ]

--
Data: 04.11.2010 - 00:50:44

Jednak wilk (Niesio) konfabulowa.
Wedug mnie wilka trzeba zaprowadzi na dodatkowe szczepienie przeciw wscieklinie.

Jednak myl , e warto pochwali publicznoc za wyrozumiao dla wilka. Chocia ta wyrozumiao kcia si ze zdrowym rozsdkiem.
No ale czasem bywa tak , e rozsdek jest niezdrowy !

http://wpolityce.pl/view/3487/Mielismy_racje__To_sie_nie_kleilo_od_poczatku__Ryszard_C__nie_byl_w_biurze_Niesiolowskiego_.html

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2010-11-04 00:51 przez Boruta.

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.