Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Ile za Tolę ?
Autor: Soltys Skolimowa (IP zapamiętane)
Data: 05.06.2011 - 10:04:28

Nie znam przepisów prawnych. Zastanawiam się ile może dostać kibic Wisły Płock za "Tolę"?
W czerwcu 1976 sześciu pracowników z Radomia dostało po 3 lata za wywrócenie lokomotywy (Waga takowej około 60 ton) Mieli ich potem wysłać jako sztangistów na olimpiadę w Moskwie.
W latach 1939 - 45 za malowanie na ścianie kotwicy "PW" niemiecki okupant dawał karę śmierci przez rozstrzelanie. ( Tylko wtedy granatowy policjant nie wszczynał dochodzenia :( )

Mam nadzieję w demokratycznej polsce kara wymierzona przez okupanta nie badzie tak surowa. Bo jeśli by skazywać na więzienie wszystkich którzy uważają tak samo jak kibic Wisły Płock. To trzeba by zamknąć w tym kraju jakieś 5 milionów.
W razie czego to rezerwuje sobie prycze przy oknie :D

Trzymam kciuki za Wiślaka chociaż na co dzień kibicuje Skrze :)
Sołtys

--
Re: Ile za Tolę ?
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 05.06.2011 - 15:46:03

A o co chodzi, bo ja czytam tylko branżowe serwisy?

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 05.06.2011 - 21:15:56

kibice wwiesili transparent z haslem Tola ma Donalda a Donald Tole (lub na odwrot) i zostali aresztowani za obraze organu.

--
Autor: Obserwator2 (IP zapamiętane)
Data: 05.06.2011 - 21:31:23

Na transparencie było " Tola ma Donalda a Donald ma Tole "

--
Data: 05.06.2011 - 22:12:05

To nie za obrazę, tylko niewiedzę pewnie, wszyscy wiedzą, że Tola miała Bolka i Lolka (skądinąd też postacie znane w polityce).

--
Autor: Soltys Skolimowa (IP zapamiętane)
Data: 06.06.2011 - 09:09:21

[quote=To nie za obrazę, tylko niewiedzę pewnie][/quote]
To znaczy że oglądanie Bolka i Lolka jest prawnie ściganym obowiązkiem ?
Czy przyjaźń między Donaldem a Tolą obraża Naród,nasz rząd umiłowany, albo też i parlament? (Moja wnuczka wpadnie w depresję, jak po Teletubisiach).
Chyba policja ma wolne moce przerobowe :)
Polaków nie tak łatwo zastraszyć. Ponad 100 lat zaborów plus kilkadziesiąt lat komuny zrobiły swoje. W naszym kraju często nie było co żreć, ale poszczekać zawsze mogliśmy. Jak obrażano byłego prezydenta nikt nie interweniował. (Nawet Radek Sikorski się śmiał) :(
Dziwny jest ten kraj.

PS Czy ktoś wie jaka kara może czekać Wiślaka? Bo to co się z czym kojarzy naszym Policjantom to ich sprawa.
Według władz Wisły Płock to nie oni zgłaszali popełnienie przestępstwa, polegającego na obrazie Bolka i Lolka :)

--
Autor: AK (IP zapamiętane)
Data: 06.06.2011 - 18:33:21

Przypomnijcie, kto grzmiał, że inny wprowadza państwo policyjne?

teraz jest lepiej, uczciwie inwigilujemy dzinnikarzy, kazemy "Tolków" i "Matołów" - mamy wolność złotą hehehehehehehe

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-06-06 22:39 przez AK.

--
Data: 06.06.2011 - 19:18:32

Nie każ przypominać, tylko sam wskaż palcem ;)

Dla mnie farsa, więc chcę zobaczyć, jak to się skończy. I wtedy się będę zastanawiał. Na razie - nie rokuje...

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 07.06.2011 - 21:45:57

a może należy mieć własne zdanie ,a nie po zastanowieniu mięć jedynie słuszne zdanie ,póki co ja mam zdanie jak AK -bez rokowania

--
Data: 07.06.2011 - 22:16:19

Ty masz zdanie AK bez rokowania, a ja wolę się zastanowić i mieć własne.

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.