Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: (PIT) SSIAD - SSIADOWI - bank wzajemnych przysug
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 08.06.2010 - 14:33:52

Ponawiam informacj:

co dzie, ok. 8 jed z Grapy do Warszawy, (jeden przystanek od metra Wilanowska), mam zwykle 2 wolne miejsca (jedno prawie zawsze).

Chtni na PW.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: SSIAD - SSIADOWI - bank wzajemnych przysug
Autor: Kill Bill (IP zapamiętane)
Data: 13.06.2010 - 17:17:13

jeeli mona by to chtnie bym si zabra w poniedziaek, ewentualnie wtorek jeeli mog prosi o tel. kontaktowy

pozdrawiam
waldemar kopyt

--
Re: SSIAD - SSIADOWI - bank wzajemnych przysug
Autor: Sebastian (IP zapamiętane)
Data: 22.07.2010 - 13:53:42

Podobnie jak wyej, codziennie jed samochodem z Mirkowa do Piaseczna w godzinach rannych tzn, wyjedam 7:30, 8:30 lub 9:30 zalenie od zmiany w pracy.
Zawsze mona si dogada.

Kontakt: camel17@op.pl

--
Re: SĄSIAD - SĄSIADOWI - bank wzajemnych przysług
Autor: Zelazna Lejdi (IP zapamiętane)
Data: 21.01.2011 - 09:11:58

a ja się chciałam zapytać czy któs ma jakiegoś dobrego, sprawdzonego, nie naciagacza, ale fachowca od naprawy lodowek? Magda

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 21.01.2011 - 17:42:41

Cześć Żelazna,
Korzystałem onegdaj z pana od naprawy "wszystkiego", jego telefon 694920561 (nazwiska nie pamiętam). Mieszka niedaleko Ciebie ... :)

--
Autor: Maja 323 (IP zapamiętane)
Data: 28.03.2011 - 08:44:11

Witam Wszystkich

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na tego typu ogłoszenie,ale jestem tutaj nowa
Wiec proszę o wyrozumiałość
Poszukuje telewizora,może ma ktos na zbyciu do oddania, stary działający,nie potrzebny lub do sprzedania za niewielką sumę telewizor ?
Z góry Dziekuję

Maja

--
Autor: Benita (IP zapamiętane)
Data: 28.03.2011 - 09:24:08

czesć, trzeba by sprawdzić czy działa ( rok temu był dobry ale stoi nieużywany). jest do zabrania.

--
Autor: Maja 323 (IP zapamiętane)
Data: 28.03.2011 - 09:57:50

[quote Benita]czesć, trzeba by sprawdzić czy działa ( rok temu był dobry ale stoi nieużywany). jest do zabrania.[/quote]

dziekuje bardzo za odpowiedz, nie ma problemu sprawdze, tylko prosze napisz kiedy i skad mogla bym go zabrac i za ile :)

--
Autor: Zelazna Lejdi (IP zapamiętane)
Data: 20.04.2011 - 15:26:21

a może ktoś z Państwa ma stare, w sensie nieużywane meble do ogrodu, z naciskiem na stolik do oddania. Chetnie przytule, bo mi oststnio ukradli :(

--
Autor: lamsen (IP zapamiętane)
Data: 11.07.2011 - 14:44:50

zazwyczaj jezdze do wwy centrum w dni powszednie. startuje z lipowej ok. 8 rano w k-j, moge zabrac spokojnie 2-3 osoby. kontakt gg 3927032

--
Autor: Monik (IP zapamiętane)
Data: 14.07.2011 - 14:54:46

A ja myślę o tym , aby zorganizować coś na kształt wyprzedaży "garażowej" :).
Głównie ubranka dziecięce od 2-8lat, ale też trochę innych rzeczy -np fotelik rowerowy,zabawki,stary mały telewizor...Za niewielkie pieniążki.Nie wiem tylko, czy ktoś byłby chętny..?
Całą sobotę i niedzielę (po wcześniejszym umówieniu się mailowo) zapraszam.
merlin_ka@o2.pl

--
Autor: Mario (IP zapamiętane)
Data: 20.07.2011 - 18:03:20

Słuchajcie mam do Was takie pytanie. Otóż w mojej miejscowości mieszka dwóch starszych skłóconych ze sobą braci w wieku powyżej 70 lat. Panowie Ci mają niby rodzinę, ale mieszkającą gdzie indziej i rzadko odwiedzającą ich ze względu również na skłócenie itp. Problemem o którym tutaj piszę jest sprawa warunków w jakich Ci Panowie mieszkają. Otóż jeden mieszka w jeszcze ledwo stojącej części domu, ale już z zawalonym dachem, zaś drugi przeniósł się do małej komórki, gdzie nawet okna nie ma porządnego. Panowie Ci są niezaradni i nic nie robią z tym domem, który jest praktycznie ruiną budowlaną. Aczkolwiek pytani o to dlaczego mieszkają w takich warunkach obracają wszystko w żart. Chciałbym zapytać czy wiecie może gdzie tę sprawę zgłosić? Oni sami tego nie zrobią, a ja jako sąsiad chciałbym to ruszyć w końcu, bo nikt się nie kwapi z pozostałych sąsiadów. Myślałem o OPS-ie Konstancińskim, by tam uderzyć, ale nie wiem czy to cokolwiek by dało gdyż Ci Panowie nie są jakoś wybitnie biedni, czy coś takiego.Wiem, że jeden z nich dostaje emeryturę i to około 1500 zł, więc dla niego samego wystarcza, zaś drugi ma chyba rentę, a zatem nie wiem czy pomoc społeczna to dobre miejsce do zgłoszenia problemu? A jak nie tam to gdzie??

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 20.07.2011 - 19:35:09

Może do SM, zeby ktoś z nimi grzecznie ale stanowczo porozmawiał. Nie żeby ich wypędzać ze swoich domów, ale żeby Straznik zapytał czy czegoś nie potrzebują i uświadomił ze stanowią zagrożenia sami dla siebie, bo może się im zwalić dach lub zamarzną.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 21.07.2011 - 08:15:36

OPS wcale nie jest wyłącznie dla niezamożnych - to kryterium działa [u]tylko[/u] w przypadku świadczeń pieniężnych, a w tym przypadku nie chodzi o pieniądze, lecz o interwencję

--

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.