Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5
Re: Gastronomia konstanciska ......
Autor: malini (IP zapamiętane)
Data: 16.08.2010 - 09:52:26

Dziki za informacje! Dziki Wam, zjadam z mulkiem pyszny obiad.
BAAAAARDZO polecamy Grub Ryb. To maciupka knajpka na 4 stoliki i jedn sof w podwrku przy domu wacicieli. Kcik ten jest zadaszony, fajnie urzdzony, na cianach artystyczne zdjcia, w tle leci dobra muza (np. Cesaria Evora). atwo trafi, bo jest przy samym rondzie w Konstancinie. Knajpk prowadzi urocza, moda para. Pan jest, jak mi si wydaje, kucharzem, a Pani podaje. Przy okazji - wszystkiego najlepszego na nowej drodze, podobno wanie wzili lub.
Wracajc do tematu. Menu jest dosownie kilkupotrawowe, ale codziennie jest co innego, a wicej potraw podobno daj w weekendy. Jedzenie jest pyszne i niedrogie. Zapacilimy niecae 40 z. za 2 zestawy-zupki i drugie dania plus picie. Picie i potrawy podawane s na poziomie wykwintnej restauracji. Zwyka fanta inaczej smakuje w zmroonej szklance, ozdobionej plastrem cytrusa. Nie musz mwi, e naczynia s sterylnie czyste. Mimo maej liczby potraw danego dnia, kady powinien znale co dla siebie. Jest np. do wyboru co z kuchni "jak u mamy", lub woskie danie czy wakacyjny klimacik typu pstrg podawany z grzankami itd, a dla mniej godnego co mniejszego jak np. naleniki. Niedawno zacignam znajomych do pobliskiej Koomyji i byam za - przesadnie drogo, mao i niedopieczone (poza zestawem dla godnych kozakw, ktry nam si trafi i by super, pstrgi byy surowe). Po obiedzie w Grubej Rybie, ju wiem, gdzie bdziemy jadali. Trzymamy kciuki za koncesj na alkohol i liczymy na zwikszenie iloci miejsc.

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 19.08.2010 - 18:02:28

jako e podpadem lubnej :D

musiaem si posili na miecie. Jako e zachcali forumowicze poczapaem do Grubej Ryby. Co prawda do mojego menu - diety :D niewiele spraw pasowao idealnie ale pysznie byo. Przytuliem zupk brokuow oraz makaronik brzowy z kurakiem i warzywkami na ciepo. Do tego niegazowana wda i dwie dychy rachunek.

W sumie byo przepysznie, cho to miejsce optymizmem nie napaja :D ale wrc. Obsuga bardzo si stara.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 22.08.2010 - 12:09:16

ssiedzi bardzo chwal "Chiczyka koo umigu" (dania pyszne i olbrzymie, za 3 dychy najady sie 2 dorose osoby)

--
Autor: robercik (IP zapamiętane)
Data: 25.08.2010 - 22:32:36

A czy kto by w starowieckiej?? ja byem kiedy i tak sobie byo ale sa dobrzy cenowo ktos by ostatnio? bo ja ostatnio mao jadem na knc

--
Autor: Baca (IP zapamiętane)
Data: 26.08.2010 - 00:31:39

[quote robercik]A czy kto by w starowieckiej?? ja byem kiedy i tak sobie byo ale sa dobrzy cenowo ktos by ostatnio? bo ja ostatnio mao jadem na knc[/quote]
Bardzo dobra i smakowo i obsugowo i cenowo.

eni si kelner
Po lubie znajomi pytaj jak ona
m odpowiada:
Znakomiota polecam......:)

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 29.10.2010 - 20:59:56

A ja byem dzisiaj w Papieroooofce (jako tak :D) na piterku w Starej Papierni.

Jadem pyszn tart z niewiemczym a maonka pysznego rogalika. I kawka bya smakowita... Polecam :)

--
Autor: beret (IP zapamiętane)
Data: 09.11.2010 - 10:26:04

Wracajc do plotek ploteczek z Konstanciskiej gastronomii to Koomyja do Starowieckiej si wprowadza a w Grubej Rybie ju za par dni bdzie mona w ciepeku zje pyszny obiadek...nie wiem nic jeszcze o piwku czy bdzie. Dopytam i napisz.

--
Autor: Zelazna Lejdi (IP zapamiętane)
Data: 09.11.2010 - 11:48:27

oj to pisz, bardziej o Grubej Rybie ni o Koomyi, ale czekam na informacje

--
Re: Gastronomia konstanci�ska ......
Data: 18.11.2010 - 22:42:51

Ja byłem wczoraj w grubej na makaronie i na ostro jest kozacki za 21 zeta i jest taki albo i lepszy jak w pomidoro w srodku lepiej jak na ogrodzie podniesli standard i trzymam kciuki, tam cały skład tych ludzi z grubej jest niezly
ale czekam na kolomyje jak sie otworzy

--
Re: Gastronomia konstancińska ......
Data: 19.11.2010 - 19:32:04

Ta pasta na ostro ...masakra)) kozak!!! a ekipa Grubej- to spoko skład:-)

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 19.11.2010 - 19:58:32

Wygląda jak powtórka z trollo-reklam Piramidy...

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Data: 19.11.2010 - 21:55:51

ale kto co wygląda? Bo nie bardzo jestem w temacie...

--
Data: 22.11.2010 - 19:18:55

kołomyja od środy podobno w czwartek sie wybiore i zjem cos ciekawy jestem...

--
Data: 22.11.2010 - 19:35:52

Ja testowałem Sushi Zume i mogę spokojnie polecić. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry. W dodatku "na wynos" przygotowywany jest bardzo szybko.

--
Autor: Anonim (IP zapamiętane)
Data: 22.11.2010 - 23:40:42

Do Kołmyjki pójde w środę. Będę cały czas ich wspierał (moralnie) aby się jak najszybciej odbudowali w dawnym miejscu.

Sushi Zume - kiepski wystrój , jak na lokal w takim miejscu. Reszta o kijek :)

--
Data: 23.11.2010 - 08:49:12

Wiesz, mi wystrój akurat "nie robi" bo zawsze biorę na wynos.

--
Data: 25.11.2010 - 09:35:41

No i był ktoś wczoraj w Kołomyi?Dajcie znać co i jak.

--
Autor: pionek AGORY (IP zapamiętane)
Data: 02.03.2011 - 09:53:17

czy był już ktoś w tej nowej knajpie (pizzeri?) usytuowanej na parterze nowego bloku na rogu Bielawskiej i Ogrodowej? jakies opinie?

--
Autor: Mixiorek (IP zapamiętane)
Data: 02.03.2011 - 11:39:54

[quote pionek AGORY]czy był już ktoś w tej nowej knajpie (pizzeri?) usytuowanej na parterze nowego bloku na rogu Bielawskiej i Ogrodowej? jakies opinie?[/quote]

Byłem, jadłem pizzę. W normie, nie powaliło mnie ani nie zraziło. Ciasto ok, daleko do mojego ideału ale u nas nie za bardzo można przebierać. Wypróbować zawsze trzeba by wyrobić sobie zdanie.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-03-02 11:40 przez Mixiorek.

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 02.03.2011 - 12:04:35

Ja tam prowadzę bojkot ekonomiczny tej knajpy to może zniknie :)

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 02.03.2011 - 18:16:25

Moim zdaniem słabo. Zamówiłem tam raz pizzę - pół na pół (jedna połowa z tańszej, a druga z droższej pizzy). Nie dopytałem o cenę, ale gdy przyszło do płacenia, to okazało się, że płacę za całość tyle, ile wynosi cena tej droższej pizzy. Wydało mi się to niezbyt fajne, a kiedy spytałem dlaczego tak jest, to dostałem odpowiedź "bo tak jest".
Pizza była ogromna - i to był jej jedyny niezaprzeczalny atut. Ciasto ok, ale bez rewelacji. Najgorsze było to - i to już jest totalny minus - że na tym ogromnym cieście była minimalna ilość składników. Po prostu plaża. Dostałem zatem wielgachny ciepły placek, w zasadzie bez dodatków.
W starej skali szkolnej, dałbym 3 z minusem.

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 04.03.2011 - 01:43:35

No to jesteśmy w Europie :) -
w "eleganckiej "restauracji we Francji serwującej pizzę otrzymałam duuży placek podsuszany dla 4 osób na tym 2 mule , 1 krewetka i kawałeczek anchois , pomidorki wyparowały w piecu chyba .

--
Re: Gastronomia konstanci�ska ......
Autor: BożenaManowska-Każmierczyk (IP zapamiętane)
Data: 06.03.2011 - 20:40:14

W pełni się zgadzam ,też bardzo się zawiodłam tym miejscem,oczekiwałam lepszej obsługi i oczywiście bardziej smacznego jedzenia

--
Autor: kubbba (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 23:37:22

Przecież ostrzegają - największa pizza w mieście - a nie najlepsza ;)

--
Autor: kaizensushi.pl (IP zapamiętane)
Data: 08.04.2011 - 00:33:27

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowopowstałej restauracji japońskiej, mieszczącej się w Galerii Bielawska. W naszym menu odnajdą się nie tylko miłośnicy sushi. Do zaoferowania mamy także cały wachlarz dań kuchni ciepłej. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem, które przez wiele lat zdobywaliśmy w najlepszych restauracjach w Warszawie.
Zapraszamy od 16 kwietnia.
Znajdziecie nas przy ul. Bielawskiej róg Świetlicowej.
Oczywistym jest fakt, że dostawa jest bezpłatna .
Zamówienia 22 111 00 12.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-04-10 01:05 przez kaizensushi.pl.

--
Autor: KermotheKing (IP zapamiętane)
Data: 21.04.2011 - 12:35:54

Wczoraj miałem nieprzyjemność zamówić tą wielką pizzę w Biesiadowo, raz, że na pizzę czekało się ponad godzinę (w innych lokalach informują, że trzeba będzie dłużej poczekać i wtedy jest jeszcze prawo zrezygnować) to ser strasznie się maślił, ciasto było ewidentnie mrożone i opadło automatycznie, sosy dawane w gratisie były uwaga uwaga... ZAMROŻONE NA KOŚĆ! Jedynie w pomidorowym dało się coś maczać! Nie wspomnę już o braku jakichkolwiek przypraw i bardzo skąpo ze składnikami. Zdecydowanie nie polecam, wczoraj wieczorem bardzo się zawiodłem.

--
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 21.04.2011 - 12:37:24

Czyli - chyli się ku upadkowi.

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 21.04.2011 - 12:46:29

na razie sporo ludzi na co dzien sie tam przewija. Ale z tego co wiem to jeszcze nie jest zyskowne. Ale wlasciciele chyba zdawali sobie sprawe, ze poczatki beda trudne.

Ale jak sami pracuja na kiepska marke to ich problem. Ja tam po nich plakac nie bede.

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 28.04.2011 - 18:23:57

[quote kaizensushi.pl]Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowopowstałej restauracji japońskiej, mieszczącej się w Galerii Bielawska. W naszym menu odnajdą się nie tylko miłośnicy sushi. /-/[/quote]
No to wczoraj wziełem starą i poszłem ... ;)

Wystrój mi się podoba, stosowny do charakteru lokalu, skromny, ale w dobrym guście i gatunku. Sympatyczni młodzi ludzie przygotowywujący i obsługujący.
Zjedliśmy:
- zupkę z krewetkami (2 krewetki) 22 zł
- zupkę wontan (2 pierożki) 18 zł
Zupki smaczne, dobrze przyprawione, wydawało się, że świeżo przygotowywane.
- zestaw sushi o nazwie "ronin" (!) 18 sztuk różnistych, 68 zł.
Smakowo/optycznie - standard raczej, smakowało nam.
Całkowity czas oczekiwania i konsumpcji (powolnej i "dostojnej") - ok. 60 min.
Wydaje się, że ceny nieco zbyt wysokie ... w Zumi (nie mówiąc o innych sieciówkach) niższe chyba nieco (piszę chyba - trzeba by porównywać konkretne, takie same dania/zestawy przecież).
Ale - IMO - warto. Polecam.
Miły nastrój, mimo wieczornej pory i braku alkoholu (;)) (mają mieć, ale nie wiadomo kiedy) spory ruch.

--
Data: 07.07.2011 - 18:54:45

No chyba nikt nic nie jada ostatnio na Konstancinie. ja ostatnio jadłem kebaba w nowej piramidzie k. parku nawet nawet a wy?

--

Idź do strony: <--12345-->
Bieżąca strona: 4 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.