Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5
Re: Gastronomia konstancińska ......
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 07.07.2011 - 19:07:21

A to jest "piramida"?

Tamci mieli wyjątkowo nieudolny PR, który wyjątkowo brzydko spamował to forum i strasznie ich za to nie lubiłem.

Natomiast miejsce fajne - widać, że nowy właściciel trochę przy nim robi. Żarcie takie jak było.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: Pilzner (IP zapamiętane)
Data: 08.07.2011 - 09:56:50

[quote Bartek]A to jest "piramida"?

Tamci mieli wyjątkowo nieudolny PR, który wyjątkowo brzydko spamował to forum i strasznie ich za to nie lubiłem.

Natomiast miejsce fajne - widać, że nowy właściciel trochę przy nim robi. Żarcie takie jak było.[/quote]

Piramida z nieudolnym PRem znajdowała się (chyba jeszcze jest) w miejscu dawnego baru na Wygonie. Ostatnio chyba był tam nawet jakiś remont, który niewiele pomógł w ogólnym wizerunku tego baru. Nadal dookoła masa śmieci... Ja tam nie polecam tego miejsca.

Ale to chyba nie o tym kebabie piszecie, bo tu parku raczej nie ma...?

--
Data: 08.07.2011 - 10:14:50

Zasadniczo o tym: http://migawki.gniazdoswiatow.net/odc-14-barek-parkowy/ Przy Parku. Z tym, że film jest stary, teraz jest nowy właściciel, zabudowana weranda i z tego, co usłyszeliśmy od obsługi plany na rozbudowę i uatrakcyjnienie miejsca. No i dobrze, taka alternatywa dla wciąż mocno siermiężnej Zdrojowej i omijanej przez "zwykłych" ludzi Konstancji jest konieczna w tym rejonie.

--
Autor: sphinks1 (IP zapamiętane)
Data: 08.07.2011 - 14:32:20

Barek w okolicy tężni prowadzi ta sama osoba , tak tu krytykowana za "paskudny"PR.
Jakoś inaczej się ten barek nazywa. "Piramida" z nową obsługą nadal jest tam gdzie była, faktycznie można mieć zastrzeżenia co do wyglądu otoczenia baru. Ale tam zdaje się obok, prowadzona jest jakaś duża budowa i może to jakby jest przyczyną ?
Natomiast sam kebab wyśmienity , dają dużo dobrego i świeżego mięsiwa.

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 08.07.2011 - 16:51:48

[quote=KEBAB NA RADZIE JEST DO D....PY][/quote]

do czego to doszło kebab podają na Radzie - ciasteczka nie wystarczyły?
A radni jeszcze zyją?

---------------------------------------
[color=#660099]kos omak, proszę nie krzycz dużymi literami, bo to nie grzecznie
mod m[/color]

--
Autor: Mixiorek (IP zapamiętane)
Data: 08.07.2011 - 20:55:00

Znajomi donoszą, że właśnie w tym momencie w lokalu na ul. Matejki trwa koncert "na żywo". Osobą prowadzącą ten biznes jest ponoć Pan Rafał, który wcześniej prowadził swój przybytek na ul. Przejazd (Piramida?).

--
Data: 09.07.2011 - 11:16:52

[sup][color=#FF0000]Spam reklamowy wyleciał[/color][/sup]

--
Autor: robercik (IP zapamiętane)
Data: 24.07.2011 - 09:49:23

Znajomi siedzieli w piątek w biesiadowie i do nich się dołączyłem, piłem piwo za 7zł oni jedli pizze zjadłem kawałek i szczerze mówiąc średnia... ale było dużo ludzi
Potem trafiłem do grubej ryby i powiem wam szczerze ze byłem zaskoczony nie dość że po 22 było otwarte to zrobili mi hamburgera wołowego z domowymi frytkami za 19zł, z 3 stoliki siedziały, muzyka i obsługa super tylko zimno na dworze było ale co najważniejsze piwo konstancin niepasteryzowane za 8zł dostali juz koncesje i maja tylko browar konstancin i wina. to może byc swietne miejsce
potem jeszcze w martice widziałem że sporo osób siedziało ale tam bym się na randke nie wybrał... dziś hińczyk a za tydzień albo muza w parku albo gruba ryba...
A wy? jak tam weekend zleciał

--
Autor: robercik (IP zapamiętane)
Data: 03.08.2011 - 00:13:30

chyba wszyscy poszczą...
jadłem naleśniki ostatnio naprzeciwko Buchmana smaczne lepsze niż kebab

--
Autor: Zelazna Lejdi (IP zapamiętane)
Data: 04.08.2011 - 10:03:04

Biesiadowo to porażka totalna, ja ine wiem kto się ta w ogole stołuje....a Gruba Ryba to strzał w dziesiatkę, wiedziałam to juz dano temu i cieszę się, że są jeszcze na tym forum inni, ktorzy podzielaja moją opinię

--

Idź do strony: <--12345
Bieżąca strona: 5 z 5

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.