Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 6 z 8
Kto w UMiGu udzielał odpowiedzi ?
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 29.01.2011 - 21:52:20

Taki materiał przysłał uczestnik forum do opublikowania, z prośbą aby Pan napisał kto udzielił odpowiedzi na temat finansowania. Czy faktycznie była to p. Mariola Napierała?

[URL=http://img171.imageshack.us/i/wypowiedzinafacebookuod.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5473/wypowiedzinafacebookuod.jpg[/IMG][/URL]

--
Re: Skatepark w Konstancinie
Autor: tomasznowicki (IP zapamiętane)
Data: 30.01.2011 - 18:17:31

A z czym ma to związek ? I czemu tyle szumu wokół "Radosnej Szkoły" ????

--
Data: 30.01.2011 - 19:21:19

nie wiem co ma, ale po raz któryś unika Pan odpowiedzi na proste pytania

--
Autor: bogdan (IP zapamiętane)
Data: 30.01.2011 - 19:29:21

kto będzie sprzątał,oświetlał,konserwował,remontował,czy to będzie własność urzędu.Jeżeli to będzie własność wspólna mieszkańców,to czy nie będzie takich problemów , jak z boiskiem Orlik ,kto będzie miał pierwszeństwo,kto ważniejszy itd.Tworzymy kolejne koszty i problemy.Ten pomysł nic nie załatwia,ani w sferze edukacyjnej,wychowawczej,sportowej .

--
Data: 30.01.2011 - 19:31:43

[quote mania]nie wiem co ma, ale po raz któryś unika Pan odpowiedzi na proste pytania[/quote]

Bez takich Proszę... Nie unikam, tylko proszę o sprecyzowanie pytania... To różnica...

Co do pierwszego dofinansowania - z Województwa Mazowieckiego w ramach programu 6.2 Turystyka Regionalnego Programu Operacyjnego, informację posiadam ze strony www.techramps.com i od jednego z przedstawicieli tejże firmy

http://www.techramps.com/Dlaczego-Techramps,j/Dotacje-Ue,hgg/Mazowieckie,hic

Co do programu "Radosna Szkoła 2012" - informację uzyskałem od Pani Marioli Napierały, która TYLKO "rzuciła" taką propozycję - POWTARZAM - rzuciła. Poza tym, więcej tego tematu nie podnosiłem z P.Marią i Informację, że nie można z tego programu skorzystać otrzymalem z Biura Funduszy Zewnętrznych UMiG...

Tyle szumu o Radosną...

Pozdrawiam, Tomasz Nowicki

--
Data: 30.01.2011 - 22:25:19

Pytanie było jasno sformułowane :

[quote=materiał przysłał uczestnik forum do opublikowania, [u]z prośbą aby Pan napisał kto udzielił odpowiedzi na temat finansowania. Czy faktycznie była to p. Mariola Napierała[/u]?][/quote]

i niby Pan odpowiedział...

--
Autor: Skatepark Konstancin (IP zapamiętane)
Data: 04.02.2011 - 20:03:14

"860 osób chce skateparku" - artykuł Grzegorza Traczyka z Kuriera Południowego z dnia 04.02.2011r.

http://kurierpoludniowy.pl/?wyd=pno&page=artykul&id=6750

--
Autor: dziara (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 13:32:40

A w jakim miejscu miałby powstać ten Skatepark?.W Konstancinie w zasadzie wszystkiego brakuje no i przede wszystkim drogi powinny być wyremontowane.Bo to jest skandal szczególnie przy szkole zwanej cyrkiem :P no i kawałek do Góry Kalwarii od Jana Pawła 2.Tylu bogatych mieszkańców tutaj mieszka powinni za sponsorować to dla dobra Konstancina.A tak przy okazji zapraszam do rejestracji na moim forum :) a raczej tej stronie http://www.kcnwawa.aaf.pl/forum/index.php

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 05.02.2011 - 20:54:42

[i][url=http://demotywatory.pl/2670668/Dorosli]demotywatory.pl[/url][/i]
coś w tym jest...

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2011-02-05 20:56 przez Artek_Bartek.

--
Autor: avanti (IP zapamiętane)
Data: 06.02.2011 - 05:41:08

panie Artek . pan sie dobrze czuje ?

--
Autor: ja (IP zapamiętane)
Data: 06.02.2011 - 11:00:23

czemu ma się źle czuć? avanti, może lepiej żeby na klatkach wódę pili?
Narzeka się tylko, że młodzież jest taka a taka, a nic im się nie oferuje

denerwuje mnie to głupie podejście starych pierników.

--
Autor: starypiernik (IP zapamiętane)
Data: 06.02.2011 - 11:28:57

młodziaki nie skumali, że ten demot jest "za" a nie "przeciw" ! jest przeciw roznym zakazom

--
Autor: ja (IP zapamiętane)
Data: 06.02.2011 - 19:19:56

nie jestem już taki młodziak, skatem też nie jestem.

wypowiedź avanti, w moim mniemaniu, nie była "za"

--
Autor: starypiernik (IP zapamiętane)
Data: 06.02.2011 - 19:47:57

....eeeeee..... o czym to ja miałem napisać ... ??? :S

--
Data: 06.02.2011 - 20:53:21

[quote dziara]A w jakim miejscu miałby powstać ten Skatepark?[/quote]

Witam,

Młodzież, zaproponowała dwa miejsca pod budowę skateparku :

1. w Skolimowie przy ul. Rycerskiej na gminnym placu obok szkoły oraz Ośrodka Pomocy Społecznej

2.Plac Sportowy przy ul. Prusa.

Oba miejsca obejmuje opracowywany obecnie miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Decyzję podejmie Rada Miejska. Wydział Inwestycji, który jest odpowiedzialny za skatepark wystąpił z zapytaniem do Wydziału Architektury o wstępne określenie możliwości lokalizacji inwestycji polegającej na budowie SKATEPARKU w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Rycerskiej obok Ośrodka Pomocy Społecznej lub na Placu Sportowym

Pozdrawiam

Tomasz Nowicki
pomysłodawca budowy Skateparku
http://www.skateparkkonstancin.blogspot.com
skatepark.konstancin@gmail.com

--
Data: 06.02.2011 - 22:55:54

Oh shit ! szkoly nie mazna , przedszkola nie ma , zbudujemy nowomodny skatepark. tylko po to aby producenci urzadzen tam instalowanych mogli zarobic. shit.
niech gmina da teren- i to wszystko. niech producenci niszowego wyposazenia sobie buduja co chca. najwyzej poxniej mozna to przerobic na nizinna skocznie narciarska.
znam jeszcze kilka drogich pomyslow. a nawet drozszych.
ide jutro zalozyc komitet honorowej budowy.

--
Data: 06.02.2011 - 23:25:16

Nie wiem dlaczego się młodzi, gniewni uwzięli na te dwa place, które leżą w chronionych strefach uzdrowiska

- pl. Sportowy w A, w pobliżu ośr leczniczych, łomot wybudzi pacjentów z narkozy,
- Rycerska - strefa B, ale przy szkole - jak młodzież ma zająć sie nauką gdy cały czas będą ciekawsze rzeczy za oknem.

Gmina ma sporo innych placów, może lokalizacja będzie bardziej stosowna

--
Data: 06.02.2011 - 23:41:34

taki sam zarzut mozna postawić dla placu przed szkola na bielawskiej. ale przeciez nie moze to byc plac na pustyni gobi.

--
Data: 07.02.2011 - 00:21:21

m.in. jest gminny plac przy Pułaskiego - zaraz za rondem (zdaje się 4 tys mkw, nie wiem jak z mpzp) niedawno widziałam w BIP wykaz gminnych nieruchomości.

Myślę że urzędnicy wybiora odpowiednią lokalizację - nie wadzącą nikomu, RM zaakceptuje, a młodzież się dostosuje.

Wszyscy sie muszą dobrze zastanowić, żeby nie tzreba był skate parku zamykać jak to się zdarzało, bo ludzie dostawali chyzia od hałasu.
Trzeba też wziąć pod uwagę że utrzymanie takiego obiektu jest kosztowne, skpark musi spełniac normy bezpieczeństwa, a więc częste kontrole i koniecznośc dokonywania poprawek, uzupełnień. Ochrona też musi być. Nie ogrodzi się drutem kolczastym i zamknie na noc.
Za pilnowanie amfiteatru gmina płaci 100 tys rocznie

Skąd na to kasę - ani UE ani Marszałek nie dołoży?

--
Data: 07.02.2011 - 00:26:55

bedzie sie dzialo. niczego nie pilnowac. za nic nie placic. przynajmniej na wstepnym etapie. niech skatowcy pokaza jacy sa odpowiedzialni. nie beda. wtedy te wszystkie rygory mozemy wprowadzic. inaczej bedzie krzyk ze sie im wtracamy . za amfi placimy duzo wiecej.

--
Data: 07.02.2011 - 00:45:15

dziękuję za korekte - [b]za amfi płacimy [u]ok 100 tys /miesięcznie[/u][/b]

--
Data: 07.02.2011 - 01:37:21

a teraz duzo za duzo.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 07.02.2011 - 07:23:01

[quote ja] (...)
Narzeka się tylko, że młodzież jest taka a taka, a nic im się nie oferuje (...)
[/quote]

Znana mi młodzież nie czeka, aż coś się jej zaoferuje, nie jest też przedmiotem niczyich narzekań.

--
Autor: Tomasz Nowicki (IP zapamiętane)
Data: 07.02.2011 - 12:12:23

[quote mania]Myślę że urzędnicy wybiora odpowiednią lokalizację - nie wadzącą nikomu, RM zaakceptuje, a młodzież się dostosuje.

[/quote]

Właśnie... Rada Miejska zaakceptuje miejsce, a my się przystosujemy. Nie jest tak, że my się upieramy przy tych dwóch lokalizacjach, wcześniej wspomnianych przeze mnie :-) Wydział Inwestycji wystąpił do Wydziału Architektury o analizę dwóch miejsc, które my wskazaliśmy.

Każdą decyzję uszanujemy

http://www.konstancinjeziorna.pl/index.php?option=18&action=articles_show&art_id=210

punkt 3.

Pozdrawiam
Tomasz Nowicki

--
Re: Społeczna Inicjatywa poświęcona budowie Skateparku w Konstancinie-Jeziornie
Autor: Dodos (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 12:56:57

Szanowny Panie Tomaszu
Mam jedno krótkie i proste pytanie, być może jest już gdzieś na nie odpowiedź lecz ja możliwe, że się nie doczytałem. Zastanawia mnie gdzie znajdować się będzie skatepark i czy to będzie ze strony Chyliczek czy też może z drógiej strony Konstancina

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 13:08:25

Tego nikt nie wie. Na razie szukają pieniędzy. W tym wątku można znaleźć dywagacje gdzie mogłoby to powstać.

--
Autor: Tomasz Zymer (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 14:32:15

Lokalizację dla Skateparku ustali Rada Miejska PO KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH ogłoszonych z wyprzedzeniem na stronie internetowej i w innych mediach, tak, żeby wszyscy potencjalni sąsiedzi mogli się wypowiedzieć.

--
Autor: BOGDAN (IP zapamiętane)
Data: 07.03.2011 - 19:38:10

Jeżeli to ma być miejsce wyjątkowe.To nie może być to jakaś nora.
Była inicjatywa,Jest determinacja ,to miejsce może być tylko w rejonie ul Kolejowej /Nowopiaseczyńskiej i Torowej.Będzie wizualną promocją tego sportu, pochwałą determinacji i oddolnego działania. Nikt z nikim ,tej lokalizacji,nie musi uzgadniać.Jest to biała plama w planach,brak tam dużej ilości zamieszkałych wyborców.
Miejscowy radny to poprze i jest to oczywiste.

Zyczę powodzenia
a nigdy się nie mylę,

--
Data: 10.03.2011 - 22:42:49

[quote Dodos]Szanowny Panie Tomaszu
Mam jedno krótkie i proste pytanie, być może jest już gdzieś na nie odpowiedź lecz ja możliwe, że się nie doczytałem. Zastanawia mnie gdzie znajdować się będzie skatepark i czy to będzie ze strony Chyliczek czy też może z drógiej strony Konstancina[/quote]

Nasz pomysł został zaprezentowany na Komisji BOKiS-u w ubiegłym roku. Wtedy też zaproponowaliśmy dwie działki pod budowę Skateparku, którego wg naszej oceny wydawały się dobrą lokalizacją. Były to następujące działki :

1. Skolimów - działka obok Ośrodka Pomocy Społecznej (róg Rycerskiej i Prusa)
2. Skolimów - Plac Sportowy ( róg Sanatoryjnej i Prusa)

z ostatnio usłyszanych informacji, z tego co się orientuje, możliwość budowy Skateparku na w/w działkach będzie raczej nie możliwa ze względu na strefę uzdrowiską kolejno A i B. Są alternatywy dla w/w działek, wiem, że brana pod uwagę jest również działka vis a vis Z.S. nr 3 przy ul. Bielawskiej.

Nie jesteśmy uparci, tylko otwarci. Działka zostanie wybrana przez Burmistrza/Radę Miejską poprzez przeprowadzone konsultacje społeczne z wszystkimi zainteresownymi. Myślę, że oprócz tych trzech wymienionych działek, znajdą się również inne, które będą spełniały wszystkie kryteria.

9 marca napisałem pismo do P. Burmistrza o podjęcie wspólnych działań zmierzających do wyboru miejsca pod budowę skateparku. Jak wspomniał Pan Radny Tomasz Zymer, najprawdopodobniej odbędzie się to na zasadzie konsultacji społecznych wszystkich zainteresowanych stron.

Zapraszam również na naszą stronę internetową www.skateparkkonstancin.blogspot.com

skatepark.konstancin@gmail.com

Pozdrawiam, Tomasz Nowicki

--
Data: 14.03.2011 - 21:10:34

W piątek 18 marca odbędzie się spotkanie z firmą Poland Best SP z Ostrołęki w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firmy Poland Best SP, Burmistrzowie Gminy Konstancin-Jeziorna - P.Kazimierz Jańczuk i P.Ryszard Machałek, Tomasz Nowicki - pomysłodawca budowy Skateparku, oraz jeden z przedstawicieli młodzieży interesującej się sportem ekstremalnym.

Więcej Informacji na stronie [url=http://www.skateparkkonstancin.blogspot.com]www.skateparkkonstancin.blogspot.com[/url]

--

Idź do strony: <--12345678-->
Bieżąca strona: 6 z 8

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.