Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
od soboty do poniedziałku zamknięta Mirkowska
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 12.07.2011 - 18:23:00

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/228/mirkowska.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6308/mirkowska.jpg[/IMG][/URL]

------------------------------------------
jeśli ktos ma mozliwości, niech wydrukuje i przekaże ulotkę sasiadom lub chociaż powie co się swięci. Na szczęście sporo mieszkańców duzych i małych jest na urlopach i jakoś uda się ten weekend przeżyć
m

--
Re: od soboty do poniedziałku zamknięta Mirkowska
Autor: daramis (IP zapamiętane)
Data: 12.07.2011 - 23:52:27

będzie się działo...

--
Autor: Mixiorek (IP zapamiętane)
Data: 13.07.2011 - 09:51:14

[quote daramis]będzie się działo...[/quote]

Tym bardziej, że nie widziałem dziś rano tablic informujących o zamknięciu... Tranzyt w sobotę i niedzielę będzie kręcił się po całym Konstancinie...

Nie rozumiem, też czemu nie zamkną np: od piątku od 22:00 tak jak przy frezowaniach w Wawie? Czyżby stwierdzili, że spokojnie dadzą radę w krótszym czasie? W sumie nie jest to długi odcinek, gorzej jak wyjdą niespodzianki.

--
Data: 13.07.2011 - 11:23:07

mają być plakaty i ulotki, tablice pewnie też. Dopiero/już sroda

--
Data: 13.07.2011 - 16:26:43

ulotki j.w. widziałam w sklepach na Grapie

--
Data: 13.07.2011 - 16:31:32

[quote mania]ulotki j.w. widziałam w sklepach na Grapie[/quote]

Problem w tym, że weekendowy ruch tranzytowy tworzą osoby, które jeżdżą tylko wtedy przez Konstancin. Miejscowi sobie poradzą ;-)

--
Autor: czaknoris (IP zapamiętane)
Data: 14.07.2011 - 22:20:50

Najlepsze jest zgranie rozkładów 710 i Z10.
Niech żyje Wydział Dróg Gminnych! Jego pracownicy muszą być z siebie zadowoleni i pewnie pękają z dumy :).

--
Data: 14.07.2011 - 22:29:24

JUż wczoraj widziałam 700 na Chylickiej - może to był przejazd próbny?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-07-14 22:29 przez mania.

--
Autor: czaknoris (IP zapamiętane)
Data: 14.07.2011 - 22:59:40

A cóż dziwnego w tym, że 700 było na Chylickiej skoro stała trasa też prowadzi po tej ulicy?

--
Data: 15.07.2011 - 19:45:15

Z komentarzy na tvnwarszawa:

"19:11 ~Andrzej z K-J
ul.Mirkowska rzeczywiście z powodu dziur jest nieprzejezdna , ale remont jej nawierzchni można było zrobić gdy był budowany most przy Zespole Szkól . Poza tym , jest tu jedna nieścisłość , remont zaczął sie już dziś ( tzn frezowanie nawierzchni). Korek jest nie do opisania "

--
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 15.07.2011 - 21:05:37

To prawda, sfrezowana. Korek w godzinach szczytu był taki, jak zawsze. Zależy, co kto uważa za "nie do opisania" ;)

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: guciak (IP zapamiętane)
Data: 15.07.2011 - 22:47:45

a jak jutro bedzie słonce to po obiedzie bedzie po robocie

--
Autor: Klaudiusz (IP zapamiętane)
Data: 16.07.2011 - 08:58:46

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34864,9956586,Konstancin_odciety_od_swiata__Dojazd_przez_Piaseczno.html

--
Data: 16.07.2011 - 14:11:47

Około 13 gotowy był odcinek od mostu na Jeziorce do dawnego basenu.

--
Data: 16.07.2011 - 14:22:10

Robotnicy mówią, że dziś w nocy będzie po robocie i jutro normalnie otwarte. Właśnie wróciłem z placu budowy, tempo mają niesamowite. Gotowy jest odcinek od mostu do basenu oraz od kładki do fabryki papieru. Środek w całości sfrezowany, wyczyszczony, resztki torów załatane (zostaną zalane), szanse na skończenie całości dzisiaj oceniam na bardzo wysokie. Za moment wrzucę video z wizyty na główną, właśnie je montuję.

Nie wiem, jak wy, ale ja jestem pod wrażeniem tempa robót. Oby jakość dorównała, wtedy naprawdę będzie super.

--
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 16.07.2011 - 17:01:28

pod wrażeniem tempa robót być możemy na pewno
wiele jednakże niestety pozostawia kwestia (dez)organizacji ruchu...
poza tablicami na Mirkowskiej o 'awaryjnym remoncie' zabrakło jakichkolwiek informacji o możliwych objazdach! na błądzących po okolicznych wioskach kierowców 'tranzytowych' aż przykro było patrzeć...

--
Data: 16.07.2011 - 17:25:47

Na Mirkowskiej stoi człowiek i tłumaczy, co mają zrobić. Ale to prawda, że taka tablica powinna być co najmniej na Grapie. Natomiast od Porąbki wjazd do Mirkowa jest już możliwy, więc przynajmniej mieszkańcy dają sobie radę jakoś.

--
Data: 16.07.2011 - 22:54:54

'tłumaczący człowiek' to jakiś nowy znak w Kodeksie Drogowym? ;)
przed 21 mimo ustawionych zakazów wjazdu wlot od Wojska Polskiego zdawał się funkcjonować normalnie a asflal leżeć na swoim miejscu...
nie wiem co było dalej, ale...czyżby optymistyczne zapowiedzi, że 'za chwilę będzie po wszystkim' były uzasadnione?

--
Data: 16.07.2011 - 23:08:14

Najwyraźniej mój optymizm co do obiecanego terminu nie był nieuzasadniony i faktycznie skończyli wcześniej o cały dzień. Tym lepiej dla wszystkich, jak sądzę.

--
Data: 16.07.2011 - 23:21:02

skoro zaczęli wcześniej (wszak frezowali w piątek jakby bez uprzedzenia!) to i skończyć wcześniej winni ;)
[offtopic]
zachwyt nad tempem prac nie zmienił miej osobistej opinii o (bez)sensowności tego wydatku w perspektywie generalnego remontu tej arterii...
[/offtopic]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-07-16 23:22 przez Artek_Bartek.

--
Data: 16.07.2011 - 23:26:54

[offtopic]
To jest zupełnie inna kwestia. Ale skoro jednak już robią, nawet, jeśli to złe, to lepiej, że robią to dobrze.
[/offtopic]

--
Data: 16.07.2011 - 23:36:07

[offtopic]
wiem....ale...mnie już zaczyna frustrować robienie nie tego co trzeba i nie tam gdzie to jest najbardziej niezbędne....za WZMiUW odbudowywać rowów melioracyjnych nie możemy a za Powiat nakładki i owszem...i to tam, gdzie za chwilę kopać będziemy...ot....żizn tjażeła :( (chyba mnie w taki nastrój wprawił zielonogórski festiwal :))
[/offtopic]

--
Data: 16.07.2011 - 23:53:28

typowo polskie narzekanie - nic sie nie podoba: zrobili szybciej - źle
poprawili jezdnię, na krórej można było stracić nie tylko zawieszenie w aucie ale i zęby - źle

--
Data: 17.07.2011 - 01:15:47

pomijając, że nikt nie będzie narzekał, gdy 'szybciej' nie okaże się raz kolejny 'gorzej' to typowo polskie narzekanie nie podaje argumentów, że można.... inaczej ;)

--
Autor: sphinks1 (IP zapamiętane)
Data: 17.07.2011 - 03:26:14

swiete slowa p.Artka_Bartka prezentujacego postawe racjonalna. Z czego tu sie cieszyc i do gory podskakiwac ? Ze kolejna publiczna kasa dzieki indolencji (czyt. glupocie urzedniczej) poszla w bloto ? Tfu , przepraszam w asfalt.

--
Data: 17.07.2011 - 09:26:40

Widzę sphinks1, że ciebie stać na regularne wymiany zawieszenia. Mnie nie, ja się cieszę, że droga będzie przejezdna. Że można to było zrobić taniej - można było, ale takie decyzje nie zapadły.

Więc ja się cieszę, że droga jest, a ty sobie rwij włosy z głowy, że zamiast dziury na dziurze i rozpadających się resztek asfaltu mamy dobrą drogę drożej, niż mogliśmy. Bo lepiej było, jak było nie? Czy lepiej by było, gdyby było, co nie było? Jakby przeor Częstochowy, to by my tu Szwecję. Takie gdybanie o kant dupy roztłuc można.

--
Data: 17.07.2011 - 11:04:06

sphinks1 biedny nie jest, to go stać i na podróże i na limuzyny z mocnym zawieszeniem, albo się ubezpieczył. Da radę wszystkim przeciwnościom.

--
Data: 17.07.2011 - 12:52:12

Prace związane kładzeniem nowej nawierzchni zostały zakończone. Mam nadzieję, że jeszcze dziś namalują pasy.

--
Autor: Rad740 (IP zapamiętane)
Data: 17.07.2011 - 16:24:30

Mam pytanie, czy ktoś może wie, czy kładli jedną, czy dwie warstwy asfaltu?

--
Data: 17.07.2011 - 16:31:34

Z tego co widziałem, to jedną. Ale byłem tam w sobotę po południu, więc nie jest to ostateczna informacja.

--

Idź do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.