Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Bezpieczeństwo
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 30.07.2011 - 12:45:17

tj chyba strefa A, a tam w opisie planu wyraźnie stoi napisane, że ogrodzenia nie mogą być zbyt wysokie (nie pamietam ile cm) i pełne na całej długości.

Porawkę do mpzp, aby były przejscia dla jeży, żab i innej drobnej zwierzyny złożył p. Rewucki (były RiOŚ) - słyszałam na własne uszy. Jedno z niewielu pozytywnych dokonań, tylko czy dokonane?

Pisałam już że moja znajoma musiała zrobić co jakiś kawałek prześwit - może podpadła komuś w UMiGu i ją dopilnowano, bo niestety widzę mnóstwo "głuchych" i wysokich ogrodzeń.

--
Nowy most na Jeziorce
Autor: Józef Maroński (IP zapamiętane)
Data: 05.08.2011 - 17:53:31

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ulica zaczynająca się od mostu przy Starej Papierni ma być zwężona o ok. 2 metry.
Wydawało mnisię, że ogrodzeenie starej Papierni można o te 2 metry przesunąć, tym bardziej, że nie ma tam żadnych budynków a tylko ogrodzenie. Czy Gminy nie stać na wykupienie tych 80-100 metrów kwadratowych żeby naa przyszłość nie był to pomnik indolencji władz miasta. Rozumiem, że Ci co odpowiadają za drogi w mieście mają ograniczone myślenie, na co mam inne dowody, ale Pan Burmistrz powinien to zrozumieć. Ok 10 dni temu zostały zdjęte pokrycia słupków w ogrodzeniu i już myślałem, że ktoś w tej gminie bardzo rozsądnie myśli ale kiedy zobaczyłem, że zamiast rozbierać ogrodzene nadbudowuje się je, to cały mit skończył się. Błagam o wytłumaczenie mi tego zjawiska.

--
Autor: Soltys Skolimowa (IP zapamiętane)
Data: 09.08.2011 - 08:09:48

Cud na wsi.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami w dniu wczorajszym u zbiegu ulic Chylicka-Przyrzecze zainstalowano lustro.
Wszystkim pracownikom UMiG oraz osobom które przyczyniły się do tego zdarzenia SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

W imieniu mieszkańców Skolimowa
Z wyrazami szacunku
Sołtys

PS. Mała rzecz a cieszy :)

--
Autor: Mixiorek (IP zapamiętane)
Data: 09.08.2011 - 13:19:05

Kolejny krok w stronę bezpieczeństwa na drodze to "aktywny znak drogowy D-6" przy szkole na ul.Bielawskiej. Właśnie rozpisano przetarg, realizacja zamówienia do 31.08.2011.

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.