Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki
Droga Obory-Gassy dziurawa
Autor: uior (IP zapamiętane)
Data: 22.07.2011 - 19:40:54

Witam,
Jak myślicie jak długo jeszcze na tej drodze będą takie wielkie dziury na których można stracić koło pomijam już ten wykop na "mostku" który został rozgrzebany i od tygodnia stoi znak 20km/h i brak asfaltu, chodzi mi o dziurę bezpośrednio za lasem, dwie kolejne kilkanaście metrów dalej w sumie 3 konkretne dziurska na których z całą pewnością nie jedna osoba już uszkodziła sobie felgę (dziury są od bardzo dawna bo nie pamiętam żeby ich nie było, człowiek jeździ slalomem żeby w nie wjechać).
Pomijam też to że droga jest piękna od połowy gdzie pewnie zmienia się jej właściciel.

--
Re: Droga Obory-Gassy dziurawa
Autor: Tomasz Zymer (IP zapamiętane)
Data: 22.07.2011 - 20:32:42

Droga Obory-Gassy: powiatowa, lokalna, nr 01307, 3,75 km długości.

Gmina już uchwaliła ponad pół miliona dopłaty do powiatowej drogi przywałowej i prawie drugie tyle do Mirkowskej. Więcej dopłat do powiatu, mam nadzieję, w tym roku nie będzie. Dwa dni temu na tym forum pisano, że dzięki determinacji mieszkańców powiat zabrał się wreszcie za łatanie ul. Baczyńskiego (Parcela-Słomczyn). Możliwa jest podobna zmasowana akcja ze strony użytkowników drogi do Gassów. Strona do wysyłki skarg i monitów: http://www.niemieszkajwdziurze.pl/?page_id=9

--
Re: Droga Obory-Gassy dziurawa
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 22.07.2011 - 22:51:38

[quote]Pomijam też to że droga jest piękna od połowy gdzie pewnie zmienia się jej właściciel.[/quote]
na tym dziurawym kawałku jest oczywiście powiatowa...dalej wojewódzka...
mostek jest w fatalnym stanie od czasu remontu przepustu pod nim...podobno na koszt SGGW....tylko czemu nie przywrócono tego do stanu używalności?!!!

temat do wątku o akcji M.Wiśniewskiego! dziury do zgłoszenia! tylko...generalnie akurat powiat ma nasze zgłoszenia w...głębokim poważaniu! no chyba, że na dzisiejszym spotkaniu (jeśli się odbyło) zapewniali, że zmienią postawę...Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-07-22 22:52 przez Artek_Bartek.

--Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.