Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: straż miejska.
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 23.06.2011 - 11:53:25

A Komendant to wie i wyraził zgodę na publiczne podanie jego numeru? Jeśli to służbowy, to raczej nie problem, ale jeśli prywatny - to zdaje się nie powinno się ot tak. Szczególnie na forum,gdzie niektórzy OSTRO walczą z podaniem nawet własnego nazwiska na dokumencie, który własnoręcznie podpisali...

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 23.06.2011 - 12:07:21

znasz numer zadzwoń i sprawdz.proste.

--
Data: 23.06.2011 - 14:07:07

[color=#FF0000]Prawdę mówiąc to nie JA powinienem sprawdzać czy to co robisz ty i autor bloga, jest legalne. Bo to nie MNIE będą ścigać - ja jestem obowiązany jedynie do usunięcia tego postu gdyby okazał się bezprawny.

Więc proste jest raczej to, że TY powinnaś sprawdzić czy wolno ci rozpowszechniać ten numer ZANIM go tu umieścisz. Coś jeszcze?[/color]

--
Data: 23.06.2011 - 14:56:04

może przeżyję to rozpowszechnianie ,czasem warto zaryzykować

--
Data: 23.06.2011 - 15:04:30

Jak widzę, zastosowanie się do własnej rady "zadzwoń i sprawdź" nie wchodzi dla ciebie w rachubę?

:D

Nie mam dalszych uwag.

--
Data: 23.06.2011 - 16:28:35

a jednak sprawdziłam . straszna malina .dzięki.

--
Autor: salop (IP zapamiętane)
Data: 25.06.2011 - 00:33:04

jesli nie malina to moze chociaz truskawka ?

http://youtu.be/lcU_-Rio3LM

--
Autor: Soltys Skolimowa (IP zapamiętane)
Data: 25.06.2011 - 09:47:18

A ja pochwalić muszę Straż Miejską. Mają wiele innej pracy , a w Boże Ciało przed procesją: Objechali całą trasę. Dopytywali czy czegoś nie potrzeba, czy nie było nieproszonych gości itp. Kierowali ruchem ulicznym podczas procesji. Słowem dobrze wykonywali swoją pracę :D

--
Ja też pochwalę
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 25.06.2011 - 15:01:34

Ja też uważam, że od kilku miesięcy zaczęło być tak jak trzeba. Często widze samochód SM na ulicach oraz patrole piesze i nie ma problemu z dodzwonieniem sie na tel podany w zakładce BIP http://www.konstancin.eobip.pl/bip_konstancin/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=98&layout=1&page=0

Wiem że Strazmicy dostali polecenie aby W kanciapie dyzurował tylko komendant lub z-ca, a reszta pań i panów ma patrolować.

Czym się SM zajmuje, można poczytać tu: http://www.konstancinjeziorna.pl/index.php?option=18&action=articles_show&art_id=170&menu_id=198&page=1 widać że SM się stara

--
Autor: Soltys Skolimowa (IP zapamiętane)
Data: 26.06.2011 - 20:46:07

I tak to właśnie działa :D

--
Autor: Hanka (IP zapamiętane)
Data: 05.07.2011 - 03:20:18

Wyimaginowany strach - co by było gdyby .....
Nawet nie musisz Bartku ..... i to wedle prawa przez siebie samego cytowanego :)

Kolejny strach malinowy ...nikt nie wie o co chodzi , ale się boimy :)

a tu znowu , wiadomo gdzie :) , kolejny telefon , który ma nam pomóc .
Aresztowań nie będzie :)

i tak na koniec tej historyjki - na pochyłe drzewo .....
Wiadomo , łatwizna .

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-07-05 03:20 przez Hanka.

--
Data: 05.07.2011 - 07:57:24

Hanko, wybacz, z całym szacunkiem, ale z całego tego wpisu niezbyt składnego zrozumiałem jedynie, że coś insynuujesz. Ale treści nic.

--
Data: 05.07.2011 - 13:03:56

Mogę objaśnić , jeśli to taka łamigłówka
Punkt 1 - podany telefon SM wzbudził obawy , czy można czy nie , sam w tym temacie sporo napisałeś, moim zdaniem nie musiałeś wcale , brak podstaw jak sam to też napisałeś .
Punkt 2 -babet malinowy strach obleciał i skasowała wpis podający link , nie wiemy co to za maliny , nie napisała , ale coś tam możemy w ten sposób borucie przypisać -wedle własnej fantazji .
Punkt 3 - podane są na forum boruty kolejne telefony
legalne - czyli konsekwencji nie będzie dla podającego i dalej rozpowszechniających gdziekolwiek .

Punkt 4 - dalej mam objaśniać ? z tym drzewem też ? :)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-07-05 13:29 przez Hanka.

--
Data: 05.07.2011 - 14:35:00

[offtopic]
Ad 1 - Zapytałem, czy to legalne. Bo nie byłem pewien.
Ad 2 - Zrobiła co chciała, nikt nie zmuszał.
Ad 3 - Nie wiem, nie jestem bywalcem, niech robi co chce, jest u siebie, póki nie szkaluje mnie osobiście, to nic mi do tego.
Ad 4 - No właśnie nie wiem, na pensji rządu tępię jakichś lokalnych, mało znaczących pieniaczy?

Czy chodzi o to, że skoro komuś dałem bana, to uważam, że nie ma dla niego miejsca na tym forum w żadnej formie? Albo daję komuś bana, bo uważam, że jego wypowiedzi tu nie pasują, albo robię durnotę i daję bana, ale pozwalam mu za pośrednictwem pośredników się tu wypowiadać. Bzdura.

No i co ma do tego, że się zapytałem o ten telefon? Spisek jakiś? Tylko na tego jednego biednego naskakuję, czy jak? Nikt inny moderatorskim bacikiem nie dostał nigdy? Syndrom oblężonej twierdzy, normalnie.

Pochyłe drzewo? A gdzie byłaś, jak bany dostawali budzik, paradoks, Kania? Jakoś się uwzięłaś, żeby walczyć o ten jeden jedyny, wcale nie odosobniony i nie najbardziej ani drastyczny, ani widowiskowy przypadek. Za mniejsze przewinienia ludzie stąd lecieli, ale nigdy w niczyjej obronie nie stanęłaś.

Znasz moje zdanie na temat tego użytkownika, moderatorskie i osobiste. Ty masz prawo do swojego, ale męczy mnie jałowy upór, z jakim próbujesz niepotrzebnie do tego wracać.

Co chcesz osiągnąć? Zdjęcia bana się nie da. Zmiany moich poglądów na tego pana? To cud jakiś by się musiał stać po tym wszystkim, co miało miejsce. Masz ochotę mnie po prostu podrażnić? Proszę, ale oczekiwałbym od ciebie czegoś więcej.
[/offtopic]

--
Autor: BB (IP zapamiętane)
Data: 05.07.2011 - 14:54:05

Jakość pracy SM z całą pewnością, wg obserwacji wielu moich bliskich i znajomych, uległa znaczącej poprawie w ostatnim czasie. Do doskonałości, oczywiście, daleko.
I ja, bierny dosyś (ktoś kiedyś napisał, że "z off'u" :)) użytkownik tego forum, w tym wątku TYLKO O TYM bym czytał. Najchętniej.
Tym bardziej, że w robocie jestem ... ;)
Bo osobiste wycieczki/animozje/żale/pretensje na PW załatwić można.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 05.07.2011 - 17:09:55

[quote BB](...)
Bo osobiste wycieczki/animozje/żale/pretensje na PW załatwić można.[/quote]

no co Ty, tak bez widowni ? "samemu to się można ogolić" - jako rzecze pewien pan w reklamie pewnej sieci ::o A co, jeśli ktoś się nie goli ? 8-)

--
Data: 05.07.2011 - 22:35:21

[b]nap[/b][b]isała Hanka :"Kolejny strach malinowy ...nikt nie wie o co chodzi , ale się boimy :)"[/b] babet myslała ,że jesteś prawdziwa -a Ty grasz .Może niech Komendant SM na forum poda swój tajemny nr. telefonu, który jest podawany przez niego tylko wtajemniczonym .Czy to nie jest dziwne . Tego nr, nie ma nawet na stronie SM .Dlaczego?

--
Autor: Tomasz Zymer (IP zapamiętane)
Data: 05.07.2011 - 23:31:57

Bo jakby był, to by więcej ludzi zawracało głowę i psuło statystyki efektywności. A wszyscy wiedzą, że:

"Nieważne, jak się sprawdzi w praniu;
ważne co ma w sprawozdaniu." :)

--
Data: 06.07.2011 - 04:17:15

No nareszcie się dowiedziałam na czym polegają straszne maliny , właśnie moja gra skończona .
Reszta komentarzy – to armaty na wróbla :)
BB- sorki za wyrwanie ze snu w czasie pracy :)

Więc posłusznie piszę :

Straż miejska , pracuje , coraz lepiej .Co prawda nie mam szczęścia nikogo zobaczyć od dawna ,ale co to za dowód .
Jest O.K. ?

Telefony do zawracania głowy :
Policja 22 604 52 37
Straż Miejska kom 728 867 945

--
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 06.07.2011 - 07:25:21

na targu ostatnio chodza. Ale w "strefie spozywczej", a czy w "miedzynarodowej" to nie wiem bo ja tam z kolei nie chodze.

--
Data: 06.07.2011 - 07:49:06

U mnie na osiedlu interweniowali ostatnio w sklepiku. Ale jak im pokazałem zastawiony na dziko chodnik i poprosiłem o upomnienia czy mandaty dla kierowców to trochę dziwne miny zrobili oboje.

--
Autor: sphinks1 (IP zapamiętane)
Data: 12.07.2011 - 08:37:58

Ico ? na tych minach się skończyło ?

--
Data: 12.07.2011 - 08:46:35

Wszystko wskazuje na to, że niestety tak.

--
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 12.07.2011 - 09:51:04

"no niedasie, kochanieńki, nie ma kim robić" :P

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.