Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Dokąd zmierza Konstancin - wizja rozwoju miasta
Autor: Thommas (IP zapamiętane)
Data: 27.05.2011 - 18:35:19

Zgodnie z nowym art. 38b ustawy "uzdrowiskowej", który wejdzie w życie 7 lipca b.r., gmina ma obowiązek uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jedynie dla strefy "A" (w tej chwili dla wszystkich stref).

W praktyce oznacza to przywrócenie możliwości występowania o warunki zabudowy i rozpoczynanie inwestycji na tej podstawie w strefach B i C nawet w sytuacji braku planu na danym obszarze strefy.


Tymczasem gotowy projekt planu dla Klarysewa zachodniego (II etap), który był wyłożony, a następnie naniesiono na niego większość zgłoszonych postulatów mieszkańców i "przeszedł" już kolejne uzgodnienia, nie został wyłożony, tylko skierowany ponownie do architektów. Nie wiem, czy to dobry pomysł...

--
Re: Dokąd zmierza Konstancin - wizja rozwoju miasta
Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 28.05.2011 - 06:20:03

szukam na forum jakichś dobrych wieści gminnych, jakiejś malutkiej wzmianki o drobnym sukcesie, o czymś optymistycznym i otwierającym dążenie do realizacji już nie całej WIZJI, ale bodaj pojedynczego omamu .. :P ... i nic. Co wpis - to kicha (we wszystkich wątkach). Dokąd zatem zmierzamy ? [u]Tam, gdzie nam pozwolą[/u] powiat, województwo, region ? No cóż, może ludzie kształtujący realia nie mają czasu na forumowe pogwarki i stąd taki błotnisty obraz ... ??

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.