Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
p. Rewuckim Naczelnikiem jest
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 31.03.2011 - 11:45:24

Ogł_124

Wynik naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze
- Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska
dla Dzielnicy Ursynów
Urząd m.st. Warszawy

W trakcie procedury naboru kandydatów na ww. wolne kierownicze stanowisko urzędnicze w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, Al. Komisji Edukacji Narodowej 61, 02-777 Warszawa wyłoniono osobę do zatrudnienia:

Pan Michał Rewucki– miejsce zamieszkania - Konstancin-Jeziorna

Uzasadnienie wyboru:

Pan Michał Rewucki posiada kwalifikacje i wiedzę merytoryczną niezbędną na stanowisku Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska dla Dzielnicy Ursynów Urzędu m.st. Warszawy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej Kandydat odpowiedział w sposób rzeczowy na wszystkie pytania zadawane przez Komisję.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej i państwowej, doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz wykształcenie Kandydata pozwalają przypuszczać, że będzie skutecznie
i w sposób profesjonalny wypełniać powierzone zadania.

--
Re: Gminna gospodarka śmieciowa
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 31.03.2011 - 12:07:32

"Pozwalają przypuszczać" :)

--
Data: 31.03.2011 - 12:52:03

Może tu nie było odpowiedniej aury, żeby rozwinąć skrzydła?

Może złe moce włączały w komputerze pasjanse, od których trudno było się oderwać?

--
Autor: Renfri (IP zapamiętane)
Data: 28.07.2011 - 11:10:01

Dzwoniłam do RiOŚ z pytaniem gdzie na terenie gminy można zutylizować resztki farb, lakierów i tego typu remontowych odpadów. Dostałam "informację", ze chyba nigdzie ale mogę zadzwonić do ZGK i zapytać albo popytać w sklepach z farbami.
Na stronie gminy też nie znalazłam żadnych informacji.
Więc co, do śmieci po prostu mam wrzucić?

--
Autor: Hesia-Mela (IP zapamiętane)
Data: 28.07.2011 - 13:18:10

Do Renfi i innych:
Nie wyrzucaj do śmieci.

Złożyłam do burmistrza projekt zbiórki śmieci niebezpiecznych, na spotkaniu była p.Gadomska, szkoda, że nie poinformowała RiOŚ, że mieszkańcy taką akcję podejmują.
Wstępnie ustalono, że zbiórka śmieci niebezpiecznych i zużytego sprzętu agd będzie 10 września, spotkanie w tej sprawie odbędzie się ok.10 sierpnia. Niestety wszystko na dzień dzisiejszy jest "na słowo", ale ponieważ temat nie-gospodarki śmieciami w Kcinie nie daje mi spokoju, na pewno tę akcję zorganizuję.

--
Data: 29.07.2011 - 14:14:46

Wczoraj widziałam w Wawa, na Stegnach obok pojemników na papier, szkło i plastik - także pojemnik na zuzyty zprzet elektroniczny i elektryczny.

Możeby i u nas - choć może to za trudne dla naszego bezwolnego wydziału

Za odpowiedź udzieloną Renfri odnośnie utylizacji opakowań po zatruwających srodowisko materiałach, powinno sie zutylizować garnitur RiOŚ i wymienić na nowy

--
Data: 29.07.2011 - 14:47:22

przeczytałam w Internecie że opakowania m.in. po farbach odbiera firma wywozowa "BYŚ" http://www.bys.com.pl/portal/menu/26/Odbior-i-utylizacja-odpadow-przemyslowych.html - działająca na terenie Kcina. Nie wiadomo jednak czy nadal jest w spisie firm, które zostały dopuszczone do działania na terenie naszej gminy.

[b][color=#CC0000]W BIP, w zakładce RiOŚ nie ma informacji z jakimi firmami wywozowymi gmina podpisała umowę[/color].[/b]

Nawet tego 6-osobowej ekipie urzędniczej RiOŚ nie chce sie zrobić. Jaką możemy mieć gwarancję, że firmy z którymi podpisalismy umowy nie wywozi smieci do lasu?

--

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.