Forum Konstancina


Akcja: Fora::Wątki
Strona internetowa Urzędu
Autor: Mario (IP zapamiętane)
Data: 06.05.2011 - 23:01:52

Heh masz rację Artek. Otóż prawdą jest, że należałoby zmienić nieco charakter udzielania informacji o pracy urzędników, na stronie internetowej, gdyż z takich notek, że coś się odbyło, niestety niewiele wynosimy szczegółów. Chętnie bym się dowiedział, o co wnioskuje ZTM w koncepcji komunikacji i w ogóle jaka jest ta koncepcja komunikacji, bo ponoć jakaś jest. JAkieś nieoficjalne info do mnie spływa, jednakże plotkarzem nie jestem i chciałbym się dowiedzieć czegoś ze sprawdzonego źródła, a póki co same ogólniki.Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-05-07 13:48 przez Bartek.

--
Re: KOMUNIKACJA zmiany PKS od 1 kwietnia 2011 zob. s.39
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 06.05.2011 - 23:06:20

moim skromnym zdaniem najsensowniej by było zastąpić tą informację w jej obecnej formie sekcją pytań do Burmistrza i odpowiedzi na nie...
jednak...to nie my musimy do tego dojrzeć...

--
Re: KOMUNIKACJA zmiany PKS od 1 kwietnia 2011 zob. s.39
Autor: Mario (IP zapamiętane)
Data: 06.05.2011 - 23:41:23

pomysł Artku jak najbardziej słuszny i to nie tylko jeśli się tyczy Burmistrza, ale i powiedzmy kierowników poszczególnych wydziałów, jednakże to dyskusja do innego wątku, nie róbmy off topu, bo nas admini powieszą;P

--
Re: Strona internetowa Urzędu
Autor: Bartek (IP zapamiętane)
Data: 07.05.2011 - 13:49:41

[color=#FF0000]Wycięte uwagi z komunikacji.[/color]

Pomysł niegłupi, może ktoś w Urzędzie zwróci uwagę. Kiedyś była zakładka "Pytania do Burmistrza", ale potem zaczęła być nieaktualna, a potem ktoś ją całkiem zdjął.

A może warto jednak przywrócić?

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

--
Re: Strona internetowa Urzędu
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 07.05.2011 - 14:27:36

Na naszej stronce też był dział [i]Pytania do burmistrza[/i] http://www.konstancin.com/forum/read.php?4,10552,page=1 i jakiś czas funkcjonował, dopóki T. Marszał i inni urzędnicy nie dostali szlabanu na "zadawanie się" z konstancin.com

Teraz moga, ale opór psychiczny widać pozostał - jesli pisze tylko p. Maria.

--
Re: Strona internetowa Urzędu
Autor: Mario (IP zapamiętane)
Data: 07.05.2011 - 23:19:40

Heh p. Mario, Pani komentarze i informacje na tym forum są jego integralną częścią, więc niech przynajmniej Pani nie nabędzie oporu psychicznego;) Bez Pani to forum to coś jak stwierdzenie... : bez Ciebie życie traci smak;P A co do zakładki pytania do Burmistrza, to raczej nie wypali, gdyż Burmistrz i tak jest zabiegany, wiec dobrze, że chociaż forum czyta:) Bardziej zdała by egzamin zakładka taka jak "Bieżąca praca urzędu", ale z informacją, nie w stylu tego i tego dnia Burmistrz odbył spotkanie z tym i tym, w sprawie takiej i takiej. Jak dla mnie wypadałoby żeby znalazła się tam jeszcze informacja typu: na spotkaniu uzgodniono, że zrobimy tak a tak, bądź też w wyniku tego spotkania zapadły decyzję że to i tamto, bądź też nie zapadły żadne decyzję, ponieważ. Bardziej moim zdaniem to by było przydatne, niż pytania do Burmistrza, który nie ma czasu odpisać.

--
Re: Strona internetowa Urzędu
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 08.05.2011 - 02:04:43

Burmistrz rozwija to co jest w zakładce, w przedstawianej na sesji RM: "Informacji burmistrza o pracy urzędu między sesjami", przeważnie mówi.
Teraz dzieki nagraniom p. Jackkka będzie mozna wysłuchać.

--
Re: Strona internetowa Urzędu
Autor: Hammer (IP zapamiętane)
Data: 08.05.2011 - 10:47:57

ale jak sie pojawia informacja np o spotkaniu z wykonawca amfiteatru to chyba moznaby dodac zdanie, ze na spotkaniu gmina odmowila zaplaty pieniedzy i skonczy sie w sadzie. Chodzi podobno o 500 tys. zl.

Co wiem od wiewiorek z parku :)

--
Re: Strona internetowa Urzędu
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 08.05.2011 - 23:30:10

Pan Burmistrz czyta nasze komentarze i wie, że mamy niedosyt informacji.
W tej chwili nałozyło sie mnóstwo spraw i burmistrzowie nie mają czasu pisać więcej. Jak powiedział - nie można pisać byle czego i na wyrost, bo nie każde spotkanie w sprawie.... ma finał.

--
Re: Strona internetowa Urzędu
Autor: daru (IP zapamiętane)
Data: 09.05.2011 - 15:06:49

[quote mania]
W tej chwili nałozyło sie mnóstwo spraw i burmistrzowie nie mają czasu pisać więcej.[/quote]

Zastępca burmistrza pani Gadomska nie ma czasu napisać nawet krótkiej informacji kiedy,z kim,na jaki temat odbyła spotkanie.Ostatni wpis z końca lutego. Miejemy nadzieję że to wynik zapracowania.

--
Re: Strona internetowa Urzędu
Autor: Hesia-Mela (IP zapamiętane)
Data: 12.06.2011 - 20:09:41

Jak mnie pamięć nie myli, budżet na rok 2011 został zmieniony kwiecień/maj, ale w bip Kcina nadal figuruje "stary" budżet z lutego/2011.

Znowu ktoś zaspał???

--Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.