Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Społeczna Rada Sportu
Autor: Artek_Bartek (IP zapamiętane)
Data: 31.07.2011 - 23:00:43

czy są jakieś dowody na to, że balangi urządzają byli wychowankowie Burmistrza ze szkoły na Mirkowskiej?! :)

a tak poważnie...gdzie jest SM? gdzie policja? gdzie obiecany monitoring?

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 31.07.2011 - 23:22:00

Jak już pisałam w tym watku, były sprawdzane prawa UMiGu do władania tym placem. - Bez świadomości kto jest włascicielem nie można było podjąć żadnych działań. Włascicielką terenu pod pl zabaw na Literatów okazała się spadkobierczyni rodziny Potulickich - mieszkająca w Londynie, która wyraziła zgode na użyczenie placu gminie. Jednak wszelkie sprawy - jak np. wycięcie drzewa muszą być z nią (i nie tylko) uzgadniane. Na pl Zabaw odbyła sie wizja lokalna kom BOKiSu wraz z p. Burmistrzem, która postanowiła zagospodarować to miejsce aby lepiej słuzyło dzieciom i młodzieży. SM dostała polecenie częstszych odwiedzin wieczorową porą.

Póki co plac został skoszony (tylko plac zabaw), bo teren przy garażu p. Burmistrz skosił osobiście własna kosiarką. Nie wiem skąd takie insynuację - widziałaś/łeś babet, kto gdzie i komu kosił.

Wiem że cwaniactwo jest w modzie i moznaby rzec, że każdy sądzi po sobie...

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 01.08.2011 - 14:58:27

jazeli zapytałam o to jakim Pan Burmistrz Jańczuk był wychowawcą młodzieży to tylko w kontekście tego ,że spacerując obok placu zabaw na ul.Literatów do tej pory praktycznie nie zrobił nic aby poprawić jego stan,od gospodarza oczekuje się tego ,że dba o swoje gospodarstwo.Do mani: mieszkam bliżej placu zabaw przy ul.Literatów niż Burmistrz i przechadzam się koło niego często a,może i częściej niz Pan Jańczuk i Ty maniu , więc wiem co piszę .

--
Autor: mania (IP zapamiętane)
Data: 01.08.2011 - 16:15:15

[quote=od gospodarza oczekuje się tego ,że dba o [u]swoje[/u] gospodarstwo.][/quote]

Dopiero teraz sie okazało czyje to gospodarstwo i poproszono właścicielke by gminie plac użyczyła.

Do tej pory teren, przez wiele lat był wykorzystywany bezprawnie. Zupełnie jak w PRLu za Bieruta - nikt sie nie pytał czyja działka, tylko brał...

--
Autor: babet (IP zapamiętane)
Data: 01.08.2011 - 16:46:21

a podatek od nieruchomości rodzina Potulickich płaci ?

--

Idź do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.