Forum Konstancina

Akcja: Fora::Wątki
Ewidencja działalności w jednym okienku - żart!
Autor: speedymomo (IP zapamiętane)
Data: 20.06.2011 - 12:46:45

Niestety ale Urząd Gminy Konstancin pracuje według własnego rytmu. Wniosek o wpisanie do ewidencji działalności gospodarczej zlożyliśmy 25 maja, gorące z podpisu odebraliśmy dopiero 17.06.2011. W pokoju siedzą trzy kobiety w podeszłym wieku, popijają kawę i nie zważając na ludzi oczekujących w pokoju rozprawiają na temat swoich bolączek zdrowotnych. Na pytanie czemu tak dlugo trwało wypisanie dwóch standardowych kartek papieru z rozbrajającą miną kłamią, że im się komputery zepsuły. Po prostu dramat. Zastanawiam się poważnie nad napisaniem skargi na opiszałość urzędniczek. Wyraźnie we wniosku zazanczone zostało, że działalność ma się rozpocząć 1 lipca, więc chyba zrozumiałym jest, że inne urzędy też potrzebują czas na rejestrację. Bardzo uprzejma Pani w ZUS-ie uświadomiła mi, że w innych gminach powiatu piaseczyńskiego trwa to ok. 3 dni tylko jakoś w Konstancinie zawsze trwa to tak długo... Zastanawiające...

Pozdrawiam i cierpliwości życzę wszystkim załatwiającym sprawy w Urzędzie Gminy Konstancin-Jeziorna!!!!

--
Re: Ewidencja działalności w jednym okienku - żart!
Autor: trener (IP zapamiętane)
Data: 20.06.2011 - 15:04:40

Te kobiety w UG, które dokonują wpisów, pracują skandalicznie. Coś, co trwa kilka minut i powinno być zrobione od ręki, robią w maksymalnie długich, ale dozwolonych ustawą, terminach. I są bardzo nieuprzejme - ten pokój to istny relikt komuny. Łącznie z zażeraniem kanapek w trakcie godzin urzędowania. Prośba o cokolwiek skutkuje miną "zarobiona jestem". Już tu chyba o tym kiedyś pisałem. Generalnie - wstyd.

http://www.radiownet.pl/republikanie/trener

--

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Archiwum forum jest w trybie tylko do odczytu. Zapraszamy do dyskusji na nowe forum Konstancina-Jeziorny.

Wszystkie publikowane wypowiedzi są prywatną własnością ich autorów, a internauci ponoszą wyłączną i całkowitą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
Wyrażone opinie nie muszą i często nie odzwierciedlają poglądów redakcji serwisu. Wszelkie zastrzeżenia do wypowiedzi / opinii powinny być kierowane do ich autorów.
This forum powered by Phorum.