Biura Obsługi Klienta PGE Obrót S.A. – dłuższy czas pracy :)

INFORMACJA PRASOWA – Od 2 listopada br. dłuższy czas pracy w Biurach Obsługi Klienta PGE Obrót S.A. Od 2 listopada 2011r. PGE Obrót S.A. wprowadziła nowe godziny pracy Biur Obsługi Klienta. Wszystkie BOK-i zlokalizowane na obszarze działalności Spółki są odtąd dłużej dostępne. Nowy czas pracy biur to odpowiedź na oczekiwania Klientów, którym PGE S.A. pragnie zapewnić komfortowe warunki obsługi.
BOK-i obsługujące największą liczbę Klientów w: Rzeszowie, Białymstoku, Lublinie, Warszawie, Zamościu i Łodzi są czynne w dni robocze od godz. 8.00 do godz. 19.00. Pozostałe biura obsługują Klientów od godz. 8.00 do godziny 17.00. Zmiana  godzin otwarcia BOK-ów znacznie poprawi jakość obsługi oraz zapewni możliwość realizacji spraw w dogodniejszych dla Klientów godzinach.
Wydłużenie czasu pracy Biur Obsługi Klienta to odpowiedź Spółki na oczekiwania Klientów, którzy oprócz korzystnej oferty i doradztwa w zakresie doboru produktu, oczekują komfortowych warunków obsługi i przystępnych godzin otwarcia.
-Chcemy, aby Klient wiedział, że to on jest dla nas najważniejszy. Od momentu, gdy zdecyduje się  skorzystać z naszej oferty, aż do chwili, gdy spotka się z kompleksową obsługą ze strony PGE  ? mówi Lucjan Beźnicki, dyrektor Departamentu Obsługi Klienta PGE Obrót S.A.
PGE Obrót S.A. stale doskonali i rozwija nowoczesne i partnerskie metody kontaktu
z Klientami. Naszym atutem jest doświadczenie i znajomość  rynku.
Na całym obszarze działania PGE Obrót S.A. znajduje się ponad 80 Biur Obsługi Klienta.

– Biura są miejscem, w którym możemy bezpośrednio oraz na partnerskich zasadach kontaktować się z naszymi klientami ? mówi Lucjan Beźnicki, dyrektor Departamentu Obsługi Klienta PGE Obrót S. A.

Dzięki takim bezpośrednim kontaktom możemy poznać oczekiwania naszego Klienta
i dostosować ofertę Spółki do indywidualnych potrzeb.

Szczegóły na naszej stronie internetowej: pge-obrot.pl
BOK Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 52 czynny jest w godz: 8.00 ? 19.00.

Pozostałe Biura Obsługi Klienta czynne są w godz. 8.00 ? 17. 00 we wszystkie dni robocze.