Eko Energia i coś na wiosnę w PGE

Dołącz do proekologicznych firm, ?Eko Energia PGE? ? to nowy produkt Spółki proponowany firmom, dla których dbałość o środowisko naturalne jest ważnym elementem polityki odpowiedzialnego biznesu. Ci, którzy zdecydują się na zakup energii z odnawialnych źródeł, nie tylko mają zagwarantowaną stałą cenę do końca 2014r., ale także otrzymają specjalne certyfikaty, które w znacznym stopniu wzmocnią  na rynku wizerunek ich proekologicznej firmy.

Oferta ?EKO ENERGIA PGE? promuje przyjazny środowisku sposób pozyskiwania energii elektrycznej.

– Nasi obecni oraz potencjalni odbiorcy, którzy decydują się na zakup tego typu energii, dołączają do elitarnego grona klientów ekologicznych, dla których odpowiedzialność w biznesie jest ważnym elementem wizerunku firmy ? mówi Bartłomiej Ślusarczyk, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A. ? Energia proponowana w ramach naszej oferty pochodzi z małych elektrowni wodnych należących do PGE Obrót S.A. oraz z lokalnych elektrowni wiatrowych ? dodaje.

Oferta obowiązuje od 1 kwietnia 2012r. do 31 sierpnia 2012r. lub do wyczerpania wolumenu energii przewidzianego do sprzedaży. Skierowana jest do małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Skorzystać z niej mogą także gospodarstwa domowe na tzw. rynku krajowym, czyli tym, na którym PGE Obrót S.A. nie ma historycznych, energetycznych korzeni.

Spółka zapewnia odbiorcom energii ekologicznej gwarancję stałej ceny w zależności od wariantu oferty: do połowy 2013r. lub do końca 2014 r.

– Każdy odbiorca, który skorzysta z tej propozycji, otrzyma certyfikat oraz prawo do jego publikacji, a także materiały wizerunkowe służące promocji proekologicznej działalności firmy – mówi Bartłomiej Ślusarczyk, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Firmy korzystające z tej oferty mogą także przystąpić do wspólnych  kampanii promocyjnych oraz wziąć udział w ekologicznych warsztatach organizowanych przez PGE Obrót S.A.

– Zarówno obecnych jak i nowych klientów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.pgesa.pl  lub do korzystania z usług Contact Center pod numerem telefonu: 801 700 909 lub 42 275 30 09. Nasi stali Klienci wszystkie informacje na temat aktualnych ofert mogą otrzymać u swoich opiekunów handlowych lub w Biurach Obsługi Klienta ? mówi Bartłomiej Ślusarczyk, dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Więcej informacji na www.pgesa.pl

_________________________________________________

Masz firmę? Zaoszczędź na prądzie

Gwarancja stałej ceny za energię elektryczną albo upusty nawet do końca 2014 r. To propozycja dla małych i średnich firm, które skorzystają z ?Wiosennej oferty?, najnowszej promocji  PGE. Oferta aktualna jest od 1 kwietnia br.

To już piąta sezonowa promocja, która pojawiła się na rynku. W poprzednich edycjach umowy z PGE podpisało kilkadziesiąt tysięcy odbiorców.

– Propozycje i udogodnienia dla klienta zawarte w każdej naszej nowej ofercie wynikają z doświadczeń, które zdobyliśmy podczas poprzednich edycji sezonowych promocji. Teraz wydłużyliśmy czas gwarancji niezmienności, bardzo korzystnej dla odbiorcy, ceny  ? mówi Bartłomiej Ślusarczyk, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A. –  Ofertę promujemy hasłem ?Prąd Stałocenny? podkreślając tym samym, jak bardzo ważnym  i korzystnym argumentem dla odbiorcy jest możliwość planowania wydatków i budżetu ? dodaje.

Tegoroczna ?Wiosenna oferta?  skierowana jest do małych (grupa taryfowa C1x) oraz średnich firm (grupa taryfowa C2x). Promocja aktualna jest od 1 kwietnia  do 30 czerwca br.
Ci, którzy skorzystają z tej promocji, mają  zagwarantowaną stałą cenę energii do końca 2013r. lub gwarancję 5-procentowego  upustu  nawet do końca 2014r.

Szczegółowe informacje na ten temat odbiorcy energii elektrycznej mogą uzyskać w Biurach Obsługi Klienta. lub u swoich opiekunów i doradców PGE.

Formalności wymagane przy podpisywaniu aneksów i umów sprowadzone są do minimum. Klienci indywidualni mogą podpisać stosowne dokumenty w  Biurach Obsługi Klienta. Klienci korporacyjni otrzymają wszelkie niezbędne informacje od przedstawicieli handlowych PGE Obrót S.A.

– Dotychczasowi klienci Spółki, którzy zdecydują się na naszą nową ofertę, nadal będą mogli korzystać z usługi kompleksowej: zakupu energii elektrycznej i usługi dystrybucji w ramach jednej umowy z PGE Obrót S.A. – podkreśla Krzysztof Muszyński, Dyrektor Biura Zarządzania Obsługą  Klientów PGE Obrót S.A.

Więcej informacji na: www.pgesa.pl